Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (802. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.701
Cevap
78
Favori
1.063.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Digital fotoğraf ve imzayı yüklemedim bi sıkıntı olurmu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: braVe112

İkinci üniversite kayıt'ta,başvuru tamamla deyince hata veriyor.Ne yapabilirim?

quote:

500 Internal Server Error

Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Geçici bir hata olabilir, sayfayı yenilemeyi deneyebilirsiniz.
    Adresi el ile girdiyseniz, doğrulunu tekrar kontrol edebilirsiniz.
    Problem hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. En kısa zamanda düzeltilecektir.

Ben de bu hatayı alıyorum sizin de aynı mı?
  • muhterem11 M kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 4 yanlış 1 doğruyu götürecek muhabbeti vardı aslı varmı bunun ?
  • Beyler bu imza nedir?Nasıl yüklenir?Ne yükleyeceğim?

• quote:

Evet

quote:

Orijinalden alıntı: HogwartsMeade

Beyler bu imza nedir?Nasıl yüklenir?Ne yükleyeceğim?

Telefonla sordum yoğunluk olduğunu söylediler oysa çok geç saatlerde de denedim.

İmzanızı boş bir kağıda atıp tepeden fotoğrafını çekin daha sonra o resmi yükleyinç Gerçi şu an söylediğimiz gibi kayıt yapamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhterem11

quote:

Evet

quote:

Telefonla sordum yoğunluk olduğunu söylediler oysa çok geç saatlerde de denedim.

İmzanızı boş bir kağıda atıp tepeden fotoğrafını çekin daha sonra o resmi yükleyinç Gerçi şu an söylediğimiz gibi kayıt yapamadık.

Ben başvuru yaptım.form da fotoğraflı imza bölümünde bilgi formuna yüklediğim fotoğrafı koymuşlar ve altına siyah tükenmez kalemle imza atın yazmışlar ben öyle yaptım.Bir de parayı kart ile ödedim ama 30 dk oldu aktifleşmedi.Yani daha ödememiş gözüküyorum.

• İkinci Üniversite programı ile uluslararası ilişkiler okuyan var mı ?

Programlara baktım, İktisat Fakültesi altında gösteriliyor. İkinci Üniversite ile kayıt yaptırsak okula mı gitmek gerekiyor dersleri görmek için, online olarak alamıyor muyuz ?
  • İkinci üniversite kayıt yenileme tarihi de mi 26 eylülde başlıyor arkadaşlar?

• 31 Ağustos-9 Eylül

• Arkadaşlar selam . Ben geçen sene bahar döneminin final sınavlarına girmedim haliyle Tekrar yazıyor . Güz döneminde ortalamam 1.31 onda Uyarı yazıyor . Geçen dönem 3.sınıftım . Şimdi ben 4.sınıfa geçip geçen dönemdeki sınavları alttan mı alacağım ? Sistem nasıl işliyor yardımcı olabilecek var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muhterem11

quote:

Evet

quote:

Ben başvuru yaptım.form da fotoğraflı imza bölümünde bilgi formuna yüklediğim fotoğrafı koymuşlar ve altına siyah tükenmez kalemle imza atın yazmışlar ben öyle yaptım.Bir de parayı kart ile ödedim ama 30 dk oldu aktifleşmedi.Yani daha ödememiş gözüküyorum.

ders ekle sil yapamıyoruz değil mi ?
    mecbur yatırıp sonra büroya gidip evrakları vereceğiz.
  • Teşekkürler bilgiler için.

Bu sene yine iyi 205 olmuş.
  • Arkadaslar ben de 2. universiteye basvurdum,parayi da netten odedim.Burodan kendimiz basvuruyu tamamlamamiz gerekiyormus,kendi sectigimiz buro olmasi sart mi?Bir de eger kayit tarihleri arasinda basvuru tamamlanmazsa parayi dilekceyle iade alabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

yav ben başlıktaki 26 eylül yazısına kandım ders ekle sil bu tarihte diye sisteme girdim **** Ders ekle sil işlemleri 23/08/2016 - 24/08/2016 tarihleri arasında yapılmıştır. **** yazıyor giriş ekranına da tıklanmıyor ne olacak şimdi
    ekleme: önceden mesaj atarlardı arkadaş
    ekleme 2:https://aof.anadolu.edu.tr/kayit/ bu adreste de Kayit Yenileme
    Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde kayıtlı öğrencilerimiz Güz Döneminde ders ekle-sil işlemini buradan yapabilir.
    Ders ekle-sil ve kayıt yenileme tarihi: 26 Eylül - 07 Ekim 2016 yazıyor anlamadım bir şey

Evet bende bunu merak ediyorum orada neden öyle yazıyor mail attım dönmediler hala.
    Öğrenirsem yazarım.
  • ders ekle sil için sms filan gelmedi bende 26 eylül de kayıt yenilirken ders seçerim diye anladım kaçırdık mı yani şimdi. Mat 1 ve muh-1-2 vardı 1.sınftan kalan
  • ıkıncı üniye başvurdum 225 dedi. birde fotoğraf götürmek gerekli mi yukledik ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y_K_58

ders ekle sil için sms filan gelmedi bende 26 eylül de kayıt yenilirken ders seçerim diye anladım kaçırdık mı yani şimdi. Mat 1 ve muh-1-2 vardı 1.sınftan kalan

Bilmiyorumki aöf sitesinde takvime baktım o tarihlerde birşey gözükmüyor.Sistem bugdamı kaldı anlamadım tedirgin oldum mail attım
  • Değerli arkadaşlar geçen yıl 2. üniversite hakkı kapsamında Uluslararası İlişkiler bölümüne yazıldım fakat iş değişimi ve yoğunluktan dolayı sınavlara katılmadım.

Bu yıl harcı yatırsam direk yenileniyor mu? Ayrıca ben kayıt yaparken ödeme yaptım ama bir daha yapmadım sanırım 2. dönem bir ödeme daha yapıyorduk değil mi
  • Yaa kayıtlar bitecek ben daha ödeme bile yapamadım ! Yapılmıyor arkadaş ödeme ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.