Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackSt.

Beyler ne zaman oynadıgımı tam bilmiyorum ama rahat 5 sene oldu. Bir oyun vardı işte bir kadın ajan gibi birisi vardı. Dövüş teknikleri felan çok iyiydi. Görev yapıyodukLazerler felan 1-2 yıldır oyunu hatırlamaya çalışıyorum pazardan almıstım 5 liraya 3 oyun onlardan biriydi Biliyorum bulunması çok zor ama imkansız değil

no one lives forever olabilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: vigNerd

quote:

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

quote:

quote:

Bi oyun oynamıştım ama ne zaman oynadığımı hatırlamıyorum tahminen 4-5 sene önce olması lazım daha eskide olabilir. Konsept CS ile aynıydı yine teröristler ve polisler vardı rehineler falan vardı çatışıyorduk. O oyunu bilen var mı

Yok mu bilen

Global Operations ? Tactical Ops ?

İkisi de değil.

swat?

pardon ya geri gidiyodum görmemişim yazılmış. yoksayın beni :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabban -- 9 Haziran 2012; 8:03:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rabban

quote:

Orijinalden alıntı: JackSt.

Beyler ne zaman oynadıgımı tam bilmiyorum ama rahat 5 sene oldu. Bir oyun vardı işte bir kadın ajan gibi birisi vardı. Dövüş teknikleri felan çok iyiydi. Görev yapıyodukLazerler felan 1-2 yıldır oyunu hatırlamaya çalışıyorum pazardan almıstım 5 liraya 3 oyun onlardan biriydi Biliyorum bulunması çok zor ama imkansız değil

no one lives forever olabilir mi acaba?

rpg tarzıydı fakat oyuncunun gözünden değil , gta gibi yukarıdan kontrol ediyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akumu

Bir oyunda ben sorayım.
    Oyunda askerdik ama çok küçüktük (oyuncak olabiliriz)mutfakta olduğmuzu hatırlıyorum.Hamam böcekleri vardı onları silahlarımızla öldürüyorduk.Oyunda araçlar vardı fakat hiçbirzaman sürmeyi becerememiştim.Oyun 2d di sanırım baya eski bir oyun 99da felan oynadım sanırım.Şimdiden teşekkürler.

Army Men II olabilir mi? Army Men serisini çok oynardım mutfaklı bir bölüm vardı Army Men II ve Army Men: Sarge's War'da.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mittens

quote:

Orijinalden alıntı: Akumu

Bir oyunda ben sorayım.
    Oyunda askerdik ama çok küçüktük (oyuncak olabiliriz)mutfakta olduğmuzu hatırlıyorum.Hamam böcekleri vardı onları silahlarımızla öldürüyorduk.Oyunda araçlar vardı fakat hiçbirzaman sürmeyi becerememiştim.Oyun 2d di sanırım baya eski bir oyun 99da felan oynadım sanırım.Şimdiden teşekkürler.

Army Men II olabilir mi? Army Men serisini çok oynardım mutfaklı bir bölüm vardı Army Men II ve Army Men: Sarge's War'da.

Evet dün bulmuştum yinede saol editlemeyi unutmuşum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwarwendwarfy

-- Şu kızılderililerin totemleri tarzında suratlar olur ya, oyundaki karakterlerin suratlarında o maskelerden vardı, küçük bir dünyada (ki bu dünya o kadar küçük ki çevresini dolanabiliyordun) evler felan inşa ederek topraklarını genişletiyordun, karakterin bir tanesi büyü gücüne sahip denizin ortasında toprak yaratabiliyordu, aynı tarzda düşmanlar vardı onlara büyü gücü ile zarar verebiliyordun, hatta toplanıp tapınıyorlardı tanrılara güç felan geliyordu tam hatırlayamıyorum bile :( çizgifilm vari bir oyundu, çok sevdiğim şuan hatırlayamadığım başka bir oyunun cd sini almıştım onun içinde tanıtım amaçlı demo idi bu oyun ama şimdi ne cd kaldı ne birşey 6 sene felan oluyor sanırım...

--

Bir tanede araba oyunu vardı tron tarzı ışıklar vardı arabaların arkasından o ışıklar çıkıyodu böyle çok geniş bir salon gibiydi yarış yerleri arabalar birbirlerini mi ne patlatıyordu bu cok daha eski bir oyun ( motorda olabilir onlar 2 tekerlekli araba görüntüsündemiydi neydi ya :P )

bu "populous the beginning" olmalı

• quote:

Bi oyun oynamıştım ama ne zaman oynadığımı hatırlamıyorum tahminen 4-5 sene önce olması lazım daha eskide olabilir. Konsept CS ile aynıydı yine teröristler ve polisler vardı rehineler falan vardı çatışıyorduk. O oyunu bilen var mı

Mobile forces

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rızası için yardım,ilk bilgisayarımda bi oyun vardı sanırım bilgisayarın oyunuydu ben yüklememiştim tam hatırlamıyorum biz bi kırmızı sinektik,yanımızdan bir şeyler geçiyordu biz de bir şeyler yapıyorduk ama hatırlamıyorum tam etraf yeşildi yani çimenler falan vardı lütfen yardım edin !
  • Beyler bende ARMY MEN II oyunu nerden indiriceğimi bulamadım Bana yardımcı olur musunuz şimdiden TEŞEKKÜRLER.
  • gençler çok önce oynamıstım esk, zamanlarla geçen bi oyun zırhlı kılıçlı falan başlangıcta 2 kişi başlıyor biri kadın bırı erkek biz kadın oluyorduk bi kaleye dogru gidiyorduk yol üzerinde düşman lar falan vardı kılıç kullananlar okçular falan hepsini yenip kaleye gidiyorduk sonra kaledede askerler varrdı 3-4 tane ve onların da askerleri vardı hatta bi askeri çok net hatırlıyorum iri yarı bişeydi knight taki Warrior gibi hatırlayan varsa yazarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: technomelt

gençler çok önce oynamıstım esk, zamanlarla geçen bi oyun zırhlı kılıçlı falan başlangıcta 2 kişi başlıyor biri kadın bırı erkek biz kadın oluyorduk bi kaleye dogru gidiyorduk yol üzerinde düşman lar falan vardı kılıç kullananlar okçular falan hepsini yenip kaleye gidiyorduk sonra kaledede askerler varrdı 3-4 tane ve onların da askerleri vardı hatta bi askeri çok net hatırlıyorum iri yarı bişeydi knight taki Warrior gibi hatırlayan varsa yazarmı

Aynen Bende onu aramaya çalışıyorum. Neydi onun ismi süper bi oyun

• En iyi Gta 4 vs Pes 12 Bundan daha güzel bilen varsa söyleyin
  • bende bi soru sorayım bilen olursa dua ederim valla çokk...

99-2000-2001 o zamanlar oynuyordum eski bilgisayarımda ...

dağcılık oyunuydu everest e falan mı ne tırmandırıyorduk adamlarımızı bi çeşit strateji gibiydi ama dağa tırmanıyorlardı...

kazma kürek merdiven vs kullandırıyorduk adamlara bazı yerlerde kamp falan kurduruyorduk aklımda kalanlar bunlar

google da aklıma gelen bütün kelimeleri yazdım görselleri de taradım hiç izini bulamadım....

belki bilen gören oynayan vardır diye sorayım dedim
  • God of war ve Grand Trusimo tabi pc de çalıştıramazsın bu oyunlarıo :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bende bi soru sorayım bilen olursa dua ederim valla çokk...

dağcılık oyunuydu everest e falan mı ne tırmandırıyorduk adamlarımızı bi çeşit strateji gibiydi ama dağa tırmanıyorlardı...

kazma kürek merdiven vs kullandırıyorduk adamlara bazı yerlerde kamp falan kurduruyorduk aklımda kalanlar bunlar

google da aklıma gelen bütün kelimeleri yazdım görselleri de taradım hiç izini bulamadım....

Everest, The Ultimate Strategy Game olabilir mi acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: johnny_bravo_

bende bi soru sorayım bilen olursa dua ederim valla çokk...

Everest, The Ultimate Strategy Game olabilir mi acaba?

vayy bee burda harbiden yardımsever insanlar varmış....

%99,9 bu oyun olması lazım çok çok sağol valla:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwarwendwarfy

quote:

Orijinalden alıntı: rabban
    bu "populous the beginning" olmalı

Rabbannn Tam isabet

Diğer oyunda aklına gelen yazarsa tam harika olur :D bu populous eski meski ama tavsiye ederim şimdi bulayım indireyim hemen çok sevindim
    Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]

Edit: Oyunun eskiliğinden midir nedir yüklerken hata veriyor :'((

oyunun eskiliginden deildir o
    isletim sisteminin yeniliğinden kaynaklanıyor..

oyunun cıktıgı dönemde win xp bile yok tu yanlıs hatırlamıyorsam..
    kaldı ki win 7 çalıştırman icin

biraz ugrasman gerekebilir..

• arkadaşlar bende bi oyun arıyorum bi türlü ismi aklıma gelmedi.99-2000 yılları arasında oynamıştım.belki de ozamanlara ait en iyi formula 1 grafiklerine sahip oyundu.peugeot,mercedes ve renault un araçları bile vardı.monaco pisti felan(hep orda oynuyodum zaten) yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazpiyon

arkadaşlar bende bi oyun arıyorum bi türlü ismi aklıma gelmedi.99-2000 yılları arasında oynamıştım.belki de ozamanlara ait en iyi formula 1 grafiklerine sahip oyundu.peugeot,mercedes ve renault un araçları bile vardı.monaco pisti felan(hep orda oynuyodum zaten) yardımcı olursanız çok sevinirim...

Platform söyleyebilirsen yardımcı olabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beyazpiyon

arkadaşlar bende bi oyun arıyorum bi türlü ismi aklıma gelmedi.99-2000 yılları arasında oynamıştım.belki de ozamanlara ait en iyi formula 1 grafiklerine sahip oyundu.peugeot,mercedes ve renault un araçları bile vardı.monaco pisti felan(hep orda oynuyodum zaten) yardımcı olursanız çok sevinirim...

Platform söyleyebilirsen yardımcı olabilirim.

Platfom : PC dostum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.