Şimdi Ara

GTA V Fiyatı Sizce Ne Olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar Rockstar Games'in Ekim ayında çıkarması beklenen GTA V sizce ne kadar olur? Orjinalini almayı düşünenler kimler?

• Almayı düşünüyorum. 200 liraya kadar yolu var. 100 lirayı geçmezse çok iyi olur.
  • Bence çıktığında xbox 360 ve ps3 için 179 tl pc için de 149 tlye satılacak benim tahminim bu
  • Arkadaşlar bende korsan var bitirince stunts jump veriyomuş 2.5 mi ne ben son görevdeyim korsandada veriyo mu ben izliyorum youtubeden adamlar stunts jump yapıyo bu konuda bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Bence çıktığında xbox 360 ve ps3 için 179 tl pc için de 149 tlye satılacak benim tahminim bu

Öncelikle konuyu açıp tekrar yazmadığım için özür dilerim. Derslerden dolayı bakamadım. Bende sana katılıyorum. Dediğin fiyattan +- 10 oynar gibi geliyor. Fakat 150-160 tl de az para değil. Birşey sormak istiyorum. Bu GTA V de sizce pc sınırlaması olur mu? Yani bir dvd den bir pc ye yükleyebilme gibi. GTA IV de vardı diye hatırlıyorum ama tam emin değilim. Sınırlama olmazsa arkadaşlarla ortaklaşa almayı düşünüyoruz. Biran önce çıksa da oynasak artık ya.

• Umarım çok olmaz. PS3 için orjinal alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Umarım çok olmaz. PS3 için orjinal alacağım

Evet inşallah abartmazlar. Öyle 200 falan olursa alan pek olmaz diye düşünüyorum. Yukarıdaki sorum hakkında bir bilgin var mı?
  • Yok malesef hocam GTA IV'da sınır olduğunuda burda duydum ilk defa bilgim yok. Zaten PC için almamıştım. Birde GTA 4 PS3 için ne kadara çıkmıştı büyük ihtimal GTA 5'te o civarlarda olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj batuhan

Yok malesef hocam GTA IV'da sınır olduğunuda burda duydum ilk defa bilgim yok. Zaten PC için almamıştım. Birde GTA 4 PS3 için ne kadara çıkmıştı büyük ihtimal GTA 5'te o civarlarda olacaktır.

Bende emin değilim bana da bir arkadaş dedi sınır olduğunu. Belki de yoktur ki inşallah olmaz. Dediğim gibi ortaklaşa almayı düşünüyoruz sınır olmazsa. Fiyat büyük ihtimal dediğin gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quidditch06

quote:

Bence çıktığında xbox 360 ve ps3 için 179 tl pc için de 149 tlye satılacak benim tahminim bu

Öncelikle konuyu açıp tekrar yazmadığım için özür dilerim. Derslerden dolayı bakamadım. Bende sana katılıyorum. Dediğin fiyattan +- 10 oynar gibi geliyor. Fakat 150-160 tl de az para değil. Birşey sormak istiyorum. Bu GTA V de sizce pc sınırlaması olur mu? Yani bir dvd den bir pc ye yükleyebilme gibi. GTA IV de vardı diye hatırlıyorum ama tam emin değilim. Sınırlama olmazsa arkadaşlarla ortaklaşa almayı düşünüyoruz. Biran önce çıksa da oynasak artık ya.

sınır dedikleri belki şöyle olabilir. PC için kutudan kod çıkar bu kod sana özeldir. Onunla multiplayer oynarsın ( games for windows live ) ben gta 4ü xbox 360ta oynadım gayet iyiydi ama gta eflc'yi PCde oynadım xbox'taki zevki vermedi. İnşallah GTA 5 pc için xbox 360 portu olmaz.

• quote:

quote:

quote:

sınır dedikleri belki şöyle olabilir. PC için kutudan kod çıkar bu kod sana özeldir. Onunla multiplayer oynarsın ( games for windows live ) ben gta 4ü xbox 360ta oynadım gayet iyiydi ama gta eflc'yi PCde oynadım xbox'taki zevki vermedi. İnşallah GTA 5 pc için xbox 360 portu olmaz.

Dediğin gibi de olabilir. Yani bende bilmiyordum öyle bir arkadaş dedi ondan sordum. Olmaz inşallah sınır falan.

• O değilde Max Payne 36 Gb Gta açık dünya kaç olcak.Korsancılar ne yapıcak(benim gibi).Ama fiyata gelicek olursak 150TL
  • Konsollar için 180 TL olur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oyuncu82

O değilde Max Payne 36 Gb Gta açık dünya kaç olcak.Korsancılar ne yapıcak(benim gibi).Ama fiyata gelicek olursak 150TL

Evet boyutu çok fazla ama 35 gb oyunun açılmış hali değil mi? Yani setup dosyası mı 35 gb yoksa oyunun yüklenmiş hali mi?
  • quote:

quote:

O değilde Max Payne 36 Gb Gta açık dünya kaç olcak.Korsancılar ne yapıcak(benim gibi).Ama fiyata gelicek olursak 150TL

Evet boyutu çok fazla ama 35 gb oyunun açılmış hali değil mi? Yani setup dosyası mı 35 gb yoksa oyunun yüklenmiş hali mi?

Yüklenmiş.Oyun 2 diskete çıkçakmış gta 3 olur.
  • 150 TL'nin üzerinde olacağına kesin gözüyle bakıyorum. Tahminimse, 170 TL...
  • 186
  • 150-200 tl arası olur
  • quote:

quote:

quote:

Belki 3 DVD olabilir max payne 3. Çünkü ben xbox 360 için 2 DVD diye duydum. PC için 3 DVD olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belki 3 DVD olabilir max payne 3. Çünkü ben xbox 360 için 2 DVD diye duydum. PC için 3 DVD olabilir.

Hakkaten ya artık oyunlar aldı başını gidiyor. MAX PAYNE 35 GB - GTA V 50 GB ( TAHMİNİ ). İndirmesi bir dert yüklemesi bir dert olur bu oyunları artık. En mantıklısı orjinal almak ama onlarında çok fazla abartmaması gerekiyor. İnşallah fiyatı uygun olurda orjinal alırız. Siz en fazla ne kadar verebilirsiniz?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.