DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
>>Teknosa'dan Philips Traş Makinası Aldım , Sinek kaydı hakkında sorum var
8
Cevap
0
Favori
1.764
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> >>Teknosa'dan Philips Traş Makinası Aldım , Sinek kaydı hakkında sorum var
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      76 Mesaj
      30 Nisan 2012 22:07:03
      Merhaba arkadaşlar;

Teknosanın Turuncu indirimi vardı geçen cumartesi, O Gün Alışveriş yaptım. Philips PT-730 PowerTouch Tıraş Makinesi'ni 119.90 Tl 'ye aldım. Fakat sizlere sormak istediğim şu; Ben Sinek kaydı traşını seviyorum. 17 Yaşındayım.

Nasıl bir yol izlemeliyim? Hata mı yaptım bu makinayı alarak? Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler

http://www.teknosa.com/...240261/MusteriHizmetleri

http://www.hepsiburada....t730&categoryId=26012156

AÇIN TÜRKİYENİN ÖNÜNÜ.. DURDURAMAZSINIZ! TÜRKİYE GELİYOR!!

"Başkalarına Hükmeden Kuvvetlidir; Kendine Hükmeden Kudretlidir.." Aksaçlı
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Nisan 2012 22:10:51
      hayır

Kadir. Eskişehir. Anadolu Üniversitesi. Haricen kullanılır. 30° 'nin altındaki oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. İsa, Tanrı'nın güzel, ben de çirkin oğluyum. Dış cephe, çatı, boya, badana, fayans, tesisat, elektrik, elektronik, bahçe, izolasyon, panjur, ferforje ve tüm tamirat-tadilat işlerinizi itina ile yapmam yapamam. Kedi seven insanlarla ciddi düşünüyorum. Beşiktaş'k. Naber?
    • Çavuş
      76 Mesaj
      30 Nisan 2012 22:12:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Nein

hayır

Yani doğru olanı mı yaptım? Sinek kaydı yapabilirmiyim? Kaçgünde bir traş olmalıyım?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Nisan 2012 22:13:00
      quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Alıntıları Göster

Yani doğru olanı mı yaptım? Sinek kaydı yapabilirmiyim? Kaçgünde bir traş olmalıyım?

evet - 4

Kadir. Eskişehir. Anadolu Üniversitesi. Haricen kullanılır. 30° 'nin altındaki oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. İsa, Tanrı'nın güzel, ben de çirkin oğluyum. Dış cephe, çatı, boya, badana, fayans, tesisat, elektrik, elektronik, bahçe, izolasyon, panjur, ferforje ve tüm tamirat-tadilat işlerinizi itina ile yapmam yapamam. Kedi seven insanlarla ciddi düşünüyorum. Beşiktaş'k. Naber?
    • Çavuş
      76 Mesaj
      30 Nisan 2012 22:23:14
      quote:

Orijinalden alıntı: Nein

Alıntıları Göster

evet - 4

Teşekkür Ediyorum

• Teğmen
      201 Mesaj
      30 Nisan 2012 22:26:55
      Ben bir türlü ısınamadım bu makinelere. En iyisi jilet, cırt cırt gidiyor hemen.

• Çavuş
      76 Mesaj
      30 Nisan 2012 23:28:14

quote:

Orijinalden alıntı: Doymamış Yağ Asidi

Ben bir türlü ısınamadım bu makinelere. En iyisi jilet, cırt cırt gidiyor hemen.

Hocam oda aninda cikiyor. Yesil oluyor yanaklarin. 2 gunde bir alman lazim. Makina ile 1 dk da tirasini ol git.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
      201 Mesaj
      30 Nisan 2012 23:32:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

Alıntıları Göster

Hocam oda aninda cikiyor. Yesil oluyor yanaklarin. 2 gunde bir alman lazim. Makina ile 1 dk da tirasini ol git.

O yeşil olma olayı Allah'tan olmadı ama yinede makineye alışmak yararıma olacak.

• Yarbay
      3474 Mesaj
      30 Nisan 2012 23:39:53
      Öyle birşeye gerek bile yoktu aslında.20 liraya almıştım birtane iki senedir tık demedi yemin ederim.Premiere'di galiba markası.Şimdi bakmaya üşendim.

Every great victory comes with great sacrifice...
      Знает кошка, чье мясо съела
      ASUS H81 Gamer + i5 4460 + ASUS GTX970 Strix 4GB + Gskill 8GB 1600 MHz + High Power 750W PSU + WD 1TB Caviar Black + Merdivenaltı Xigmatek Kasa + X7 Gamer KB-M + LG W2243S 22 "
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> >>Teknosa'dan Philips Traş Makinası Aldım , Sinek kaydı hakkında sorum var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.