Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY ACE S5830i KULLANICILARI DERNEĞİ [Inceleme-Root-Unroot-CWM-Flash] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
14
Favori
207.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dost456

bende bu telefondan alcam acaba alsam mı almasam mı düşünüyorum ne yapayım arkadaşlar yardım eder misiniz ?

bende düşünüyorum arkadaşlar. önerir misiniz telefonu ? kullananlar memnunlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: klamoks19

quote:

bende bu telefondan alcam acaba alsam mı almasam mı düşünüyorum ne yapayım arkadaşlar yardım eder misiniz ?

bende düşünüyorum arkadaşlar. önerir misiniz telefonu ? kullananlar memnunlar mı ?

2 ay oldu alalı, kullandıkça keşke s2 alsaydım diyorum, yeterli gelmiyor.
    hergün kapatıp açıyorum, yapmazsam takılmalar donmalar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: natulus

Arkadaşlar telefonu bu akşam aldım ama bir türlü marketten bir şey indiremiyorum ne yaptıysam olmadı lütfen yardım olun..

kapat aç düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

quote:

zaten konuyu inceledim şu root sorunu falan kafamı karıştırdı. onlarla uğraşmak istemiyorum. nokia c6-01 alıcam bu gidişle. android değil ama yapacak bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Tnevel-levenT

Arkadaslar dun bu modeli kiz arkadasim icin aldim.aldigim gun hafiza karti hata vermeye basladi.hafiza karti ortam tarayicisi calisiyor gibi uyarilar yaziyo bildirim cubugunda.ilk baslarda bu uyariyi verip kendiliginden duzeltiyodu ama suan bozuk yani duzeltnedi.kendime almis olsam neyse dicem de kiz arkadasim icin aldim ben onerdim boyle bi hatayla kesinlikle teslim edemem.yeni hafiza karti alsam duzelmeme sansi varmis.telefonu garanti disi birakmak da istemiyorum.yok mu yeni bi haber bu konuda?

ilk aldığımda bende de aynı sorun vardı, bilgisayara kies programını yükledim telefonu kiesden güncelledim sorun düzeldi.
  • beyler dun gece telde oyun oynuyordum fakat telefonum dondu ve yenıden baslatmak ıcın tus acma kapama dugmesıne basılı tutup yenıden baslattım fakat telefon acıldı ama bır turlu pınkodu gırılen yer gelmedı sureklı kendısını kapatıp acmaya basladı telefon tam bır ıskence makınesıne dondu bataryayı cıkardım yarım saat bekledım falan yınede olmadı hatta vıdeosunu cektım lınkı asagıda
    http://www.youtube.com/watch?v=td3Jowwsp3s&feature=plcp
  • quote:

quote:

quote:

quote:

zaten konuyu inceledim şu root sorunu falan kafamı karıştırdı. onlarla uğraşmak istemiyorum. nokia c6-01 alıcam bu gidişle. android değil ama yapacak bir şey yok

sakın c6-01 de alma, abime hediye almıştım o tel de stabil değil, symbian işletim sistemi çok kötü. onun yerine ace al, sonra pişman olursun.
    bende rootsuz kullanıyorum, flash lı video izlemesemde olur, youtube deki face deki videolar yetiyor.
    alabilirsen s2 al derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 21 Haziran 2012; 13:34:45 >

• c6-01 sakın sakına alma abımde aldı o telden hıc memnun degıl sadece kamerası var emın ol netlık bakımndan 5mp ace 8mp hd c6-01 ıle hemen hemen aynı eger hd ıstıosan kamera al aldanma kamerasına :)
    bde symbıan cok dandık ben normalde nokıacıyım 9 senedır nokıa kullanıp samsung aldım samsung artık hakkını verıyo ınan buna... sakın c6-01 alıp pısman olma
  • beyler lutfen bırısı acıl yardımcı olsun yoksa kafayı yıcem dun gece 00:00 dan berıdır gozume uyku gırmedı lutfen konuylar ılgılı bılgınız olsun yada olmasın fıkır alısverısınde bulunalım...

• quote:

quote:

Arkadaşlar telefonu bu akşam aldım ama bir türlü marketten bir şey indiremiyorum ne yaptıysam olmadı lütfen yardım olun..

kapat aç düzelir.

Kaç kere denedim olmadı..
  • quote:

quote:

quote:

kapat aç düzelir.

Kaç kere denedim olmadı..

hata falan veriyor mu? bende de bazen oluyor, kapatıp açınca düzeliyor.
  • Yükleyemiyor diye bir uyarı çıkıyor sadece ama ne zmaan benim 3gden bağlandığı zaman hemen indiriyor..Acaba modemle alakalı bir şey mi?Garip öyle şey de internette gezebiliyorum sadece market kısıtlı bana garip..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sakın c6-01 de alma, abime hediye almıştım o tel de stabil değil, symbian işletim sistemi çok kötü. onun yerine ace al, sonra pişman olursun.
    bende rootsuz kullanıyorum, flash lı video izlemesemde olur, youtube deki face deki videolar yetiyor.
    alabilirsen s2 al derim.

dostum yapma çoğu forumda c6-01 daha üstün. 1 haftadır takip ediyorum s5830i den çok şikayetci var ama c6-01den henüz o kadar şikayetçi olan görmedim. :(

• quote:

Orijinalden alıntı: murderibo

c6-01 sakın sakına alma abımde aldı o telden hıc memnun degıl sadece kamerası var emın ol netlık bakımndan 5mp ace 8mp hd c6-01 ıle hemen hemen aynı eger hd ıstıosan kamera al aldanma kamerasına :)
    bde symbıan cok dandık ben normalde nokıacıyım 9 senedır nokıa kullanıp samsung aldım samsung artık hakkını verıyo ınan buna... sakın c6-01 alıp pısman olma

s5830i yi öneriyor musun yani?
  • c6-01 ıle kıyaslanamaz bıle benım gorusum bu bı ara bende alıcaktım c6-01 sonra vazgectım tek artısı kamerası baska hıc bısey yok.

ace oyle degıl ama ıster ısletım sıstemı ıster hızı ıster kullanım kolaylıgı ıster ozlellıklerı yanı artısı cok fazla yaz yaz bıtmez bı kere oyunlarından programlarından bahsetmek gerıkırse ace 10-0 onde c6 da oyun oynarken ınternete baglanman gerekıyor en basıt ornek.

Mesela ben hayatta sevmezdım msjlasmayı ama ace ıle muptelası oldum ınsann sureklı msj yazası gelıyo tusları cok buyuk benm gbı kocaman parmaklı bırısı bıle cokk rahat yazabılıyo ama c6-01 de 1 tusa basmak ısterken 4 tusa bırden basıyorum :)

nese uzatmaya gerek yok eger sosyal medyaları takıp edersen yurt dısında tanıdıkların arkadasların varsa facebook twıtter whatsapp tango gbı uygulamarı kullanırsan ace dıyorum kullanmazsanda ace dıyorum :D

Not: samsungla hıcbır ortaklıgım yok :D:D
  • quote:

quote:

c6-01 sakın sakına alma abımde aldı o telden hıc memnun degıl sadece kamerası var emın ol netlık bakımndan 5mp ace 8mp hd c6-01 ıle hemen hemen aynı eger hd ıstıosan kamera al aldanma kamerasına :)

s5830i yi öneriyor musun yani?

c6-01 mi yoksa ace mi dersen her şekilde ace derim.
    symbian can çekişiyor, android işletim sistemi bambaşka sürekli yenileniyor, program alternatifi daha çok ve her gün yeni yeni programlar çıkıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

alabilirsen s2 al derim.

dostum yapma çoğu forumda c6-01 daha üstün. 1 haftadır takip ediyorum s5830i den çok şikayetci var ama c6-01den henüz o kadar şikayetçi olan görmedim. :(

o ıs bırazda senn sansına baglı cevremde 3 kısıde var c6-01 3 ude aldıktan 3 gun sonra garantıye yolladı.
    2. telefonn ıcınden ses gelıyo salladıkca
    3. ekranı cok kolay cızlıyo
    4.en ufak darbeyle dokunmatıgı kullanılmaz hale gelıyo
    5. herkes hur ıradesıne sahıp sonucta ben telı alalı 3 ay oldu tık bıle demedı senn kullanısına baglı herseyı yuklemıceksın telefona benmde ısın ıcınden cıkamadıgım bı sorun var suan onnla ugrasıyorum ama kımse bı fıkırde bulunmuyo :)

• quote:

beyler dun gece telde oyun oynuyordum fakat telefonum dondu ve yenıden baslatmak ıcın tus acma kapama dugmesıne basılı tutup yenıden baslattım fakat telefon acıldı ama bır turlu pınkodu gırılen yer gelmedı sureklı kendısını kapatıp acmaya basladı telefon tam bır ıskence makınesıne dondu bataryayı cıkardım yarım saat bekledım falan yınede olmadı hatta vıdeosunu cektım lınkı asagıda

beyler su vıdeodan hareketle bana bı yardımcı olun gozunuzu sevıyım ya garantıye yollamak ıstemıyorum telefonu....

• quote:

beyler dun gece telde oyun oynuyordum fakat telefonum dondu ve yenıden baslatmak ıcın tus acma kapama dugmesıne basılı tutup yenıden baslattım fakat telefon acıldı ama bır turlu pınkodu gırılen yer gelmedı sureklı kendısını kapatıp acmaya basladı telefon tam bır ıskence makınesıne dondu bataryayı cıkardım yarım saat bekledım falan yınede olmadı hatta vıdeosunu cektım lınkı asagıda

hard format dene istersen, bütün bilgilerin gidecek ama bilgin olsun.

• quote:

quote:

hard format dene istersen, bütün bilgilerin gidecek ama bilgin olsun.

denedım ama bı turlu basaramadım bırısı bana detaylı olarak hard formatı anlatsın lutfen yoksa telefonu parcalıycam az kaldı ;)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.