Şimdi Ara

>>Teknosa'dan Philips Traş Makinası Aldım , Sinek kaydı hakkında sorum var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Teknosanın Turuncu indirimi vardı geçen cumartesi, O Gün Alışveriş yaptım. Philips PT-730 PowerTouch Tıraş Makinesi'ni 119.90 Tl 'ye aldım. Fakat sizlere sormak istediğim şu; Ben Sinek kaydı traşını seviyorum. 17 Yaşındayım.

Nasıl bir yol izlemeliyim? Hata mı yaptım bu makinayı alarak? Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler

http://www.teknosa.com/kategori/kisisel_bakim/tras_makinesi/1441/120240261/MusteriHizmetleri

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-pt730-powertouch-tiras-makinesi/productDetails.aspx?productId=sgphat730&categoryId=26012156

• hayır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nein

hayır

Yani doğru olanı mı yaptım? Sinek kaydı yapabilirmiyim? Kaçgünde bir traş olmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk-Engineer

quote:

hayır

Yani doğru olanı mı yaptım? Sinek kaydı yapabilirmiyim? Kaçgünde bir traş olmalıyım?

evet - 4
  • quote:

quote:

quote:

hayır

evet - 4

Teşekkür Ediyorum
  • Ben bir türlü ısınamadım bu makinelere. En iyisi jilet, cırt cırt gidiyor hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doymamış Yağ Asidi

Ben bir türlü ısınamadım bu makinelere. En iyisi jilet, cırt cırt gidiyor hemen.

Hocam oda aninda cikiyor. Yesil oluyor yanaklarin. 2 gunde bir alman lazim. Makina ile 1 dk da tirasini ol git.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doymamış Yağ Asidi

Ben bir türlü ısınamadım bu makinelere. En iyisi jilet, cırt cırt gidiyor hemen.

Hocam oda aninda cikiyor. Yesil oluyor yanaklarin. 2 gunde bir alman lazim. Makina ile 1 dk da tirasini ol git.

O yeşil olma olayı Allah'tan olmadı ama yinede makineye alışmak yararıma olacak.
  • Öyle birşeye gerek bile yoktu aslında.20 liraya almıştım birtane iki senedir tık demedi yemin ederim.Premiere'di galiba markası.Şimdi bakmaya üşendim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.