Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tam hatırlamıyorum ama 10 sene falan önceydi,pc platformdan bir oyundu babam oynardı şimdi o oyunu bulup ona süpriz yapmak istiyorum. Çok az şey hatırlıyorum adı ''virüs'' gibi bişeydi uzay gemisi tank karışımı birşeydi karakter. dediiğim gibi çok birşey hatırlamıyorum oyun fps değildi 2d olabilir. bulursanız çok sevenirim
  • cok tesekkur ederim mukemmelsin
  • deadone D kullanıcısına yanıt
    Ne demek her zaman
    Bu oyunun ikincisi de var o da çok güzel (Neighbours From Hell 2 On Vacation) tavsiye ederim.
  • utkunas U kullanıcısına yanıt
    Hocam Quake serisi olabilir mi? Zombi değil de çeşitli yaratıklar vardı. İsterseniz bir görsellere bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 4 Eylül 2016; 16:7:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kolay gelsin arkadaşlar,

Bizim oyun bir uçak kullanma oyunuydu. Çok eski bir oyun, şehirdeki binaların arasında kullanabiliyorduk. Oyunun hatırladığım en belirgin özelliği ise şehrin içinde kocaman bir küp vardı ve ona ateş edince hareket ettirebiliyorduk. Ne zamandı diye sorarsanız da Celeron 433 ve 3dfx parçalar vardı bilgisayarımızda. Google amcada aratmadığımız terimi kalmadı fakat bulamadık ve kafayı bozmak üzereyiz, yardımlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: Laogas

Kolay gelsin arkadaşlar,

Bizim oyun bir uçak kullanma oyunuydu. Çok eski bir oyun, şehirdeki binaların arasında kullanabiliyorduk. Oyunun hatırladığım en belirgin özelliği ise şehrin içinde kocaman bir küp vardı ve ona ateş edince hareket ettirebiliyorduk. Ne zamandı diye sorarsanız da Celeron 433 ve 3dfx parçalar vardı bilgisayarımızda. Google amcada aratmadığımız terimi kalmadı fakat bulamadık ve kafayı bozmak üzereyiz, yardımlarınızı bekliyoruz.

G Police mi?

Değil maalesef fakat atmosferi benziyor.
  • hocam yardım edin Oyuna başlarken bir ev vardı evden adamlar çıkıyor. Siz onları nehire veya pirinç toplamaya yolluyordunuz onlar topladıklarını geri getirip eve koyunca yeni binaların kilidi açılıyordu. Bazı binalara adamları yollayınca daha güçlü savaşçılara dönüşmüş şekilde çıkıyordu. Kaç Yıldır bu oyunu arıyorum arkadaşlar. Bilen varsa Yardımcı olsun çok önemli.

bir de blur gibi yoldan topluyorduk silahları tank gibi bir şeydik 1 vw 2 ye basıp kullanıyorduk roket filan atıyorduk. kalkan kullanıyorduk. Ağlıcam neredeyse 10 senedir oyunu arıyorum bulamadım.
  • beyler bi oyun vardi. oyun siyah ve beyazdan olusuyor, armor games miydi onun gibi bir oyun. oyunda küp olarak basliyoruz ve ziplaya ziplaya gidiyoruz, etrafta beyaz noktalar var onlari yiyiyoruz. yiyince küpün ayaklari cikiyor ve yurumeye basliyoruz. daha yuksege zipliyoruz. daha cok yiyince ellerimiz ve kafamiz cikiyor, boyle bi oyun vardi ismini soyleyin senelerdir ariyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle Selamun Aleyküm 2010 yılında felan bir oyun oynamıştım savaş oyunuydu askerdik askeri alanda başlıyodu dışarıda telle duvar vardı terörist leri öldürüyoduk sonra askeri üste bişey oluyodu oraları tam hatırlamıyorum ama sonra yangın tüpü alıp ateşleri söndürüyoduk askeri üstteki terörist leri öldürüyoduk bilen varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam grafikler çok daha iyiydi bu kadar kötü değildi
  • Aga bi tane oyun var 2d gibi ama biraz yukardan girişte 4 tane karakter seçion japon anime dövüşçüleri gibi ilerlion stageler var esir adamları kurtarıon onlarda sana katılıo klavyede skilleri shift enterla falan atıodun son stagelere doğru mor düşmanlar gelio yarasa atıolar mor ışınlar atıolar falan hatırlayan varsa söylesin teşekkürler.
  • zafems00 Z kullanıcısına yanıt
    Tamam buldum saolun little fighter 2 ymiş.
  • Beyler oyun bilgisi biraz eskiye dayanan varsa belki bilir soracağım soruyu
    Bir oyun vardı zamanında 8-9 yıl önce oynardık biz ama oyunun ismini hatırlamıyorum.
    Oyun First Person ve RPG oyunuydu sanırım.
    Oyunda 2 ana karakter vardı, birisi asasıyla büyü kullanan bir kız, birisi de pençeleri olan bir adam
    Pençeleri olan adamla özel hareket filan yapıp duvarlara filan tırmanabiliyorduk, tavanda asılı kalabiliyorduk.
    Bir turda bir odada tutulan bir kral vardı ve biz pençeli adamla gizlice kralın yanına gidip adama birşey içirip adamı kendi tarafımıza geçiriyorduk ve iyi yapıyorduk, ordan sonra kral da ana karakterler arasına giriyordu.
    Biz bu 3 karakterden istediğimizi alıp görevleri yapıyorduk.
    Ve son olarak oyunun son bossu bir ejderha idi.
  • Beyler oyun bilgisi biraz eskiye dayanan varsa belki bilir soracağım soruyu
    Bir oyun vardı zamanında 8-9 yıl önce oynardık biz ama oyunun ismini hatırlamıyorum.
    Oyun First Person ve RPG oyunuydu sanırım.
    Oyunda 2 ana karakter vardı, birisi asasıyla büyü kullanan bir kız, birisi de pençeleri olan bir adam
    Pençeleri olan adamla özel hareket filan yapıp duvarlara filan tırmanabiliyorduk, tavanda asılı kalabiliyorduk.
    Bir turda bir odada tutulan bir kral vardı ve biz pençeli adamla gizlice kralın yanına gidip adama birşey içirip adamı kendi tarafımıza geçiriyorduk ve iyi yapıyorduk, ordan sonra kral da ana karakterler arasına giriyordu.
    Biz bu 3 karakterden istediğimizi alıp görevleri yapıyorduk.
    Ve son olarak oyunun son bossu bir ejderha idi.
    Son olarak oyunun isminde ''ejderha'' geçiyordu (emin değilim).
  • Merhaba arkadaşlar;
    Benim de yıllardır aradığım bi oyun var, yardımcı olursanız çok sevinirim... Çok uğraştım bulamadım
    Yaklaşık 20 yıl önce Avşa'da ufak bi atari salonunda oynadığım bi oyun. Adı Dreaksel gibi bişeydi. Diablo'ya benziyordu. Büyücü bi adam var, düşmanları öldürüyor. Büyü yapıyor sandığa dönüşüyor, içinden altın ve iksir saçıyor, bazende şansa sandık yerine domuza dönüşüyordu. Oyun salonları için oldukça cins ama çok güzel bi oyundu.
    Bilen bi babayiğit çıkar mı
  • Urban teror

• Böyle çok küçükken oynadığım birşey vardı bende mazisi büyüktür yoksa oyun tırt.

Renk paletleri oldukça geniş cartoon dicem cartoon değil böyle çocuksu birşeydi, bahçe vardı ortada küçük bir köprü geçiyor onun arkasında 2-3 kare ev var renkleri sarı, ve bahçede hayvan gibi karakterler falan var. Arada tilki çıkıyordu onu kovalıyorduk falan.

• ahmetsan01 A kullanıcısına yanıt
    Dreaksel diyince aklıma Drakensang geldi :) gerçi bu oyun şuan MMORPG. Ama eskiden Drakensang : The Dark Eye diye single player bir versionu da vardi.
    Belki de "Realms of Arkania" serisinden de bir oyun olabilir. Fikir verebilir belki bu 2 oyun sana.
  • Selamaleykum beyler benim cocukluk oyunlarim birinin ismini ariyorum oyun soyle : robot bi orumceksin space e iki kere basincada ucmaya basliyon iste senin mavi bolgen var kirmizilar saldiriyo onlari savunuyosun bolum ilerledikce haritanin daha cok bolumunu kapliyolar falan ana gemi var (uzay gemisi gibi) haritayi ele gecirince ona donusun. Maalesef hatirladigim bu kadar cidden yardima ihtiyacim var okuyan herkese tesekkurler :)

• Arkadaşlar yılını tam hatırlayamadım fakat oyunda küçük bir uzay gemisi kullanıyorduk bir tane gezegende başka uzay gemileriyle yarışıyorduk Hatta yarıştığımız platformlarda bazı top şeklinde şeyler vardı arada bazı bonus silahlar alıp diğer yarışçıları vurup patlatmaya çalışıyorduk ama eski bir oyundu yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

(oyun sürekli platformda geçmiyor bazen başka bir platforma gitmek için havada uçuyorduk)

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.