Şimdi Ara

STAR TV'nin SON frekansı nedir???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
224.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çatıda TURKSAT 1-C ve HOTBIRD için 2 çanak var ancak yine de STAR TV'yi bulamıyorum..
    uyduda star'ı seyreden var mı, frekansı nedir, bu işin yöntemi nedir, bir el atın yaw

dün akşamki müthiş CHELSEA-BARCA maçını mecburen TV üzeri anteniyle hafif karlı seyrettim

• quote:

Orijinalden alıntı: mahbekar

Arkadaşlar star tv ayın 16 sında gitti yerine d shoppıng geldi.hıremco x3 turbo hd kullanıyorum.ama bir türlü ayarlayamadım star tv yi.Ayrıca kanal listemde hd olarak sadece trt hd var.bunun yanı sıra star hd,atv hd gibi diğer hd kanalları nasıl ayarlayabilirim acaba.yardımcı olabilecek varsa yardımlarınızı bekliyorum lütfen.

Önce şifresiz yapan HD kanallar TRT HD, Atv HD ve Ahaber HD bunları seyredebilirsiniz. Star HD, kanalD HD Dsmart platformunda ve show HD Digiturk platformunda.

Starı eklemek için yukardaki yorumda yazdığım doğan tv kanallarını silip 11054 H 30000 3/4 frekansında tekrar tarama yapman lazım, o zaman kanallar gelir.

AtvHD ve Ahaber HD için 11896 H 11200 2/3 8PSK olarak arama yapman lazım

Eğer aramayı nasıl yapacam diyorsan uzun bir alıntı yapmamak için sana link vereyim ordan okuyarak uydu alıcını ayarlıyabilirsin

http://www.atv.com.tr/statik/atv_uydu_bilgileri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.