Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muhasebeden ne yapıcam bilemedim , aldım bakalım son 10 yıldır çıkan soruları umarım onlardan gelir . diğerlerinden hep bu şekilde geçtim bundada geçerim herhalde.

herkese başarılar ...

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • Arkadaşlar ne yapmalıyım sadece Türk vergi sistemini bitirdim ne yapmamı öneririsiniz?

• Yazıcımın kartuşu bitmiş sınava giriş belgesini internet kafeden bastırıcam da merak ettim aof bürosundan bastırabiliyormuyuz? Eğer öyleyse boşuna kafeye para vermeyelim.
  • İktisat bütünlemelerinde geçmiş yıllardan sadece 1 ya da 2 soru çıkmış her yıl , bazılarında hiç çıkmamış bile. Mantığa dayalı 7-8 soru çözülebiliyor sadece , 2 tanede geçmiş yıllardan gelse 10 eder. Çok zor değil aslında özellikle son 2 sene biraz daha basitleştirmişler.

Yarında hukukun geçmiş yıllarda çıkmış sorularını çözeceğim bakalım nasıl olacak o.

Muhasebeden hiç ümidim yok desem yeridir heralde seneye kalacak gibi o , 60 almıştım vizeden ona yazık olacak.
  • Halkla İlişkiler 2. Sınıf Öğrencisiyim.

1. Sınıftan İktisada Giriş dersinden kaldım , eğer bütlerde veremessem sınıfta mı kalıyorum yoksa Aöften lisans tamamlayabiliyor muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

Arkadaşlar ne yapmalıyım sadece Türk vergi sistemini bitirdim ne yapmamı öneririsiniz?

hocam sayfaların birinde özetlerin linki vardı onlara bak azda geçen yılın sorularına bak iş ve sosyal güvenlik hukukunu çok rahat geçersin
  • şimdi ben işletme 3.sınıftayım. hazırlık (4 ders) + 3.sınıf (6 ders) alıyorum.. hazırlık derslerinin tamamından kaldım. 3.sınıf derslerinden de sadece Türk vergi sisteminden kaldım. 5 dersten bütünlemeye gireceğim. hazırlık derslerinden veremezsem 4.sınıfa gecemiyor muyum? yada bu 5 dersten kalırsam 4.sınıf dersi alabilecek miyim?
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts-1905 -- 17 Eylül 2012; 13:22:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashc

Yazıcımın kartuşu bitmiş sınava giriş belgesini internet kafeden bastırıcam da merak ettim aof bürosundan bastırabiliyormuyuz? Eğer öyleyse boşuna kafeye para vermeyelim.

ücretsiz bürolar veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman35

şimdi ben işletme 3.sınıftayım. hazırlık (4 ders) + 3.sınıf (6 ders) alıyorum.. hazırlık derslerinin tamamından kaldım. 3.sınıf derslerinden de sadece Türk vergi sisteminden kaldım. 5 dersten bütünlemeye gireceğim. hazırlık derslerinden veremezsem 4.sınıfa gecemiyor muyum? yada bu 5 dersten kalırsam 4.sınıf dersi alabilecek miyim?

hocam bizde bunun cevabını bekliyoruz aöf den ama net birşey söylemiyorlar yeni öğretim yılında görürsünüz diyorlar.
  • Bu ders silme , ders alma olayı nedir arkadaşlar? İşletme 1. sınıfım , 3 tane dersten büte gireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nothingalex

quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

quote:

şimdi ben işletme 3.sınıftayım. hazırlık (4 ders) + 3.sınıf (6 ders) alıyorum.. hazırlık derslerinin tamamından kaldım. 3.sınıf derslerinden de sadece Türk vergi sisteminden kaldım. 5 dersten bütünlemeye gireceğim. hazırlık derslerinden veremezsem 4.sınıfa gecemiyor muyum? yada bu 5 dersten kalırsam 4.sınıf dersi alabilecek miyim?

hocam bizde bunun cevabını bekliyoruz aöf den ama net birşey söylemiyorlar yeni öğretim yılında görürsünüz diyorlar.

hocam bende hazırlık dersleri ile toplam 10 ders aldım araştırmalarıma göre aldığımız tüm dersler 3. sınıf dersi olarak gözükür zaten ders kodlarına baktığın zaman anlarsın hepsi 3 ile başlıyor.4. sınıfa geçmek içinse en az 2 ders bırakman lazım

hocam inşallah dediğin gibi olur 1 ders var büt e ama geçmemiz kesin değil

@Fell Me

Kredili sistemde kayıt yenilerken dersleri sen seçiyorsun.Otomatik eklenmiyor yani.
    Banka ya parayı yatırdık tan sonra kayıt yenileme sayfasından ETC puanına göre ders seçiyorsun.
    Önümüzdeki kayıt yenilemelerinde görürsün yani.
  • Büro yönetimi 1.ci sınıfım ve 3 dersten büte kaldım.
    Bunlar: İktisada Giriş, Hukuka Giriş, İngilizce

Bu üç dersten hangilerinde çıkmış soruları çözmek işe yarar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Büro yönetimi 1.ci sınıfım ve 3 dersten büte kaldım.

Hepsine ama ıngilizce yi bilmiyorum

• kamu yönetimi 3.ncü sınıftayım.idare hukuku,devlet bütçesi,ve anayasa hukuku bu derslerden geçmiş yıllardaki sorulardan çıkıyormu acaba.Sadece bütünleme geçmiş yıl sorularına çalışmak yeterlimi yoksa final sorularınada çalışmalımıyız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bende hazırlık dersleri ile toplam 10 ders aldım araştırmalarıma göre aldığımız tüm dersler 3. sınıf dersi olarak gözükür zaten ders kodlarına baktığın zaman anlarsın hepsi 3 ile başlıyor.4. sınıfa geçmek içinse en az 2 ders bırakman lazım

@Fell Me

Kredili sistemde kayıt yenilerken dersleri sen seçiyorsun.Otomatik eklenmiyor yani.
    Banka ya parayı yatırdık tan sonra kayıt yenileme sayfasından ETC puanına göre ders seçiyorsun.

Parayı yatırmadan yapın diyorlar ama parayı yatırdıktan sonra seçilemiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

quote:

quote:

quote:

quote:

@Fell Me

Parayı yatırmadan yapın diyorlar ama parayı yatırdıktan sonra seçilemiyormuş.

yakında bununla ilgili bir açıklama yapılır
  • arkadaşlar aöf ten atılma olayı kalktımı ? şimdi ben 1. senem bitti bütünlemelerdeyim. büyük ihtimal kalacam. bu sene öss ye felan gireyimmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

Orijinalden alıntı: volkini

Bütünlemeden 50 almak yetiyor mu yoksa vize finalin de etkisi var mı?

Vizede aldığın sonuç ile bütünlemede aldığın sonuca bakılıyor

Ara sınavın% 30 u+final ve ya büt'ün % 70 İ...İşin matematiği bu kadar....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur01

Büro yönetimi 1.ci sınıfım ve 3 dersten büte kaldım.

Hepsine ama ıngilizce yi bilmiyorum

Hm teşekkürler cevap için

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.