Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Azmedip buldum dostum. İsmi "Konami Soccer Superstars" mış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

quote:

Orijinalden alıntı: enesis85

arkadaşlar bir oyun vardı her seferin call of cthultu diyesim geliyor ama değil tarz aynı korku oyunuydu karakterin bir özelliği vardı resimlerde heykellerde veya herhangi bir yerde anormalikleri görüyordu bir tuşa basıyordunuz mesela tabloya bakarken bir anda tablodaki herkes kanlı birer katile dönüyordu 2000 senelerinin oyunu olduğunu tahmin ediyorum ünlü bir oyun.

hocam çok geç oldu ama oyun adı Undying :)

Görünce duygulandım. O yıllara göre mükemmel bir oyundu bu...
  • Üniversitede başlıyor. Bi kaç genç uyuşturucu falan alıyorlar. Onlardan biri bizim karakterimiz. Uyuşturucu kafasıyla uyuyakalıyor. Uyandığında gece ve ormanda uyanıyor. Suyun kenarında. Suya gidilmiyor. Tek yol çalılar ve büyük ev gibi bi yer. Çalılardan gidilmiyor. 5 sene falan oldu sanırım kafede oynamıştım. Burdan sonrasına gidemedim. Adını bilen var mı ya lütfen

(Forum ölmüş abi, kimse mi bilmez)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birdost71 -- 6 Mayıs 2016; 0:40:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isminde ''operation'' geçiyordu grafikler cs 1.6 gibi ama animasyonlar cs:s gibiydi, oyun 2000lerdendi sanıyorum bi mansiyon görevi vardı bi adamı koruyorduk adam beyaz giyiyordu sanıyorum takım elbise tarzında
  • last blade kullanıcısına yanıt
    Yok hocam değil bulamadım bir türlü sega oyunu olması lazım
  • S.a yaklasik 10 sene once PS2'mde oynuyordum bu oyunu, 4 kisilik askeri bir timdik ve istedigimizde o 4 kisi arasinda gecis yapabiliyorduk, genelde cayir cimende yapiliyordu operasyonlar, TPS bakis acisindan oynaniyordu, her karakterin farkli silahlari vardi, bulandan Allah razi olsun :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Eiqu

S.a yaklasik 10 sene once PS2'mde oynuyordum bu oyunu, 4 kisilik askeri bir timdik ve istedigimizde o 4 kisi arasinda gecis yapabiliyorduk, genelde cayir cimende yapiliyordu operasyonlar, TPS bakis acisindan oynaniyordu, her karakterin farkli silahlari vardi, bulandan Allah razi olsun :D

Socom us navy seals

• Ya bi oyun vardi turunu bile hatirlamiyorum ama hayaletler vardi ve o hayaletlerle evdeki insanlari korkutup kacirmaya calisiyoduk cok eski bi oyun evdeki herkesi kacirabilirsek kazaniyoduk yardimci olursaniz cok sevinirim

• Bi oyun daha vardi haylaz bi cocuktuk ve komsu vardi biz o komsuyu delirtmeye calisiyoduk oyunun adi neydi

• arkadaşlar oyun roma savaşı ama adını hatırlamıyorum oyun rpg ama sadece başını hatırlıyorum biz ordu komutanıyız ilk başta savaş başlıyor kaleler yıkılıyor havadan top ateşi geliyor oyunda biraz öğrend moduyla başlıyor adını unuttum

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueLost

arkadaşlar oyun roma savaşı ama adını hatırlamıyorum oyun rpg ama sadece başını hatırlıyorum biz ordu komutanıyız ilk başta savaş başlıyor kaleler yıkılıyor havadan top ateşi geliyor oyunda biraz öğrend moduyla başlıyor adını unuttum

Ryse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayva

quote:

Orijinalden alıntı: BlueLost

arkadaşlar oyun roma savaşı ama adını hatırlamıyorum oyun rpg ama sadece başını hatırlıyorum biz ordu komutanıyız ilk başta savaş başlıyor kaleler yıkılıyor havadan top ateşi geliyor oyunda biraz öğrend moduyla başlıyor adını unuttum

Ryse

hocam Allah ne muradın varsa versin ne zamandır adını hatırlamaya çalışıyordum bayada aramıştım çok sağol

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadone

Bi oyun daha vardi haylaz bi cocuktuk ve komsu vardi biz o komsuyu delirtmeye calisiyoduk oyunun adi neydi

Neighbours from hell
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadone

Ya bi oyun vardi turunu bile hatirlamiyorum ama hayaletler vardi ve o hayaletlerle evdeki insanlari korkutup kacirmaya calisiyoduk cok eski bi oyun evdeki herkesi kacirabilirsek kazaniyoduk yardimci olursaniz cok sevinirim

Ghost Master

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuim -- 15 Mayıs 2016; 12:24:14 >

• arkadaslar herkese merhaba.

oncelikle simdi aciklayacagim 2 oyun olacak ve bu oyunlari yaklasik 5 senedir arastiriyorum. oyunu oynadigim zamanlar 2000-2002 civarlari.

1. oyun 3D animasyon gercek dokuya yakin gorunumde kucuk boyutlu bir oyundu. vahsi dogada gecmekte ve hatirladigim kadariyla takim savaslari yapiliyordu. oyundaki karakterler arasinda aslan(lion) zurafa(giraffe) gergedan(rhino) maymun(monkey) fil(elephant) oldugunu hatirliyorum. ingilizcelerini yazmamin sebebi karakterlerin orjinal isimleri bunlardi saniyorum. bir takima en fazla 7 hayvan alabiliyordunuz. oyunu chip, pc net dergilerinden ya da internette kucuk oyunlar indirirken oynadigimi hatirliyorum. wartune ya da ninja saga oynayanlar arayuz hakkinda ne dusunmesi gerektigini anlayabilir. ama tabiki bahsettigim kalite cok dusuk :) umarim hatirladiniz.

2. oyunun amaci burc taslarini satir ya da sutuna tamamlayarak o satir ya da sutunlardaki tum taslari yok etmekti. oyunda farklı renklerde ve farklı turlerde hayvan taslari vardi. bu hayvanlari muhtemelen burc hayvanlariydi. oyunda hatirladigim tek kural var o da suydu. tasin yanina tas koymanin tek yolu var o da ya ayni tur hayvan olacaktı yada ayni renk tas olacakti. taslarin tamami "mahjong" tasi dokusunda ve kare idi. oynanan levha ise 15x10 dikdortgen bir levhaydi.

oyunlar hakkinda hatirladiklarim bunlar. Umarim bu konuyu okur, bana o isimlerini verebilirsiniz. Kafa yoran herkese simdiden sonsuz tesekkur ederim.

• Benim aradağım oyun formula 1 kullanıyorduk özel rampalar vardı onlardan atlıyorduk sonra oyun bitince istersek tekrar başlıyorduk bizim oyunu oynamış halimiz beyaz şeffaf bir şekilde ona karşı yarışıyorduk busefer.

Oyunun böyle fütüristik bi havası vardı gece gece aklıma takıldı ne yazdıysam bulamadım.

Aklımda kalan en büyük özelliği rampalı olması yamuk rampalar.

Oyun yeni değil çokta eski değil tam hatırlayamıyorum :D

-Oyundaki araba yeşildi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_kingson

Benim aradağım oyun formula 1 kullanıyorduk özel rampalar vardı onlardan atlıyorduk sonra oyun bitince istersek tekrar başlıyorduk bizim oyunu oynamış halimiz beyaz şeffaf bir şekilde ona karşı yarışıyorduk busefer.

Oyunun böyle fütüristik bi havası vardı gece gece aklıma takıldı ne yazdıysam bulamadım.

Aklımda kalan en büyük özelliği rampalı olması yamuk rampalar.

Oyun yeni değil çokta eski değil tam hatırlayamıyorum :D

-Oyundaki araba yeşildi sanırım.

TrackMania serisinden bir oyun olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wegmor

isminde ''operation'' geçiyordu grafikler cs 1.6 gibi ama animasyonlar cs:s gibiydi, oyun 2000lerdendi sanıyorum bi mansiyon görevi vardı bi adamı koruyorduk adam beyaz giyiyordu sanıyorum takım elbise tarzında

Operation igi olabilir.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Kardeşşim çooook teşekkür ederim aynende buydu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_kingson -- 18 Mayıs 2016; 14:53:15 >

• trancenden kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

quote:

Orijinalden alıntı: wegmor

isminde ''operation'' geçiyordu grafikler cs 1.6 gibi ama animasyonlar cs:s gibiydi, oyun 2000lerdendi sanıyorum bi mansiyon görevi vardı bi adamı koruyorduk adam beyaz giyiyordu sanıyorum takım elbise tarzında

Operation igi olabilir.

yok hocam bu kapak fotoğrafı başkaydı çöl gibi bir arka plan vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wegmor -- 18 Mayıs 2016; 15:08:49 >
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.