Şimdi Ara

Süper ikili iş başında ntv 0-100 cc incelemiş hemde ne inceleme :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
10.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bulgaristan'da TR 34 plakalı araçların ne işi var?
  • Başladım şimdi izlemeye. Yalnız farklı tasarım diyerek ilerleyen dakikalarda çok renkli sahneler olacak galiba
  • İnsan utanır

---Varya inanılmaz 160-170le gidiyorum bana ekrana bak dediler 7.viteste 2.5,2.8,3.0 litre yakıyor
  • Çok komik olmuş gerçekten. Sorsalar tarafsızız derler ama sırf doğuşun reklamını yapıyorlar.. Ama cc gerçekten rüya otomobili..
  • Cümleler abartılı biraz, burasına katılıyorum. Fakat söylenenler de genel olarak gayet doğru. Biz burada CC özel bir otomobil, 3 ve C serisinden daha iyi dediğimizde premium meraklıları hemen saldırıyor yok öyle olur mu diye, ama olur.

CC -eski adıyla Passat CC- son derece kaliteli, konforlu, harika bir araç. Şu bütçede araç alacak olsam çok az düşünür, CC'yi alırım. Ne BMW'ye ne Mercedes'e ne de Audi'ye bakarım. Hem içinin genişliği, hem sportiflik, hem kalite hepsi beklentilerimi karşılıyor.

Yalnız terbiyesizce kullanmak nedir ya

Bir de 7.viteste o kadar tüketim ancak yokuş aşağı olur herhalde

• Vw ne kadar gereksiz özellik varsa toplamış. Resmen elektronik çöplüğü olmuş araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Vw ne kadar gereksiz özellik varsa toplamış. Resmen elektronik çöplüğü olmuş araç.

Arkadas size de harbi yaranilmiyor yani. Donanimsiz olsa bi ton laf soyleresiniz,donnanim bol olsa copluk dersiniz. Vw olsun da ne yapsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

VW reklamlarında kör nokta sistemini ilk buz bildik diye bir şey söyleniyor mu, hayır. Diğerleri pazarlama yoksunuysa ne yapalım, onlar da reklamını yapsın.

tekrar dinleyin isterseniz.

" Hayatta henüz yok ama Volkswagen'da var " deniyor. YALANIN DANİSKASI değil mi bu?

Yıllardır VOLVO'da BLIS adı altında sunulmaktadır...
  • ben programı tv de izlemiştim,

yakıt tüketimi ile alakalı yorumları beni çok şaşırttı, acaba yanlış mı duydum dedim.

ha bir de 1.4 TSI 140 HP olayı bu ekonomi ile birleşince aracı alma hevesi oldu bende.

o esnada NTV nin doğuş grubunun olduğunu tamamen unutmuştum.

Kısacası aracı beğendim ( önceki kasa çok daha güzeldi )
    motor ekonomisi beni cezbetti,
    programı beğenmedim :)
  • Bir VW-sever olarak bu ikili beni cidden fitil ediyor... Sanki Bentley Mulsanne kullanıyor anasını satayım
  • Bu adamlar hic mi Top Gear izlemiyorlar.
    Bari azicik da olsa onlari taklit etseler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

VW reklamlarında kör nokta sistemini ilk buz bildik diye bir şey söyleniyor mu, hayır. Diğerleri pazarlama yoksunuysa ne yapalım, onlar da reklamını yapsın.

tekrar dinleyin isterseniz.

" Hayatta henüz yok ama Volkswagen'da var " deniyor. YALANIN DANİSKASI değil mi bu?

Yıllardır VOLVO'da BLIS adı altında sunulmaktadır...

Bence siz tekrar izleyin o reklamı. O cümlenin anlamını anlayamamışsınız.
  • gazı köklemiş 170 ile giderken 2.8-3.0 lt yakıyormuş.Bana hiç ama hiç inandırıcı gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhannnn_taz

gazı köklemiş 170 ile giderken 2.8-3.0 lt yakıyormuş.Bana hiç ama hiç inandırıcı gelmedi

Yaptıkları programın ve kanalın sahibi Doğuş olunca atış serbest. Günlük hayatta kullandıkları araç bile VW bu adamların, o araçları da yalakalık karşılığı %50 iskontoyla veya hediye olarak vermişlerdir.

Otomobil programları konusunda gerçekten çok gerideyiz. Top Gear veya Fifth Gear örneği bile vermeye gerek yok.

Mesela Almanların GRIP adlı otomobil programı var, birçok konuya değiniyorlar, modlu araçla otobanda roll denemesi yapıyorlar, 2. el araç bakmaya gidiyorlar, bizim programlar gibi arka fon müziği değil gerçek motor sesi duyabiliyorsunuz.

Fakat bizdeki gibi hem kötü program hem de VW-Doğuş grubu yalakalığı olunca 0-100 programı gibi berbat birşey olup çıkıyor.

GRIP programıyla ilgili küçük bir örnek vereyim, youtube'da bir sürü videosu var. Biz bu programların seviyesine acaba ne zaman geleceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FX35 -- 25 Nisan 2012; 23:46:49 >

• Şimdi izledim, gerçekten berbatlar, birisi 140 diyor diğeri 160 hp. Sırf reklam başka hiç bir şey yok. 170 ile giderken 3.0 litre yakıyormuş.
  • Bu araba 170 ile düz yolda 2,8-3,0 yaksın ben yarın almaya gidiyorum arabayı el insaf ya,bir ara far derecesi felan da ölçmeye başladılar.Oradaki adamlardan birinin de 50 kere "biliyorsun ben passat kullanıcısıyım" demeside ayrı bir rezillik.
  • Bulunsun yarın izlerim
  • MUHTEŞEMM REKLAM yapmışlar. bu kadar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osencag

VW'i kötülemek için hiç olumsuz yönlerini söylemediler diyorsunuz da bu adamlar hiç bir otomobil için kötü bir şey söylemiyorlar.

hakikaten bende izlediğim hiçbir programda olumsuz bişey duymadım
  • Bu adam bi keresinde ferrari 458 i inceliyordu.Anlatırken gözü dönmüştü resmen, arabayla sevişecek sanmıştım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.