Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jan Dara

quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Bugün murat yayınlarını aldım ve inceledim. Gerçekten güzel hazırlamışlar.elimde karacan ve murat var. Ben suanlik bunların ikisinin yeterli olacağını düşünüyorum.
    Öte yandan aof nin verdiği kitaplara baktığımda çok teferruata kaçmış.2kitap bitirmiştir ama , murat ve karacani görünce kalan kitapları okumaktan vazgeçtim. Artık ara sınavda gorucez.

ya bende aöf kitabından çalışıyım diyorum ama olacak gibi değil çok gereksiz kasmışlar..dahası bugün farkettim ünite sonlarındaki yanıt anahtarları hatalı..insan kendinden şüphe ediyor..karacan hangisini aldınız yeni kitabı çıktımı..birde tutup yardımcı kitabı yasaklıyor daha doğru düzgün yanıt anahtarını veremeyen reziller

Karacan in yenisi çıktı. Onu aldım. Murat a çalışiyom şimdi bu bitince karacana gecicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ehckelem , @UnnRated Teşekkürler.
  • Murat yayınları gerçekten güzel hazırlamışlar . Sırf cevapları okusak bile yeter bence :) Ama aöfün verdiği kitapları okuyup sonra da murat yayınlarını çalışırsak daha iyi olur . Akşam kitabı çalıştım bugün de murat yayınlarından bi kaç test çözdüm çok iyi geldi .
  • Değerli Açıköğretim Mensupları

Murat Yayınları daha önceden çıkartmış olduğu özet konu anlatım kitaplarını iktisat 3. sınıf için yani kredili sistemde 5. dönem dersleri için çıkarttı mı??

Yoksa yine eski kitaplardan alınıp çalışılabilir mi?? Henüz almadım, bakmadım bile ancak önce bilgisi olanların yardımlarını istiyorum..

Kredili sisteme ilişkin soru kitapları olduğunu görüyorum; ancak konu anlatım özet kitapları yok mu acaba??

Nereden çalışmayı düşünüyorsunuz vizelere de?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes78

Değerli Açıköğretim Mensupları

Murat Yayınları daha önceden çıkartmış olduğu özet konu anlatım kitaplarını iktisat 3. sınıf için yani kredili sistemde 5. dönem dersleri için çıkarttı mı??

Yoksa yine eski kitaplardan alınıp çalışılabilir mi?? Henüz almadım, bakmadım bile ancak önce bilgisi olanların yardımlarını istiyorum..

Kredili sisteme ilişkin soru kitapları olduğunu görüyorum; ancak konu anlatım özet kitapları yok mu acaba??

Nereden çalışmayı düşünüyorsunuz vizelere de?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

dediğin gibi sadece soru bankaları var. Kitaplar falan değişti. Eski kitaplar yok toplatıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: mstwrc

Arkadaşlar merhaba ben bu sene 4.sınıf işletme okuyorum myodan geçiş yapmıştım.Benim kafama takılan soru çan eğrisi var mı varsa işimiz zor gibi görünüyo.Ayrıca bu dönemden kalan derslerim olursa ortalaması 33ün üzerinde ikinci dönemde yıl sonu ortalamam 2.00nin üzerinde gelirse geçebiliyo muyum?

çan eğrisinde niye işin zor olsun ters düşünmüşsün. Çan eğrisi her zaman avantajlıdır. Fakat var mı yok mu bilemem.

Ortalaman 2'nin üzerindeyse FF olmayan derslerini geçebilirsin. Buda bağıl değerlendirmeye bağlı olarak DD olması için notun en az 40 olması gerekir. Şansın varsa 35'de kurtarabilir.

edit : Şunuda ekleyim bağıl değerlendirme sistemi olduğu için geçme notu ortalaması, diğer öğrencilerin performansına göre düşebiliyor. Minimum 25'e düşebilir en az. 25 üstü alanlar geçmiş oluyo bu durumda ancak zor bi ihtimal. %100 herkes sıfır alamaz.

Ayrıca standart sapmalar vs. gibi değişik hesaplamalarıda ekliyorlar. Karışık hesaplaması. Birazda şans olması lazım ben üniversitede örgün eğitimde 34 puanla DD ile geçmiştim bi dersi

Çan eğrisinde zor olması hani olurda ortalama yüksek olurda bide 70le kalmayalım dersten

Yani şu an için kesin bi not söyleyemiyomuyuz yani 50 ve üstü alırsan geçersin tarzında? Üniversitede de kredili sistem yoktu bizde yabancısıyım bu sistemin
  • Öğrenci kartını alan var mı arkadaşlar varsa bende gidip alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Jason Brody]

Öğrenci kartını alan var mı arkadaşlar varsa bende gidip alıcam

21'inden sonra gelecek dediler. Önümüzdeki hafta alıcaz.
  • quote:

quote:

Şu açıköğretim uzatmaları işleri saçmalık öyle olcak böyle olcak saçmalık resmen ya.
  • ben öğrenci kartımı aldım aynı sadece sınav yerlerini çıktıdan çıkartmak kaldı.
    ilk kez gireceğim hiç çalışmadım bakalım neler olacak

• Bu sene kitaplarda değişti 4. sınıfdaym ben üniteler değişmiş 8 ünite var hepsinden bazı üniteler diğer senelerle tutuo çıkmş sorulardan çalışılırsa aynıları geleblr die düşünüorm ama ters köşede yapablrler belli olmaz iyi çalışın :D
  • Arkadaşlar Murat yayınlarının kitabını aldım sadece çözümleri okusak işe yarar mı ?
  • quote:

quote:

quote:

Şu açıköğretim uzatmaları işleri saçmalık öyle olcak böyle olcak saçmalık resmen ya.

dün kimlik kartımı ve eksik kitaplarımı aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEK ADAM

quote:

quote:

quote:

Daha şimdi gittim 28 Aralık dediler bana .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TEK ADAM

quote:

quote:

quote:

Daha şimdi gittim 28 Aralık dediler bana .

O büroya gidicen camı çerçeveyi indircen lan sınav 5 inde ztn nasıl çalışcak bu insanlar böle sistemin teeeee ......... :D
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba ben bu sene 4.sınıf işletme okuyorum myodan geçiş yapmıştım.Benim kafama takılan soru çan eğrisi var mı varsa işimiz zor gibi görünüyo.Ayrıca bu dönemden kalan derslerim olursa ortalaması 33ün üzerinde ikinci dönemde yıl sonu ortalamam 2.00nin üzerinde gelirse geçebiliyo muyum?

çan eğrisinde niye işin zor olsun ters düşünmüşsün. Çan eğrisi her zaman avantajlıdır. Fakat var mı yok mu bilemem.

Ortalaman 2'nin üzerindeyse FF olmayan derslerini geçebilirsin. Buda bağıl değerlendirmeye bağlı olarak DD olması için notun en az 40 olması gerekir. Şansın varsa 35'de kurtarabilir.

edit : Şunuda ekleyim bağıl değerlendirme sistemi olduğu için geçme notu ortalaması, diğer öğrencilerin performansına göre düşebiliyor. Minimum 25'e düşebilir en az. 25 üstü alanlar geçmiş oluyo bu durumda ancak zor bi ihtimal. %100 herkes sıfır alamaz.

Ayrıca standart sapmalar vs. gibi değişik hesaplamalarıda ekliyorlar. Karışık hesaplaması. Birazda şans olması lazım ben üniversitede örgün eğitimde 34 puanla DD ile geçmiştim bi dersi

Çan eğrisinde zor olması hani olurda ortalama yüksek olurda bide 70le kalmayalım dersten

Yani şu an için kesin bi not söyleyemiyomuyuz yani 50 ve üstü alırsan geçersin tarzında? Üniversitede de kredili sistem yoktu bizde yabancısıyım bu sistemin

ben burayi anlamadim.

nasil yani 50 uzerinde normal sartlatda gecilmiyor mu? hani bu asagiya inebilir ama cikamaz diye biliyorum

• Aof isletme 3. sinif icin yardimci kitap soru bankasi gibi kaynak onerisi yapabilecek var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: enduluslucoban

quote:

quote:

quote:

ben burayi anlamadim.

nasil yani 50 uzerinde normal sartlatda gecilmiyor mu? hani bu asagiya inebilir ama cikamaz diye biliyorum

evet çıkabiliyor ama çok zor bi ihtimal. Bana örgün eğitimde bir kaç defa denk geldi. AA alcak notum varken BA veya BB'ye kadar düşmüştüm.

AÖF'de bunun daha zor olduğunu düşünüyorum. Fazla çalışan yok çünkü, çalışmayanların sayısı daha fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Aof isletme 3. sinif icin yardimci kitap soru bankasi gibi kaynak onerisi yapabilecek var mi?

murat veya karacan var şuanda. Murat iyi gözüküyor yeni sisteme uygun olarak. Cevapların açıklamaları güzel.
  • Kitaplar gelmiş mi Eşrafpaşa şubesine giden bakan var mı? İşletme 2. sınıf için?

Ulan madem veremiyorsun kitap parasını alma... 2 hafta kalmış sınava kitap bekliyoruz daha.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.