Şimdi Ara

FULL HD UYDU ALICISI TAVSİYESİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
35.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SİFO77

merhaba arkadaşlar tv aldım modeli aşağıdaki gibidir buna uygun full hd uydu alıcı almak istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.Fiyat aralığı 250-350 arası.

http://teknodiyalog.com/samsung-ue40f6100aw-40-f6100-led-tv/

merhaba

atlanta hdbox tavsıye ederım
    kanal gecıslerı hızlı
    goruntu kalıtesı cok ıyı
    yazılım kanal lıstesı bıssler menuden otomatık yuklenebılır
    iptv yuklenebılır
    modul gırısı ıel dsmart modulde kullanılabılır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-2013-Model-Yesil-Displayli__isp7520102
  • merhaba

atlanta hdbox tavsıye ederım
    kanal gecıslerı hızlı
    goruntu kalıtesı cok ıyı
    yazılım kanal lıstesı bıssler menuden otomatık yuklenebılır
    iptv yuklenebılır
    modul gırısı ıel dsmart modulde kullanılabılır

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-2013-Model-Yesil-Displayli__isp7520102
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yakın zamanda evleneceğim için Televizyon araştırmasındayım.İş yerimden geldikten sonra televizyon keyfini yaşamak istediğimden bu konuda titiz davranıyorum ve
    hayatımda bir ürünü bir kere alıyorsun mantığında olduğumdan dolayı Sony 46hx820 tarzı bir televizyon alacağım kısmet ise...
    Sizlerden ricam hiç bir şekilde uydu receiver konusunda bilgisi olmayan bu kişiyi aydınlatmanız.
    İsteklerim şunlar bir ürünü bir kere alıp pişman olmayacağım hd uydu alıcısı istiyorum.
    Yıllar sonra bile kullanmak istiyorum.
    Bazen biss keyler
    Yabancı lig maçları için key bulduğumda falan sorunsuz o keyi o kanala girmekte sorun yaşamayacağım bir uydu alıcı,
    Bana ah benim uydum şunu desteklemiyor tarzı bir yazı okumak istemiyorum.
    Birde D-Smart taki gibi kanal geçişleri tabiri caiz ise kaplumba tarzı olsun istemiyorum.
    Sürekli Yazılım Destegi olmalı ve görüntü kalitesinde problem yaşamamalıyım.
    Forumumuzda kısa gezinmeler sonucu

Novacom HdBerry
    neta hd 6400
    Next
    Dreambox
    ATLANTA
    Goldmaster
    Humax

Ürünlerinin kullanıldığını gördüm.Bunlardan hangisi iyidir ve benim isteklerimi karşılar?
    Fiyat aralığım 300-350 TL ye kadar ok lerim atıyorum derseniz ki xxx cihazı 380 tl yada 399 tl onuda alabilirim yeterki kaliteli olsun.
    Herkese şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

Arkadaşlar merhaba,
    Yakın zamanda evleneceğim için Televizyon araştırmasındayım.İş yerimden geldikten sonra televizyon keyfini yaşamak istediğimden bu konuda titiz davranıyorum ve
    hayatımda bir ürünü bir kere alıyorsun mantığında olduğumdan dolayı Sony 46hx820 tarzı bir televizyon alacağım kısmet ise...
    Sizlerden ricam hiç bir şekilde uydu receiver konusunda bilgisi olmayan bu kişiyi aydınlatmanız.
    İsteklerim şunlar bir ürünü bir kere alıp pişman olmayacağım hd uydu alıcısı istiyorum.
    Bazen biss keyler
    Yabancı lig maçları için key bulduğumda falan sorunsuz o keyi o kanala girmekte sorun yaşamayacağım bir uydu alıcı,
    Birde D-Smart taki gibi kanal geçişleri tabiri caiz ise kaplumba tarzı olsun istemiyorum.

Novacom HdBerry
    neta hd 6400
    Next
    Dreambox
    ATLANTA
    Goldmaster
    Humax

Ürünlerinin kullanıldığını gördüm.Bunlardan hangisi iyidir ve benim isteklerimi karşılar?
    Fiyat aralığım 300-350 TL ye kadar ok lerim atıyorum derseniz ki xxx cihazı 380 tl yada 399 tl onuda alabilirim yeterki kaliteli olsun.

İsteklerinizde çelişki var.

uzun yıllar beni götürsün derseniz o paraya olmaz 800 tl civarı bir para vermeniz lazım Vu+ solo almak için.

ama onlarında E2 kullandıkları için görüntüleri mükemmel değil diyorlar.

Gitti yere kadar gitsin diyerek alacaksanız paranızda bu kadar ise size atlanta hdbox öneririm.

Kapalı sistem oldugu için firma destegi kestigi an cihaz çöp ama.

İşi bilin sonra zarar etmeyiniz.

senelerce kullanmak için

Vu+

Dreambox

extrend

türü cihazlara bakmanız lazım onlarında kart - modül desteksiz olanı extrend 5000 650 tl.
  • Sagol bılgıler ıcın dostum
    3lü MULTİFEED HEDİYE
    ne işe yarar
    almaya degermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Arkadaşlar merhaba,
    Bazen biss keyler

Novacom HdBerry
    neta hd 6400
    Next
    Dreambox
    ATLANTA
    Goldmaster
    Humax

adasım
    bu saydıkların ıcınde donanım olarak en ıyısı humaxlardırda turkıyede satılmıyor almanyadan getırtebılırsın kanal gecıslerı yavastır

yazılıma fazla takılma marka farketmez hıcbır uydu alıcı yazılım yuklenmedı dıye bozulmaz

tam ıstedıgın gb
    bısslerı gırdıkten sonra tıkır tıkır calısır atlantada otomatıktır,
    USB KAYIT
    MODÜL VE KART GİRİŞİ
    5+1 ÇIKIŞI
    İSTER UNIVERSAL LNB
    İSTER MDU1-2-4LNB
    TEK TUSLA HAZIR ZAHMETSİZ KANAL LİSTESİ
    MOTOR DİSEQCTE SÜPER PERFORMANS

çift modulluyu onerırım
    http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hdbox-T-Tuslu+hdmi-Kablo+3lu-Multifeed-Hediye__isp1935935

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-+hdmi-Kablo-Hediye__isp3129500

hocam ben atlanta hdbox un işlemcisini ne olduğunu göremedin(sti , ali) bende bu modeli almaya karar verdim yalnız iki tane link ve model vermişiniz farkları nedir
  • ıslemcısı nec markadır
    arasındakı fark modul gırıslerıdır
    1 modullu model
    2 modul gırıslı model
  • Kardeşim Benm Önerim Next Minix Full Hd Veya Amstrad 19400 Hem Fiyatları Çok Fazla Değil Hemde Özellikleri Harika.Amstrada Server da Yüklenebiliyor.

Ben Her türlü uydu Alıcısı Satıyorum :D Eğer Lazm Olura Açtığım Konulara Veya Dh Dükkanıma Uğra :)
  • quote:

ıslemcısı nec markadır
    1 modullu model
    2 modul gırıslı model

Peki bu 2 model olayı ne gibi bir kar sağlıyor?
    Mesela o 3lü MULTİFEED HEDİYE benim hiç bir işime yaramıyor çünkü apartmanda merkezi uydu var...
    O zaman 329 luk olanı almak daha mantıklı sanırım oyle degılmı?
  • quote:

quote:

ıslemcısı nec markadır
    1 modullu model
    2 modul gırıslı model

Peki bu 2 model olayı ne gibi bir kar sağlıyor?
    Mesela o 3lü MULTİFEED HEDİYE benim hiç bir işime yaramıyor çünkü apartmanda merkezi uydu var...
    O zaman 329 luk olanı almak daha mantıklı sanırım oyle degılmı?

slm

evet sızın sıstemde kullanamazsınız aslında kullanırsınız
    hotbırde multıfeedle eutelsata bakan bır lnb eklenebılır bırde optıon swıtch alırsanız 7 derecede ızlersınız

modul kullanmıyorsanız evet tek modul yeterlı

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-+hdmi-Kablo-Hediye__isp3129500
  • botech 207 hd cas tavsiye ederim.
    ethernet, paylaşım, usb, ekstra scart, çift kumanda, güncelleme kayıt vs...
  • Atlanta olayında takılı kaldım fakat
    sabit fiyat olması indirim olmaması ve illa kredi kartı için başka siteden alış veriş yapacak olmam beni biraz soğuttu.
    Bir bilgisayar firması sahibi olarak,
    Firma sahibini arayıp al bu kart numarası çekin diyecek iken farklı siteye yönlendirilip kredi kartı ise şurdan alacaksın olayı beni bu modelden vazgeçirdi.
    Sanırım Novacom HdBerry kovalayacağım 199 TL forumda lafları dolaşıyor...
  • fatıh bey

bır bılgısayar fırması sahıbı olaral maıl order cektıgınızde
    alıcı ıtıraz etmesın dıye evrak ımzalatmıyormusunuz ?
    maıl order her ıkı taraf ıcınde zararlıdır .......

sanal pazar Gold&Metro Grup'un internet alanındaki yatırımlarından biridir.
    sanal pazar ortakları
    http://www.sanalpazar.com/site_content.php?page=about_us

sıze teldede sordugum gb baska bır sorunuz varsa ıdı yardımcı olurduk her detayına kadar cevap vermeye calıstım
    ----------------------------------
    sonucta 2 dakıkada uye olup alımı yapsaydınız; bızde urunu kargolar sabah 10 da elınızde olurdu....

fıyatlarımız foruma gore verılmıstır pıyasadan yuzde 10 dusuktur .........
  • Tesekkur ederim ilginiz ici.
    Ben dusuk fiyatli urun aramiyorum o 280 tl.ye son veririm dediginiz urunu istemem.cunku benim aradigim pisman olmayacagim kaliteli bir urun.
    O yuzden boyle bir konu actim ve deneyimli kisilerin fikirlerine ihtiyac duydum.
    Fakat onemli olan kaliteli urunu herkesin aldigi fiyata degil daha ozel fiyata bulmaktir benim nacizane fikrim.onun icin atlanta siparisinden de vazgectim.
  • Merhaba hocam
    evet benimde nacızane fikrim novacom hd bery olacaktır,ve bu ürün garantılı faturalı ve pıyasa fıyatının %30 altında size forum kullanıcılarına özel fıyat ile verelım
    sizi de aramızda gormrkten mutluluk duyarız
    piyasada 350tl+kdv bulacagıız ürün bızde havale fıyatı 280tl
    kredı kartına299 tl 12 taksıt
    garantlı faturalı ürünlerdir, yazılımı kanal lıstesını kendımız guncel yapıp hosta koydugumuzda sız downloand edebılıyorsunuz
    forumda gecen konu bana aıt 199tl degıl 299tl :) ama arkadaslar ısrar edıyorlar.. ahh keske verebılsem bu fıyattan
    ama her halıkarda kardasınız emın olabılırsıınz
    sızı de aramızda gormekten mutluluk duyarız
    http://www.sanalpazar.com/Novacom-Hd-Berry-ozel-Fiyat__isp2967966
  • HD bery ye evet dedik bakalım candostum.
    Senden kaliteli bir HDMI kablosuda bekliyorum :)
    Hayırlı işler.
    Bu saatte siparişi geçtik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

Merhaba hocam
    evet benimde nacızane fikrim olacaktır,ve bu ürün garantılı faturalı ve pıyasa fıyatının %30 altında size forum kullanıcılarına özel fıyat ile verelım
    sizi de aramızda gormrkten mutluluk duyarız
    piyasada 350tl+kdv bulacagıız ürün bızde havale fıyatı 280tl
    kredı kartına299 tl 12 taksıt
    garantlı faturalı ürünlerdir, yazılımı kanal lıstesını kendımız guncel yapıp hosta koydugumuzda sız downloand edebılıyorsunuz
    forumda gecen konu bana aıt 199tl degıl 299tl :) ama arkadaslar ısrar edıyorlar.. ahh keske verebılsem bu fıyattan
    ama her halıkarda kardasınız emın olabılırsıınz
    sızı de aramızda gormekten mutluluk duyarız
    http://www.sanalpazar.com/Novacom-Hd-Berry-ozel-Fiyat__isp2967966

novacom hd bery bende evet diyeceğim ama işlemcisi ne bunun ethernet girişi var mı ayrıca nerede üretilitorneresinin malı.teşekkür ederim.
  • Evet ürünüm geldi.Tabi daha deneme şansım olmadı.
    Ürünün içeriğinde,
    kullanım kılavuzu
    Kumanda
    2 adet kumanda pili
    Faturası
    Kaşelenmiş Garanti belgesi
    Cihazın kendisi.
    Her şey mevcut.

Tek sıkıntı kargo!!!
    Sanal pazar internet sitesinde 5.5 tl artı kdv gibi bir rakam yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
    Yurt içi kargo 11.25 tl aldı BURSA

5 kusur lıra sıgorta yapmıslar
    2.25 adres alım ucretı
    2.25 adres teslım.
    kdv v.s

11 tl 25 kuruş bana baya bi pahalı geldi.
    Acaba sigortayı yanlıslıklamı yaptılar.
  • slm, abım neden o kadar yuksek verdın kı sanal pazar anlasmasıyla yolladım 5tlden fazla vermemen lazımdı
    keske arasaydınız benı ya :( ama kargo kodu da vermısız nasıl boyle bır hata yapılır anlıyamadım bunu sanalpazara ıletmemız lazım
    iyi gunlerde kullanın ve ınceledıkten sonra onayınızıda rıcxa edecegım:) ayrıca olumlu olumsuz yorumlarınızda bızlerle paylaşırsanız sevınırım
    hakkınızı helal edın
  • Senden yana sıkıntı yok merak etme sorun olsa idi telefonların faturada var arar idim.
    Fakat bende devamlı kargo gönderen birisi olarak kargo şirketlerinin faturaları şişirmek için yaptığı bazı atraksiyonları bildiğimden...
    oraya sigorta bedeli yazmışlar...
    Siz sigortalımı gönderiyorsunuz devamlı ürünleri???

19 Mayıs'ta düğünüm var sanırım ay sonundan önce yorumlarımı yayınlamam zor :)
    Fakat bu cihazdan beklentilerim çok büyük haberin olsun.
  • slm ben de 200 - 450 arası bir full hd uydu alıcısı bakıyorum...
    aynı anda kayıt yaparken bir başka kanalı izleme...kablosuz internet özelliği..
    bedava server desteği...hem hd hem de sd kanallarda kaliteli görüntü ve hızlı geçiş
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.