Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Le7els

Şu finansal yönetimden nasıl geçecez bi akıl verin.

arada sözel olanları yapıcan geri kalanları 4a 4b 4c 4d 4e kuralına göre sallayacan başka çare yok gibi. bende 30 almışım en düşük dersim bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Limonen -- 1 Şubat 2013; 11:25:06 >
  • Örneğin A dersinden
    ocak şubat ayında girdiğimiz sınavlarda 60-60 aldık diyelim.ve ortalama göre şuan geçti diyelim

peki mayıs haziran aylarında alacağımız 10-10 kötü notlar aynı dersi etkiliyormu

KAFAM İYİCE KARIŞTI

örneğin benim girdiğim dersler

FİN201U FİNANSAL YÖNETİM
    İKT103U İKTİSADA GİRİŞ
    İŞL201U İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK
    İŞL301U ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK
    İŞL305U YÖNETİMDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR
    MLY201U TÜRK VERGİ SİSTEMİ
    MUH103U GENEL MUHASEBE
    MUH301U MALİYET MUHASEBESİ
    PZL103U PAZARLAMA YÖNETİMİ

KAFAM KARIŞTI İYİCE BİR AÇIKLIK GETİRİMİSİNİZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

arada sözel olanları yapıcan geri kalanları 4a 4b 4c 4d 4e kuralına göre sallayacan başka çare yok gibi. bende 30 almışım en düşük dersim bu

Hala 4a 4b 4c 4d 4e kuralı uygulanıyormu. son sınav sonuçlarını incledinizmi. ona göre tedbirimiz alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Hala 4a 4b 4c 4d 4e kuralı uygulanıyormu. son sınav sonuçlarını incledinizmi. ona göre tedbirimiz alalım.

Valla sonuçları kontrol ederken çoğunda vardı gene bu olay. merak ediyorsan aç bak bence sadece say anlarsın
  • Arkadaşlar çan eğrisi demek dersin genel not ortalaması geçme notudur.Yani siz 50 aldıysanız ortalama 30sa geçersiniz.30 cc olur standart sapma oranı da bir sonraki harf notuna geçmek için gerekli puandır bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILÖTESİİ

Örneğin A dersinden
    ocak şubat ayında girdiğimiz sınavlarda 60-60 aldık diyelim.ve ortalama göre şuan geçti diyelim

peki mayıs haziran aylarında alacağımız 10-10 kötü notlar aynı dersi etkiliyormu

KAFAM İYİCE KARIŞTI

örneğin benim girdiğim dersler

FİN201U FİNANSAL YÖNETİM
    İKT103U İKTİSADA GİRİŞ
    İŞL201U İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK
    İŞL301U ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK
    İŞL305U YÖNETİMDE GÜNCEL YAKLAŞIMLAR
    MLY201U TÜRK VERGİ SİSTEMİ
    MUH103U GENEL MUHASEBE
    MUH301U MALİYET MUHASEBESİ
    PZL103U PAZARLAMA YÖNETİMİ

KAFAM KARIŞTI İYİCE BİR AÇIKLIK GETİRİMİSİNİZ

Genel ortalama düzeyinde etkiler .
    Onun dışında etkilemez. Bu dönem o dersi geçince o dersin sayfası kapanıyor. 2. dönem başka ders alıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

Arkadaşlar ne tavsiye edersiniz geçebilir miyim? Nasıl bir strateji izlemeliyim?
  • arkadaşlar selam,
    ben ikinci üni olarak aöf işletme okuyorum. geçen sene sınavlardan bazılarına girmediğim için 2. sınıfta kaldım. şimdi sistem değiştiği için ders sayısı arttı biliyorsunuz. bu sene vizelerden bazılarıyla kendi üniversitemdeki final tarihleri çakıştığı için giremedim. dolayısıyla aöf finallerine o derslere daha çok hazırlanmam lazım. işin hikaye kısmını bitirip asıl soruma geçiyorum.

sistem değiştiği için ders notlarına online olarak falan mı erişiyoruz? aşağıdaki derslerin notlarını nereden bulabilirim. çok acil cevap gerekiyor arkadaşlar. teşekkürler

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • arkadaşlar şimdi final konularına mı ağırlık versek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

arkadaşlar şimdi final konularına mı ağırlık versek ?

Sınava az kaldı. Sondan 4-5 üniteyi çalışarak sınıf geçebilirsiniz bence... Amaç 100 almak değil. Ben öyle yapacağım. Tabi 4-5 üniteyi de unutmayacak şekilde öğrenmek gerek. Son 4 üniteden hiç yanlış yapmadan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 1 Şubat 2013; 15:39:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHzgn

quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

arkadaşlar şimdi final konularına mı ağırlık versek ?

Sınava az kaldı. Sondan 4-5 üniteyi çalışarak sınıf geçebilirsiniz bence... Amaç 100 almak değil. Ben öyle yapacağım. Tabi 4-5 üniteyi de unutmayacak şekilde öğrenmek gerek...

evet haklısın. keşke bi soru dağılımı olsaydı eskiden öyleydi şu üniten ortalam 4-5 tarzı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: Drs06

eski sistem iyiydi ya bu ne böle karman çurman :)

aöf nin siteside hata veriyor, sınav yerlerine kimse bakamıyor sanırsam

benim notlarımda şu şekilde, pek bilgim yok, sanırsam ders ortalamaları cc yi ifade ediyor, bilgili bi arkadaş yorumlayabilirmi?

atıyorum ben finallerde SOSYOLOJİDE ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ 35 alsam geçme olasığım nedir

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

Hayu bu ortalama nasıl hesaplanıyor çok merak ediyorum. Senin 25 aldığın derse 45 ortlama vermişler ben 80 aldığım dersten 46 ortalama almışım. Nasıl hesaplanıyor bu ortalama :S

Edit: yoksa herkesin aldığı notların ortalaması mı. Yani geçme notunun hesaplanması gibi bişey mi. Şimdi aklıma geldi. :D

Aynen herkesin aldigi notlarin ortalamasi :) bilgilendirme amacli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanSen

quote:

Orijinalden alıntı: EM4

İyi, açılmış sistem. Sınav yerleri bu sefer yakın. Bu arada 4. sınıf işletme özetlerini, notlarını tutmuş ve paylaşabilecek olan arkadaşa elimdeki son 20 lirayı vermeye hazırım.

Facebookdan gördüm paylaşayım.

Vize + Final notlarıhttp://uploaded.net/file/2m50lb0f

Facebook takip öneririm.

https://www.facebook.com/pages/A%C3%96F-%C4%B0%C5%9ELETME-4SINIF/211627828872816?ref=ts&fref=ts

EYVALLAH hocam teşekkürler Allah emeği geçenlerden razı olsun daha ne deyim. indirdim kardeşime de gönderdim.
  • Final son 4 ünite ağırlıklı mı cıkacak. baştaki 4 üniteden kaç soru gelir. ? ona göre çalışalım.
  • Genel Matematiğin not ortalaması 49. Benim aldığım not 25 nasıl geçebilirim bu sene üçüncü defa kalıcam sınıfta. Taktiklerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Genel Matematiğin not ortalaması 49. Benim aldığım not 25 nasıl geçebilirim bu sene üçüncü defa kalıcam sınıfta. Taktiklerinizi bekliyorum

Benim matematik altyapım kötü. Ben de 2 kere üst üstte matematikten kalmıştım. Sonra geçmiş dönemdeki çıkan sorulara baktım. Onların çözüm formüllerini ögrendim. O şekilde 2 sınavdan da 70 küsür alarak geçtim. Yani hangi soruda hangi formülu kullanıcağını öğren gerisi dört işlem zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashc

quote:

Orijinalden alıntı: H.B.V

Genel Matematiğin not ortalaması 49. Benim aldığım not 25 nasıl geçebilirim bu sene üçüncü defa kalıcam sınıfta. Taktiklerinizi bekliyorum

Benim matematik altyapım kötü. Ben de 2 kere üst üstte matematikten kalmıştım. Sonra geçmiş dönemdeki çıkan sorulara baktım. Onların çözüm formüllerini ögrendim. O şekilde 2 sınavdan da 70 küsür alarak geçtim. Yani hangi soruda hangi formülu kullanıcağını öğren gerisi dört işlem zaten.

Kardeş Allah razı olsun kredili sistem geldiğinden soru şekilleri değişecek felan dediler ama dediğini yapıcam. Bıktım artık kalmaktan başka tavsiyen varsa dinlemekteyım.
  • arkadaslar tarih bolumu icin soru bankasi tarzi bir sey yok mu, ya da o tarz bir kaynak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Final son 4 ünite ağırlıklı mı cıkacak. baştaki 4 üniteden kaç soru gelir. ? ona göre çalışalım.

Tahminen ders başına 4-5 soru ilk 4 üniteden gelir.Diğer sorular sonraki 4 üniteden çıkar
  • merhaba arkadaşlar kamu yönetimi 1. sınıfım diyelim finallerde düşük notlar aldım 2. döneme devam mı edeceğim yoksa tekrar 1. dönem derslerini mi alacağım yine yoksa 2. dönem derslerinden devam edip seneye güz döneminde mi bu 1. dönemi alacağım aöf hakkında hiç bir şey bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.