Şimdi Ara

Peugeot 406 SV tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
29.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın bir arkadaşım 406 SV almak istiyor. bende çok beğeniyorum bu arabaları. 2001- 2002 FULL donanımlı temiz bir 406 en fazla ne kadar eder? Bu arabalar sorun çıkartırmı? Çok fazla yaktığını duymuştum acaba doğrumu? Önerilerinizi bekliyorum....

• Ben 6 sene kullandım ve çok memnun kaldığım için 407 ile yeniledim. Bendeki 1999 model düz vitesti, otomatiklerin çok yaktığını duymuştum. Benimki şehir içinde ortalama 11 litre yakıyordu.
  • peki arkadaşım bu arabaların performansları nasıldır? 206 GTI motoru var onlarda yanılmıyorsam?
  • 206gtı motoru olsada ağırlık aktarma ve şanzıman farkından dolayı aynı tadı vermez ama yeterlidir. Otomatik ten uzak dur. Aracın km ve kaportasını incele.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bravaman

206gtı motoru olsada ağırlık aktarma ve şanzıman farkından dolayı aynı tadı vermez ama yeterlidir. Otomatik ten uzak dur. Aracın km ve kaportasını incele.

otomatiğin benzin sarfiyatı dışında bi eksisi varmıdır? varsa nedir o? Bende bıktım aslında trafikte düz vites araç kullanmaktan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: P@SHA

quote:

206gtı motoru olsada ağırlık aktarma ve şanzıman farkından dolayı aynı tadı vermez ama yeterlidir. Otomatik ten uzak dur. Aracın km ve kaportasını incele.

otomatiğin benzin sarfiyatı dışında bi eksisi varmıdır? varsa nedir o? Bende bıktım aslında trafikte düz vites araç kullanmaktan.

o zaman motoru daha küçük hacimli ve daha compact model sv lere bak.Mesela Focus sw 1.6 ya da 307 sw 1.6 ların otomatikleri gibi.
  • quote:

quote:

quote:

o zaman motoru daha küçük hacimli ve daha compact model sv lere bak.Mesela Focus sw 1.6 ya da 307 sw 1.6 ların otomatikleri gibi.

Yok kardeş ben anlatamadım galiba. SV dediğim 406 donanım sınıfı. SW station wagon deil 406 SV sedan dır!
  • Ben de düz vitesten sıkıldığım için 407 otomatik aldım zaten. 406'yı sattım ama keşke satmasaydım da 407'yi ayrıca alsaydım dediğim oluyor, ama paranın gözü kör olsun. 407'lerin otomatikleri az yakıyor, 406 gibi değil. 406 alacaksanız kesinlikle düz vites almanız lazım, yoksa benzine para yetiştiremezsiniz ve performansları da çok düşük ayrıca. Ama düz vites 406'lar oldukça seri, bu konuda içiniz rahat olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pug407

Ben de düz vitesten sıkıldığım için 407 otomatik aldım zaten. 406'yı sattım ama keşke satmasaydım da 407'yi ayrıca alsaydım dediğim oluyor, ama paranın gözü kör olsun. 407'lerin otomatikleri az yakıyor, 406 gibi değil. 406 alacaksanız kesinlikle düz vites almanız lazım, yoksa benzine para yetiştiremezsiniz ve performansları da çok düşük ayrıca. Ama düz vites 406'lar oldukça seri, bu konuda içiniz rahat olsun.

Kardeş 406 kullanmış birisi olarak sana soruyorum bu araba nasıl? bu arabayı bende gözüme kestiriyorum aslında. fiyat nasıl?

üstelik düz vites....

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=580028
  • Mükemmel gözüküyor, rengi de çok iyi. Beyaz renk çok yakışıyor 406'ya zaten. Ben 99 model 406'mı 21 milyara satmıştım, araba fiyatları ne kadar düşmüş. 19,500 böyle bir araba için bedava, benim arabam sıfır araba gibi temizdi ama 21'e zor sattım. Bir ustaya gösterin, daha sonra da kaçırmayın derim ben.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pug407

Ben de düz vitesten sıkıldığım için 407 otomatik aldım zaten. 406'yı sattım ama keşke satmasaydım da 407'yi ayrıca alsaydım dediğim oluyor, ama paranın gözü kör olsun. 407'lerin otomatikleri az yakıyor, 406 gibi değil. 406 alacaksanız kesinlikle düz vites almanız lazım, yoksa benzine para yetiştiremezsiniz ve performansları da çok düşük ayrıca. Ama düz vites 406'lar oldukça seri, bu konuda içiniz rahat olsun.

Kardeş 406 kullanmış birisi olarak sana soruyorum bu araba nasıl? bu arabayı bende gözüme kestiriyorum aslında. fiyat nasıl?

üstelik düz vites....

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=580028

sen hala düşünüyomusun???bence bu arabayı kaçırırsan aynısından bulamazsın koly kolay...hemen ara derim...
  • peki bu aracın alım satım vergisi ne kadardır?
  • otomatiği fazla yakmıyor sanki içiyor.performans yok otobanda yokuşta 120 yi geçemiyorum.ama çok konforlu araba .benzin istasyonum var diyosan o paraya alınacak en kral arabadır bence.
  • İlandaki arabayı kaçırma bence. Deri ısıtmalı ve hafızalı koltuklar sunroof aluminyum jantlar vs. Zamanında bu arabaya bi servet ödenmiştir eminim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.