Şimdi Ara

AKK'den kurtulmak isteyenler. (Ana Konu - MTU ayarları vs) (403. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.379
Cevap
175
Favori
789.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de AKK yok tonla oyun bekliyordu sırada sabaha kadar bitiririm artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 24 Ocak 2017; 3:28:15 >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Bf 1 iniyordu normalde 3 megabitle çekiyordum bi baktım 12-13 oldu peşine 3-4 update bi kaç oyun daha koydum

• quote:

Orijinalden alıntı: Xientina

Bf 1 iniyordu normalde 3 megabitle çekiyordum bi baktım 12-13 oldu peşine 3-4 update bi kaç oyun daha koydum

bf1 kırıldı mı ki?
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Ordan orjinal oyun sahibi olamaz gibi mi duruyorum Şaka bi yana Ea Accessta 10 saat deneme sürümü var onun için indiriyordum yoksa kırılıp kırılmadığını hiç bilmiyorum malesef.

• Beyler oluyor mu bu ciddi olarak?
  • Arkadaşlar, ustalar hangi dns lerle hangi Mtu değeriyle akk den kurtulduğunuzu yazsanız biz de rakam deneyip durmasak :) Az yardım :)
  • Geldi tekrar kabus. Dalga geciyorlar bizimle.:))

Saka bi yana gercekten bu sacmalik ne zanan bitecek? Bi suru para ver, yok fibermis yok bilmem ne! Bir video bile izleyemiyoruz. Artik her evde en az uc dort tane wife baglanan alet var. Biri bir video acsa hemen yavasliyor internet. Monitorler, telefonlar, tv ler her sey son sistem ama evde internet yavas. Bu ne ya? Ne bicim bir ulke lan burasi? İnsanlari resmen salak yerine koyuyurlar. Nerde tuketici haklari? Baska hangi ulkelerde var bu sacma uygulama? Bu devirde 3 mbt hiz nedir ya? Her ay 15 inden 20 sinden sonra evde dogru duzgun internet yok. İsin ilginc tarafi derdini anlatacak kimse yok. Sikayet edecek bir merci yok. Somuru duzeni. Aynen devam.

MTU olarak hangi sayıyı kullanıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimberdyal

MTU olarak hangi sayıyı kullanıyorsunuz

Benim MTU değiştirilemiyor malesef modemde o özellik kapalı.

Kullandğım DNSi yukarıda yazdım çok çok hızlı (yandex) ancak şahsi fikrim, AKK, dns ile mtu ile değiştirilemez olduğudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 24 Ocak 2017; 3:28:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phorever

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: zimberdyal

Arkadaşlar, ustalar hangi dns lerle hangi Mtu değeriyle akk den kurtulduğunuzu yazsanız biz de rakam deneyip durmasak :) Az yardım :)

Ben sadece Yandex DNS kullanarak 3 yıldır AKK ya takılmıyorum.

77.88.8.8
    77.88.8.1

Bu DNS'yi ağ ve paylaşım merkezinden olan yere mi yazıyoruz?

Yoksa modem arayüzüne girip modem DNS'si olarak mı ayarlıyoruz?

Ağ ve paylaşım merkezinden yaptım İDM ile hala 3 megabit indiriyor

Mümkünse her iki yere de yazın. Yaptıktan sonra modemi yeniden başlatın. Sonra komut satırına ipconfig/flushdns ve sonra arp -d yazın.

Değiştiğinden emin olmak için:

https://www.dnsleaktest.com Sitesine girip standart test yapın. Orada "sadece" yandex dns lerini görmelisiniz. Türk dnslerini görüyorsanız olmamış demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferhatbeydal

Ay sonu çabuk geldi bana da.
    üç dört gündür sürünüyordu hızım.
    AKK kalkmış şimdi gördüm.
    İnşallah sabaha kadar çatır çatır indiririm.

Mesele şundan ibaret sanırım:

quote:

- 02:00-08:00 saatleri arasında internet kullanımlarının AKN’ye dâhil edilmemesi,

Kaynak:

http://www.webtekno.com/sonunda-beklenen-haber-geldi-adil-kullanim-kotasi-iyilestirildi-h20142.html

..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phorever -- 24 Ocak 2017; 3:25:28 >
  • btknın dediğine göre akk sonra hız 6mbit olacak doğrumu?
  • phorever kullanıcısına yanıt
    sadece 2 saat sürdü.sonra yine eski haline döndü ne yazık ki.anlık bir durummuş yani
  • Bilsem dün alırdım fifa 17 yi . Originden bugün aldım 2 günde anca iner.
  • Sekman Pistonu kullanıcısına yanıt
    nerden cikiyor bu laflar, btknin ise yarar hicbir karari yok. aslina bakarsaniz karari bile yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adil Kullanım Kotasının kalkmamasının tek nedeni BTK dır.
    BTK, internet servis sağlayıcılarına altyapınızı bitirin, Adil Kullanım Kotasını kaldırıyorum demiyor da, Adil Kullanım Kotasının kaldırılmasını operatörler istemiyor diyor. Operatörler tabii ki istemeyecek, durup dururken, neden para harcasınlar ki.
    BTK, operatörlere söz geçiremiyor anlaşılan. Operatörlere söz geçiremeyecek ise, o zaman BTK neden var?
    Adil Kullanım Kotası değil 2 yıl, 12 yıl sonra bile kalkmaz bu gidişle.
  • akk kaldırmayı bırak internet sürünüyor son günlerde . lanet gelsin
  • 
Sayfa: önceki 401402403404405
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.