Şimdi Ara

LG PM Serisi Plazmalar **2012** (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
927
Cevap
7
Favori
74.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm tekrar sorum olucak tv de bir kanalda 15 dakka yada biraz daha fazla durduğumda başka kanala geçince sabit olan logo ve yazı gibi şeyler azda olsa dikkatli bakınca görünüyor açık renkte fakat 1 2 dakkaya kayboluyor bu normalmidir .
    Menünün renk ayarı varmı çok parlak çıkıyor ses değişimindeki gösterge 1 sn dururken kanal değiştirmede üstte çıkan menü 3 4 sn civarı duruyor bunun süresini kısaltma varmı
    Modül almadım daha alınca kanal değişim de çıkan gösterge ve menü değişicekmi
    hd kanallar zaten az şuan onun için modül yada stb almadan eski decoderi taksam görüntü kalitesi iyi olmazmı sonuçta hd cecoderde alsam sadece hd kanallarda görüntü yüksek kalite olucak
    atv shov star trt cnn e gıcık oldum hep kanal logoları sabit az hareket etirseler sanki masraf çıkıcak:d onun harici ntv ve fox en güzelini yapıyıyor ntv sporda 2 dakak olmuyor sürekli hareketli logo

şuan ekranın kontrans renk parlaklık hepsini 40 yaptım yapışma olmasın diye kablo yayını izliyorum sd görüntü bana yetiyor şimdilik yansımaya gelince gündüz oluyor tam camın karşısında ama çok dikkatli kafaya takıpta :D bakılmazsa rahatsız edicek boyutta değil sonuçta lcd ve plazmadan önce herkes tüplü t izliyordu tüplüde de var ama ekran küçük olduğundan pek kötü durmuyordu ısınma konusuna gelince tv nin sadece sağ sol üst köşelerden ısınıyor geri kalan ortaya kadar ısınmıyor gibi bişey ılık yani bir özelliğini buldum ayarlarda onu açınca ekran 2 dakkada bir yaklaşık 2 3 mm kadar fazla dikkat etmeyince belli bile olmuyor sağa sola yukarı yada aşağı aekranı kaydırıyor yapışmayı önlemk için
    bu sitede lg plazmaların neden ucuz olduğunu yazmışlar ama eski tarihli:d artık değişmiştirhttp://www.chip.com.tr/haber/lgden-50-inc-plazmada-devrim_2048.html
    şimdilik bu kadar tekrar yazcaklarım olur ille

bunuda şimdi buldum plazma kullanımı hakkında
    http://cevirim.blogspot.com/2008/06/plazma-tv-ekranlarinda-yanma-hala-bir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinelit -- 15 Ağustos 2012; 17:44:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-25

aşırı ısınma çok ciddi boyutta. neredeyse elektrikli soba gibi ısınıyor pm68

ama sd yayın, hd yayın, media player ve 3d performansı şahane. 1080p lerdeki azda olsa takılma usb bellekten de olabilir. onu hdd ile denemek lazım.

BU KIŞ RAHAT ETCEZ DESENİZE
  • mis gibi ısıtıcı + tv özelliği var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinelit

slm tekrar sorum olucak tv de bir kanalda 15 dakka yada biraz daha fazla durduğumda başka kanala geçince sabit olan logo ve yazı gibi şeyler azda olsa dikkatli bakınca görünüyor açık renkte fakat 1 2 dakkaya kayboluyor bu normalmidir .
    Menünün renk ayarı varmı çok parlak çıkıyor ses değişimindeki gösterge 1 sn dururken kanal değiştirmede üstte çıkan menü 3 4 sn civarı duruyor bunun süresini kısaltma varmı
    Modül almadım daha alınca kanal değişim de çıkan gösterge ve menü değişicekmi
    hd kanallar zaten az şuan onun için modül yada stb almadan eski decoderi taksam görüntü kalitesi iyi olmazmı sonuçta hd cecoderde alsam sadece hd kanallarda görüntü yüksek kalite olucak
    atv shov star trt cnn e gıcık oldum hep kanal logoları sabit az hareket etirseler sanki masraf çıkıcak:d onun harici ntv ve fox en güzelini yapıyıyor ntv sporda 2 dakak olmuyor sürekli hareketli logo

şuan ekranın kontrans renk parlaklık hepsini 40 yaptım yapışma olmasın diye kablo yayını izliyorum sd görüntü bana yetiyor şimdilik yansımaya gelince gündüz oluyor tam camın karşısında ama çok dikkatli kafaya takıpta :D bakılmazsa rahatsız edicek boyutta değil sonuçta lcd ve plazmadan önce herkes tüplü t izliyordu tüplüde de var ama ekran küçük olduğundan pek kötü durmuyordu ısınma konusuna gelince tv nin sadece sağ sol üst köşelerden ısınıyor geri kalan ortaya kadar ısınmıyor gibi bişey ılık yani bir özelliğini buldum ayarlarda onu açınca ekran 2 dakkada bir yaklaşık 2 3 mm kadar fazla dikkat etmeyince belli bile olmuyor sağa sola yukarı yada aşağı aekranı kaydırıyor yapışmayı önlemk için
    bu sitede lg plazmaların neden ucuz olduğunu yazmışlar ama eski tarihli:d artık değişmiştirhttp://www.chip.com.tr/haber/lgden-50-inc-plazmada-devrim_2048.html
    şimdilik bu kadar tekrar yazcaklarım olur ille

bunuda şimdi buldum plazma kullanımı hakkında
    http://cevirim.blogspot.com/2008/06/plazma-tv-ekranlarinda-yanma-hala-bir.html
    quote:

bir özelliğini buldum ayarlarda onu açınca ekran 2 dakkada bir yaklaşık 2 3 mm kadar fazla dikkat etmeyince belli bile olmuyor sağa sola yukarı yada aşağı aekranı kaydırıyor yapışmayı önlemk için

bulduğun ayar nedir menü giriş yöntemi nedir paylaşırmısın

edit: verdiğin linkler faydalı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-25 -- 15 Ağustos 2012; 18:48:10 >

• Arkadaşlar bu tv kaçırmayın, ben bu kış evi iç yalıtım yaptırmayı düşünüyodum, tv yi aldım yalıtımdan vazgeçtim
  • Aşırı ısınmayı geçtim, plazlamar ciddi anlamda çok enerji tüketiyor.

Günümüzde hem ısısı, hem tüketimi pek akıl karı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre-25

quote:

bir özelliğini buldum ayarlarda onu açınca ekran 2 dakkada bir yaklaşık 2 3 mm kadar fazla dikkat etmeyince belli bile olmuyor sağa sola yukarı yada aşağı aekranı kaydırıyor yapışmayı önlemk için

bulduğun ayar nedir menü giriş yöntemi nedir paylaşırmısın

edit: verdiğin linkler faydalı oldu

menüden ayarlara giriyorsun anahtar resimli olan yerden orda ısm metodu yazıyor ona bas seçenekler çıkıcak normal orbiter ve renk yıkama diye orbiteri seç 2 dakkada bir sağa sola yukarı veya aşağı hareket edicek görüntü renk yıkmada ekranda iz olunca kullanılıyormuş onuda seçersen menüden çıkınca herhangi bir tuşa basmadığın sürece renkli kareler sürekli hareket ediyor
    ben zoma gelip ayar yaptım kanal logoları gözükmücek şekilde öyle kullanıyorum ne hikmetse en çok izlenen kanalların logo ları sabit izlenmeyenlerinki hareketli tv satanlarla üyümidirler nedir
    http://www.scribd.com/doc/80906947/37/GUC-GOSTERGES%C4%B0
    bu sitede işine yarar sende şu üstte kanal gezerken çıkan göstergenin rengini veya süresini değiştirmeyi bulursan haber ver

• titreme olayı bende de mevcut hemde hd hem 3d filmlerde mecburen moition u 2 en yüksek 3 te kullanıyorum xbox kullanıyorum true motion da ayarım 7 herhangi bir sorun yaratmıyor ama pcden hdmi ile bağlanıp oyun oynadığımda true motion oyunun yavaşlamasına neden oluyor sebebini bulamadım ama pcden oyun oynerken görüntü modundan en iyi perfonmansı oyun modu veriyor. Titreme olayı olmasa iyi bir tv.
  • şu titreme olayını hala anlayamadım kimisi var diyor kimi hiçbirşey yok mükemmel diyor eğerki görüntüde titreme sürekli oluyorsa bu bir arızadır ve iade edilmelidir sırf bu titreme muhabbetleri yüzünden tv yi hala alamadım,eğerki film izleme sırasında rahatsız edecek şekilde titreme varsa ben almam bu tv yi gidip ledde almam eski plazmamı izlemeye devam ederim,benim anlamadığım şuanki plazmam lg marka 3 sene önce aldım modelini hatırlamıyorum 1024-768 çözünürlükte sd yayın blu-ray player ve netten indirme 720p filmler izliyorum hiçbirinden şikayetim yok ne titreme ne takılma hiçbir şikayetim yok nasıl oluyorda 3 yıl sonra çıkan aynı markanın full hd plazmasından millet bukadar şikayetçi oluyor.
  • Kablo Tv kulanıcılarına müjde bayram boyunca teledünya HD şifresiz...

Şuan aktif ve çalışıyor bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: constantine41

şu titreme olayını hala anlayamadım kimisi var diyor kimi hiçbirşey yok mükemmel diyor eğerki görüntüde titreme sürekli oluyorsa bu bir arızadır ve iade edilmelidir sırf bu titreme muhabbetleri yüzünden tv yi hala alamadım,eğerki film izleme sırasında rahatsız edecek şekilde titreme varsa ben almam bu tv yi gidip ledde almam eski plazmamı izlemeye devam ederim,benim anlamadığım şuanki plazmam lg marka 3 sene önce aldım modelini hatırlamıyorum 1024-768 çözünürlükte sd yayın blu-ray player ve netten indirme 720p filmler izliyorum hiçbirinden şikayetim yok ne titreme ne takılma hiçbir şikayetim yok nasıl oluyorda 3 yıl sonra çıkan aynı markanın full hd plazmasından millet bukadar şikayetçi oluyor.

titreme olayı true motion açık iken özelliklede 3 ve yukarısı ayar yapıldığı zaman oluyor kapalı iken yada 1-2 ayarında herhangi bir titreme mevcut değil gayet normal.

• quote:

Orijinalden alıntı: barismdc

quote:

şu titreme olayını hala anlayamadım kimisi var diyor kimi hiçbirşey yok mükemmel diyor eğerki görüntüde titreme sürekli oluyorsa bu bir arızadır ve iade edilmelidir sırf bu titreme muhabbetleri yüzünden tv yi hala alamadım,eğerki film izleme sırasında rahatsız edecek şekilde titreme varsa ben almam bu tv yi gidip ledde almam eski plazmamı izlemeye devam ederim,benim anlamadığım şuanki plazmam lg marka 3 sene önce aldım modelini hatırlamıyorum 1024-768 çözünürlükte sd yayın blu-ray player ve netten indirme 720p filmler izliyorum hiçbirinden şikayetim yok ne titreme ne takılma hiçbir şikayetim yok nasıl oluyorda 3 yıl sonra çıkan aynı markanın full hd plazmasından millet bukadar şikayetçi oluyor.

titreme olayı true motion açık iken özelliklede 3 ve yukarısı ayar yapıldığı zaman oluyor kapalı iken yada 1-2 ayarında herhangi bir titreme mevcut değil gayet normal.

Titreme olayını hiç farketmedim çok enteresan. truemotion yüksek ayarlarda iken görüntüler sanki bir filmin kamera arkası görüntüleri gibi oluyor, anlatması çok güç. tiyatro gibi. bende 2 de kullanıyorum truemotion ı.

Genel anlamda çok memnun olmakla beraber, birkaç sıkıntım var.

1. buzzing sesi benim gibi titiz bir insanı rahatsız ediyor ki bunda izleme mesafemin 2.5 m olmasınında etkisi büyük sanırım. keza gözlüklerinde çıkarttığı o hafif ses beni rahatsız edebiliyor.

2. youtube uygulamasından hd bir video açtığımda video takılabiliyor ki bağlantım 3mbit ve normalde notebook dan izlerken kesinlikle bir takılma vs olmuyor, bunun sebebini bir türlü çözemedim.

3. usb den bir şey açmak istediğimizde film, resim, video gibi ayrılmıyor. 50pa6500 de olsun lw serisinde olsun eski lg modellerinin tümünde bu bölüm bölümdü. yani resim açmak istiyorsanız bir klasöre girdiğinizde orda video da olsa resimde olsa film de olsa sadece resimleri gösteriyordu. Burda ise mesala ben müzik açmak istiyorum ama o klasördeki albüm kapaklarını bile ayrı ayrı gösteriyor, müziklere ulaşmak için zaman kaybediyorsunuz. Bunun iyi bir yönüde var aslında herseferinde tek tek müzik film yada resim bölümünü açıp kapatmak zorunda kalmıyorsunuz ama dediğim olayda canımı sıkıyor. keşke 2 seçeneğide kullanabilseydik. belkide bir çözüm yolu vardır bilmiyorum. + önizleme gözükmüyor videolarda :(

4. browser dan mesela youtube a girip hd video açmaya çalıştığımda ise bazen yetersiz bellek diyip atabiliyor :(

bu bahsettiğim şeylerle ilgili sizin deneyimleriniz nedir acaba?

bu arada bahsettiğim şeyler beni rahatsız eden şeyler ama cihazın + larını saymaya kalkarsam bundan 4-5 kat daha uzun bir yazı olucağından emin olabilirsiniz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ram4o

quote:

quote:

Titreme olayını hiç farketmedim çok enteresan. truemotion yüksek ayarlarda iken görüntüler sanki bir filmin kamera arkası görüntüleri gibi oluyor, anlatması çok güç. tiyatro gibi. bende 2 de kullanıyorum truemotion ı.

Genel anlamda çok memnun olmakla beraber, birkaç sıkıntım var.

1. buzzing sesi benim gibi titiz bir insanı rahatsız ediyor ki bunda izleme mesafemin 2.5 m olmasınında etkisi büyük sanırım. keza gözlüklerinde çıkarttığı o hafif ses beni rahatsız edebiliyor.

2. youtube uygulamasından hd bir video açtığımda video takılabiliyor ki bağlantım 3mbit ve normalde notebook dan izlerken kesinlikle bir takılma vs olmuyor, bunun sebebini bir türlü çözemedim.

3. usb den bir şey açmak istediğimizde film, resim, video gibi ayrılmıyor. 50pa6500 de olsun lw serisinde olsun eski lg modellerinin tümünde bu bölüm bölümdü. yani resim açmak istiyorsanız bir klasöre girdiğinizde orda video da olsa resimde olsa film de olsa sadece resimleri gösteriyordu. Burda ise mesala ben müzik açmak istiyorum ama o klasördeki albüm kapaklarını bile ayrı ayrı gösteriyor, müziklere ulaşmak için zaman kaybediyorsunuz. Bunun iyi bir yönüde var aslında herseferinde tek tek müzik film yada resim bölümünü açıp kapatmak zorunda kalmıyorsunuz ama dediğim olayda canımı sıkıyor. keşke 2 seçeneğide kullanabilseydik. belkide bir çözüm yolu vardır bilmiyorum. + önizleme gözükmüyor videolarda :(

4. browser dan mesela youtube a girip hd video açmaya çalıştığımda ise bazen yetersiz bellek diyip atabiliyor :(

bu bahsettiğim şeylerle ilgili sizin deneyimleriniz nedir acaba?

bu arada bahsettiğim şeyler beni rahatsız eden şeyler ama cihazın + larını saymaya kalkarsam bundan 4-5 kat daha uzun bir yazı olucağından emin olabilirsiniz. :)

arkadaşlar bu bir televizyon bilgisayar değil sonucta her yönden dağlar kadar fark var aralarında bir bilgisayardan beklediğinizi bu tvlerden bekleyemezsiniz öyle olsaydı eğer millet bilgisayar almaz smart lı tvler alır başını giderdi bende de videolarda hızım 8mbt olmasına rağmen takılma donma vs geçişerdeki yavaşlama açılma hızı düşük bu tvlerin işlemci hızından kaynaklanıyor gayet normal yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersinkilci

Forumda genelde LG'den sorunlu diye bahsediliyor ama plazması bozulan bazı arkadaşların cihazlarını tamir edilemeyince yenisi ile değiştirmişler (hem de yeni modellerle)

Benim 60" te bozulsa bu aralar diye düşünmüyor değilim yani

Selam, 2 ay önce Metro dan aldığım 2 gözlük hediyeli 50 PM 6800 ü halen servisten 2 ci kez yenisi ile değişecek diye 17 gündür bekliyorum :)

Evden daha çok serviste geçen 2 ay !

ilk TV yi arızaya göndermeden önce 2012 avrupa kupasının bitmesini bekledim.
    2 kere servise gönderdim görüntü keskinlik le sorunu var diye ve değiştirdiler yeni bir 6800 ile.
    Gelen yeni TV de kısa zamanda sol taafında yukarıdan aşağı çizgi yaptı.

Bodrumda servis ten çok memnunum fakat LG nin kendi 444 6 543 Teknik destek görevlisini arayanlara bol sabır ve kesinlikle sadece bir defa aramayın ve söylenenlere 1 kerede güvenmeyin !
    Çok çelişkili cevaplar aldım.
    Korea web sayfasına ulaşıp şikayet yazmayı bile denedim :) ( Bir yerlere tercüme etsinler artık )
    Web tasarımcısına da boşuna para ödüyorlar. Model yok, kayıt olamıyorsun ! Sahte model yazacakmışsın diye cevap bile geldi :)
    1000 karakterden fazla şikayet metni yazamıyorsun, şikayetlerime yetmedi :)
    www.lg.com yazınca Türk sayfasına otomatikmen yönlendiriyor sayfayı ( sanırım rezaletleri merkeze ulaşılıp yazılmasın diye )
    www.lge.co.kr ye ulaşılabiliniyor araştırmak zorunda bırakıldım. Orada da 50 PM 6800 yok :)

LG merkez bir ara 50 PM 4800 ile değiştiriliyor dedi ! Olmayan bir model :) google de araştırıp tekrar aradığımdan sonra 6800 oldu :)

Bu esnada 4 Receiver değiştirdim. ilki HDMİ olmadığından ( benim dikatsizliğim ) sonra 2 tanesi uyumsuz olduğundan.
    Carefourden aldığım ve diğer eski TV de kullandığım Premier marka bir HDMİ çıkışlı Receive uyumsuz olmasınadım. Oysa başka bir 127G de çalışyordu Receiver.

Fiyat performans ta maalesef daha iyi bir TV bulamadığımdan dolayı ilk değişimde iade etmedim.

HD haricide bana göre görüntü biraz netlik konusunda zayıf kalıyor.
    3D güzel
    Bol giriş var ve imkanı var.
    Cam kenerında da perde olmasa yandan seyretmek mümkün olmazdı.
    Notebook ile giremediğim youtube e bile ulaşabiliyorum ( nasıl oluyorsa ? Hangi DNS veya tekniği kullanıyorsalar ? )

Yinede USB den bol bol film seyrederek fiyata göre memnunum :)

Zevkli seyirler
    Atalay

• quote:

Orijinalden alıntı: seylem

quote:

bu aktif gözlükler hakikaten başa bela ya uzun süre 3d film izledinmi ağrı başlar rengarenk görüntü gözlüğü takınca koyulaşır aman şarjı bitti aman pili bitti herşeyi sıkıntı birde çok pahalı fpr gözlükler müthiş özellikleriyle pahalı olması gerekirken bunlar neden uçuk fiyatlarda anlamadım daha mı iyi 3d görüntü veriyor bilmiyorum.

LG nin pasif gözlük kullanan son tv modellerinden birkacını denedim,aynı görüntüyü aktif gözlük kullanan samsungun bir tv sinde denedim,sonuc olarak aktif gözlük kullanan tv ler 3D de daha basarılı oldugunu gördüm,bilmiyorum bu belki kişiden kişiye degisiyordur bu ama ben aktif gözlükleri daha basarılı buldum

Gözlüklerin pil ömrü ve görüntü kalitesi iyi fakat beni bazen biraz uğraştırdığı için 3D ( Galiba değişik 3D yapılardan dolayı ? Youtube tan seyretiğim görüntüler )
    Çok kısa zamanda şarj olup garip bir UZUN süre pil ömürleri var.
    Fiyatlarıda uygun.

• Orijinalden alıntı: zulu123

İşte bu soru zurnanın zırt dediği nokta . LG'nin iyi bir Home Cinema sistemi ile bu TV'yi desteklediğiniz takdirde bakın neler oluyor. TV ile bazı işlevlerin uyumlu çalışması için TV ile aynı marka olması biraz gereklilik gibi olduğundan LG marka diye belirttim. Ancak Home Cinema cihazının TV ile birleşik çalışması beni ilgilendirmiyor derseniz herhangi bir markanın kaliteli sonuç veren bir modeli olabilir tabi ki. Şunu açıkça söylemeliyim ki, hiçbir TV yeterli ses sağlamıyor gerçek tadı almak için.

Selam, Zulu123. Yanlış anlama ve kusuruma lütfen bakma, dayanamadım.
    Gerçektende birde ses sistemi oldumu, ne zevkli olurdu.
    2.5 metreden (görgüsüzce)50 PM6800'i izleyen birisi olarak yakında doğum günüm var :) Bir Maratz Amphi ve JBL kolonlarım olsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

Bugün gündüz tv sorunsuz çalışıyorken bu akşam tv'ye görüntü gelmemeye başladı. Yani tv'nin kontrolleri dahil hiçbir şekilde hiçbir görüntü alamıyorum. Kumandadaki hiçbir tuş da çalışmıyor. Neden olabilir sizce böyle durduk yere?

Bu tv'nin servis menüsüne nasıl giriliyordu? Oraya girmeye çalışayım bir de.

Ek: Şimdi hatırladım. Dlna'dan bir film açacaktım. Yükleniyor yazısı uzun süre kalınca kapatma tuşuna basmıştım, kapanınca da gitmiştim. Geri geldiğimde böyleydi. Bu kadar basit bir şekilde bozulmamıştır sanırım.

Üstteki mesajı yazdığımdan beri 1 ay oldu neredeyse. Hala değişim bekliyor tv. Geçen hafta çıkışı yapılacak, bu hafta teslim edilecekti sözde. Tv bir haftadır yatıyormuş lg'nin merkezinde. Tüm işlemler tamammış, çıkış bekliyormuş. Duasını mı okuyorlar anlamadım. Bugün yapacağız dediler ama inanmıyorum artık. Haftaya da gelmezse iade isteyeceğim. Garanti şartlarında 20 iş günüydü sanırım maksimum garanti süresi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cenk78

03.01.11 sürümü çıkmış yazılımının. Deneyen oldu mu? Sorunlu değildir inşallah.

Gelen 2 50PM6800 de güncelleme yaptım ve sorun yaşamadım.
    Tek sorun LG destek hattında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvmvolkan

Arkadaslar panelin arkasinda kulaklik cikisi yok..bunun icin ne tavsiye edersiniz????nasil bir sitemle audi cikisina (beyaz-kirmizi) kulaklik bagliya bilirim?

Aklıma gelen en basiti ve ucuz, Scart' ı ( AV ) dene ses çıkışı almak için.

Dahada iyisi HDMI ( ARC ) bir ses sistemi olabilir.

Birde Optical Audio out var.
  • Tüm 50 PM 6800 sahipleri,

hep beraber aldığımız bu güzel fakat rezil LG destek Web sayfası için şikayet yazalım !
    www.lg.com/tr sayfasına aldığımız bu ürünü de koysunlar ki ürün kaydımızı yapabilelim ve ona göre destek alabilelim.

Ayrıca bu güzel paylaşım sayfasında çok sorulan sorulara orada da çözüm bulma imkanımız olsun. LG dekilerin bilgi seviyesi yeterliyse ?

Çevre birim, uyumlu donanımlar ( Klavye v.b) bilgisi olmalı !
    Yazılım lar olmalı.

Kaç aydır bunu yapamayan LG çalışanların aldıkları maaşlarını hak etmelerini sağlayalaım.

Sakın telefonla destek alabiliriz diye düşünüp aldığınız cevaplara güvenmeyin , bana göre bilgisiz elemanlara !
    Mutlaka yazılı olsun Web sayfasında !

Sayfanın link'i : wws.lg.com/tr/support/message-customer-support

iyi seyirler

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.