Şimdi Ara

Peugeot 406 SV tavsiye edermisiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
29.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın bir arkadaşım 406 SV almak istiyor. bende çok beğeniyorum bu arabaları. 2001- 2002 FULL donanımlı temiz bir 406 en fazla ne kadar eder? Bu arabalar sorun çıkartırmı? Çok fazla yaktığını duymuştum acaba doğrumu? Önerilerinizi bekliyorum....

• quote:

Orjinalden alıntı: pug407

Ben de düz vitesten sıkıldığım için 407 otomatik aldım zaten. 406'yı sattım ama keşke satmasaydım da 407'yi ayrıca alsaydım dediğim oluyor, ama paranın gözü kör olsun. 407'lerin otomatikleri az yakıyor, 406 gibi değil. 406 alacaksanız kesinlikle düz vites almanız lazım, yoksa benzine para yetiştiremezsiniz ve performansları da çok düşük ayrıca. Ama düz vites 406'lar oldukça seri, bu konuda içiniz rahat olsun.

Kardeş 406 kullanmış birisi olarak sana soruyorum bu araba nasıl? bu arabayı bende gözüme kestiriyorum aslında. fiyat nasıl?

üstelik düz vites....

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=580028

• quote:

Orjinalden alıntı: P@SHA

quote:

Orjinalden alıntı: pug407

Ben de düz vitesten sıkıldığım için 407 otomatik aldım zaten. 406'yı sattım ama keşke satmasaydım da 407'yi ayrıca alsaydım dediğim oluyor, ama paranın gözü kör olsun. 407'lerin otomatikleri az yakıyor, 406 gibi değil. 406 alacaksanız kesinlikle düz vites almanız lazım, yoksa benzine para yetiştiremezsiniz ve performansları da çok düşük ayrıca. Ama düz vites 406'lar oldukça seri, bu konuda içiniz rahat olsun.

Kardeş 406 kullanmış birisi olarak sana soruyorum bu araba nasıl? bu arabayı bende gözüme kestiriyorum aslında. fiyat nasıl?

üstelik düz vites....

http://arabam.milliyet.com.tr/ikinciEl/detail.aspx?sid=580028

sen hala düşünüyomusun???bence bu arabayı kaçırırsan aynısından bulamazsın koly kolay...hemen ara derim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.