Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (811. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tsunayoshi

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.24 yaşındayım 29 yaşıma kadar son sınıfta devam edebilirim yenileyerek bi sıkıntı olmaz yani.Zaten amacım 27ye kadar uzatmak sonra mezun olup yüksek lisansla oyalanıcam mecburda ortalamamın düşmesi mezun olmamı engellemez değil mi? 4.sınıfa kadar iyi bir ortalamayla geldim zaten.

Çok düşük ise engeller. Aöf nin sitesinde yazıyordu 2,50 mi neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor olayı galiba hala resmi gazetede yayımlanmadı. Aöfün kendi sitesindeki esas ve yönetmeliklerde de yazmıyor. Bilgisi olan aydınlatsın. Yırtma şansımız var mı acaba?
  • bu aöf sınavlarında da kalem vesilgileri sınavda veriyorlar değil mi? dışarıdan bişey getirmiyoruz sanırım. kalem silgi açacak vs gibi değil mi ?
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Yok kardeşim vermiyorlar kendin götürüyorsun. Hesap makinesi lazımsa hafızasız olanlardan da götürebilirsin.

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Aöfnin sitesinde yazıyor kardeşim dikkatli bak hem SMS de gönderdiler sana gelmedi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Aöfnin sitesinde yazıyor kardeşim dikkatli bak hem SMS de gönderdiler sana gelmedi mi?

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/yonetmelikler-ve-esaslar-yonergeler/esaslar-yonergeler/anadolu-universitesi-acikogretim-iktisat-ve-isletme-fakulteleri-ogrenci-degerlendirme-sistemi-esasla

burada 2. maddede resmi gazeteye dayanılarak hazırlanmıştır diyor. resmi gazeteye bakınca bugüne adar bulamadım ben anadolu üniversitesinin yönetmeliğini. belkide yayınlanması gecikir ve sınavlar eski sisteme göre hesaplanır. zor ama bi umut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/yonetmelikler-ve-esaslar-yonergeler/esaslar-yonergeler/anadolu-universitesi-acikogretim-iktisat-ve-isletme-fakulteleri-ogrenci-degerlendirme-sistemi-esasla

burada 2. maddede resmi gazeteye dayanılarak hazırlanmıştır diyor. resmi gazeteye bakınca bugüne adar bulamadım ben anadolu üniversitesinin yönetmeliğini. belkide yayınlanması gecikir ve sınavlar eski sisteme göre hesaplanır. zor ama bi umut.

Yok sisteme geçti herkese bilgi verildi malesef

• 26sında hangi derslerin sınavı oluyor, 27sinde hangisi olacak onceden soyleniyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thuthq

26sında hangi derslerin sınavı oluyor, 27sinde hangisi olacak onceden soyleniyor mu?

Tabiki:)

• Merhaba arkadaşlar.Bu sene İkinci Üni. dalgası ile yönetim bilişim sistemlerine kaydoldum 4 yıllık. Ancak Web Tasarım ve Kodlama (2Yıllık) geçmek istiyorum böyle bir şey mümkün mü? Yoksa kaydımı sildirip seneye tekrar mı kaydolmam lazım? Nasıl yapacağım bu ikinci üni. hakkımı kaybetmek istemiyorum sonra sen kaydolmuşsun sildirmişsin bir daha kaydolamazsın demesinler

Bir de toplam 6 dersim var bu dönem Cumartesi 3 sınav Pazar 3 sınav gibi mi oluyor bu sınavlar? Mesela yani yarı yarıya mı bölüyorlar günlere yoksa her biri 20 sorudan 6*20 120 soru ard arda çözüp çıkıyor muyuz? Bir de bu sınavlar YGS LYS gibi çok sıkı geçmiyor galiba kalem silgi hesap makinesi falan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpmirza -- 15 Kasım 2016; 14:18:35 >
  • e-ogrenme hergün kapalı. benim gibi içi çalışma aşkı ile yananlar mağdur oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

e-ogrenme hergün kapalı. benim gibi içi çalışma aşkı ile yananlar mağdur oluyor.

Bugün az çalışacayım e deneme falan çözüm dedim yok siteye girilmiyor ne zaman girsem böyle. Zaten bir yığın ünite var insanın çalışması gelmiyor hiç. İnsan kendi tuhaf hissediyor boşa çalışıyormuş gibi hissediyorum.

• Az kaldı kendine güvenen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav haftaya. Çalışmaya başlasak mı artık, biraz daha mı beklesek son güne kadar
  • Sınav yerleri ve saatleri ne zaman açıklanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4.5G

Sınav yerleri ve saatleri ne zaman açıklanıyor?

Pazartesi açıklanır

• Arkadaşlar bu Türk Vergi Sistemi nası bi ders ya, bu dersi geçmiş olan varsa bi taktik falan versin bize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkness

Sınav haftaya. Çalışmaya başlasak mı artık, biraz daha mı beklesek son güne kadar

Vallaha ben hep sinav gunu kahvaltida çalışıyorum kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haşin_ErKeK -- 18 Kasım 2016; 19:14:08 >
  • Isletme havacılık yönetimine bu sene başladım ilk defa sinava gircem geçme kalma nasil oluyor. Bu sınavdan kötü yapsam finalde ortalamayi mi yakalamam lazim bilenler bi aydınlatsın sistemi anlatsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Ráise

Arkadaşlar bu Türk Vergi Sistemi nası bi ders ya, bu dersi geçmiş olan varsa bi taktik falan versin bize..

Boyle ders olur mu yahu calistigim yere bir daha calisiyorum hala anlamadim. Vizeden iyi not almamiz lazim artik vizenin yuzde 40 ı alinacagi icin ne kadar ogrenirsek o kadar kârdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahadayıyasor42 -- 18 Kasım 2016; 19:46:09 >
  • 
Sayfa: önceki 809810811812813
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.