Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
28
Favori
390.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mlo takıldım kaldım.
    çok ezildim, çok yıprandım ama sonunda çabalarımla bir yere kadar gelebildim : )
    Puanı düşük olan arkadaşlar sakın umutsuzluğa kapılmasın ve maç kaybetmeyede takılmayın, buranın asıl amacı takımı maddi olarak yönetebilmek ve amaçlanan transferlere ulaşabilmek. İnanın bi ara iflas eşiğine geldim ve puanım yerlerdeydi. Ama zamanla olayın rengi değişti ve karşılarına intikam yemini etmiş kadromla çıkıyorum : )

Ayrıca 200-300 arası puanla kadronuzu iyi yapıp maç kazanmaya başladığınızda 400-800 bar aralığındaki rakiplerinizden en az 13-14 puan almanız mümkün dolayısıyla 10 maçta neler olabileceğini kestirmek güç değil.

Yanlız kadro olayı gerçekten önemli, ben çok iyi oynuyorum oyuncu farketmez derken c.ronaldo yanınızdan rüzgar gibi geçebilir. Anca ona uygun defans ve orta saha ile rakibinizi durdurabilirsiniz. Yani sadece oyunculuğunuz kesinlikle yetmez. Ama antranör maçında işler değişebilir. Arada çok bariz fark varsa yine yetmeyecektir ama antranör modunda yakın rakiplerinizi alt etmeniz mümkün. Öne geçtiğinizde defansif yapıya geçmeniz sanılanın aksine faydalı olmayabilir. Takım gerçekten geriye yaslanıyor ama benzer güçte rakiplerinize kafanızdaki planları yapmanız gerçekten mümkün. Sol açıkta boşa çıkaracağınız bir oyuncuya uzun top atmanız mümkünken aynı sol kanattan atakta yiyebilirsiniz.

Daha anlatabileceğim bir sürü done yakaladım. Ayrıca genelde oyundan hiç düşmezken zaman zaman üst üste düştüm. 1-2 futbolcumu göndermek zorunda kaldım yoksa iflas edecektim. Genel bir sorun olduğu söylenemez ama siz yinede anlaşmalarınızı mümkün olduğunca 10 maç yapmayın : ) transfer yapmak heyecan verici ama kalıcı olması isteniyorsa 10 maç sonra olmasında bir sakınca yok.

• haftalık sıralamalarda 3.oldum. para ödülü olarak 7.560.000 £ kazandım. zaten bunu 3 maç kazanırsam alabiliyorum. hatta puanı çok olan rakipleri yendiğinizde tek maçta 5.000.000 £ civarı kazandığımda oldu. ödül için yırtınmaya gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deanmartın

haftalık sıralamalarda 3.oldum. para ödülü olarak 7.560.000 £ kazandım. zaten bunu 3 maç kazanırsam alabiliyorum. hatta puanı çok olan rakipleri yendiğinizde tek maçta 5.000.000 £ civarı kazandığımda oldu. ödül için yırtınmaya gerek yok bence.

Ben en çok kazandığım maçta 1 milyon avro kazanabiliyorum henüz. O yüzden herkes için aynı öneme sahip değil ödüller. Ben de 3. oldum ve 5 milyon kazandım. İlaç gibi geldi, 2 oyuncu aldım. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle haklısınız. puan ve güç arttıkça benzer şeyleri düşüneceğiz : )
  • ip falanda yalan oldu, dusmeler devam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kastore

ip falanda yalan oldu, dusmeler devam.

Evet sabit IP olayıyla sorun çözülmüş gibiydi ama biraz önce MLO ana ekranında dolaşırken koptu yine bağlantı. Allah'tan maçta değildim. Ne zaman çözülecek bağlantı sorunları anlamadım. Yapmıyorum mecburen maç falan.
  • Arkadaşlar superonlineyim 1 kere bile kopmadım 100 kere yazdım şu msjı burda sizlere,konamiye saydırıp durcağınıza işe yaramaz ttnete sövün az çekmedim ben o bir şeye benzemeyen berbat internet bağlanıtısından,şimdi sizlerin sürekli bağlantısının kopup benim ve süperonline kullananların bağlantısının kopmaması biraz ilginç gelmiyor mu sizlere de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

Arkadaşlar superonlineyim 1 kere bile kopmadım 100 kere yazdım şu msjı burda sizlere,konamiye saydırıp durcağınıza işe yaramaz ttnete sövün az çekmedim ben o bir şeye benzemeyen berbat internet bağlanıtısından,şimdi sizlerin sürekli bağlantısının kopup benim ve süperonline kullananların bağlantısının kopmaması biraz ilginç gelmiyor mu sizlere de..

Dostum Superonline fiberde de sorun yaşayanlar var.Yani bu genel bir problem ve Konami'de bunu kabul ediyor.Ayrıca bundan önce PES 2010 ve 2011'i online olarak sayısız kere oynadım ama böyle sorunlarla kendi internet bağlantım sorunlarım haricinde sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

quote:

Arkadaşlar superonlineyim 1 kere bile kopmadım 100 kere yazdım şu msjı burda sizlere,konamiye saydırıp durcağınıza işe yaramaz ttnete sövün az çekmedim ben o bir şeye benzemeyen berbat internet bağlanıtısından,şimdi sizlerin sürekli bağlantısının kopup benim ve süperonline kullananların bağlantısının kopmaması biraz ilginç gelmiyor mu sizlere de..

Dostum Superonline fiberde de sorun yaşayanlar var.Yani bu genel bir problem ve Konami'de bunu kabul ediyor.Ayrıca bundan önce PES 2010 ve 2011'i online olarak sayısız kere oynadım ama böyle sorunlarla kendi internet bağlantım sorunlarım haricinde sorun yaşamadım.

Sorun Türkiye'yle ilgili, bu belli. Öyle söylendi zaten.

Ve Türkiye'de de TTnet'ten başka bu sorunu yaşayan duymadım açıkçası. Eğer TTNet harici yaşayan varsa bilgilendirsin.

Hatta bu sorunun PES 2013 ile şe ilgili olmadığı, diğer birçok oyunda da yaşandığı söyleniyor. Bu yüzden sorunun TTNet'in yurtdışı çıkışları olması muhtemel.

• En sonunda oyuncular da (566 oyuncu) güncelleniyor.Falcao da yükseliş fazla olabilir mlo takımına alıp tutmakta fayda var.

Edit : Widget sistemi ve mypesi'de merak ediyorum açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napstr -- 2 Ekim 2012; 15:01:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avery

quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

quote:

Sorun Türkiye'yle ilgili, bu belli. Öyle söylendi zaten.

Ve Türkiye'de de TTnet'ten başka bu sorunu yaşayan duymadım açıkçası. Eğer TTNet harici yaşayan varsa bilgilendirsin.

Hatta bu sorunun PES 2013 ile şe ilgili olmadığı, diğer birçok oyunda da yaşandığı söyleniyor. Bu yüzden sorunun TTNet'in yurtdışı çıkışları olması muhtemel.

Daha önce belirttim yine söyleyeyim ben superonline kullanıcısıyım normal telekom hattını kullanıyor yalnız.8 mbite kadar olanı kullanıyorum hızımı 3 mbite sabitlemişler.8 mbite kadar hızı olanlar hat sinyal değerlerini kontrol etsinler ve mümkünse arayip 4-5 mbite sabitletsinler.Ps3 de ve xboxta zamanında 8 mbit iken hat değerlerim çok kötüydü.Yine düşürtmüş sorunu çözmüştüm.Şu an xboxa 200 maç yaptım 1 kez kopma yaşamıştırım net kaynaklı hilecilerden dolayı da 5-10 maç koptu neyseki onun takım çok zararı olmuyor.Hat değerleri ile ilgili forumda internet bölümünde konu vardı.Modem arayüzünden kontrol ediliyor.

• quote:

+1
  • quote:

Doğru söylüyorsun ama sunucudan atılan herkesin aynı anda atılması ilginç değil mi? TTNET'de sorun olduğu kesin ama sanki Konami sunucuları band genişliği limitine yaklaşınca en kötü bağlantıya sahiplerini toplu olarak hattan atıyor gibi bir durum var bence.
    Sorun sadece TTNET ADSL'de mi? TTNET fiber ya da Uydunet'de de bu sorunu yaşayan var mı?
  • benim bulundugum bolgede ttnete gebeyiz, superonline olanlarda burada aynı hattı kullanıyorlar. fiberoptik kazısı yapıldı ve kablolar cekildi ama bi turlu faaliyete gecmedı mlo ve ranking maçlarda çuval oldum tabiri caizse bu kopmalar yuzunden. yapıcak bisey yok com ile oynamakda sarmıyor.

• quote:

aynı şeyi ben de söyledim. serverlar açıldığından beri bakım hariç hiç kopma yaşamadım, pazar günü tüm gün açıktı hiç bir problem olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

Doğru söylüyorsun ama sunucudan atılan herkesin aynı anda atılması ilginç değil mi? TTNET'de sorun olduğu kesin ama sanki Konami sunucuları band genişliği limitine yaklaşınca en kötü bağlantıya sahiplerini toplu olarak hattan atıyor gibi bir durum var bence.
    Sorun sadece TTNET ADSL'de mi? TTNET fiber ya da Uydunet'de de bu sorunu yaşayan var mı?

ben smıle kullanıyorum bendede sunucuyla baglantı kopuyor ama ne netımde gıtme var nede baska bısı ... ıp sabıtleme demısler bugun ugrastım yaptım yıne koptu 4-6 macta bır kopma olabılıyor bazen sansıma 10 macta bır sunucu sorunu cıkıyor bence sorun bızde degıl konamının serverlarında....

• Vayy be yaktın beni ttnet. Ule şu superonline işini bide uydu net işini bi araştıriyim.olmıyacak böyle. Sağolun PES KARDEŞLER

• Uydunet ya da ttnet fiberde sunucudan atma sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chris123

quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

quote:

ben smıle kullanıyorum bendede sunucuyla baglantı kopuyor ama ne netımde gıtme var nede baska bısı ... ıp sabıtleme demısler bugun ugrastım yaptım yıne koptu 4-6 macta bır kopma olabılıyor bazen sansıma 10 macta bır sunucu sorunu cıkıyor bence sorun bızde degıl konamının serverlarında....

Yalnız bağlantınız fiber falan değilse Smile ile TTNet'in altyapısı aynı olduğu için kopma sorunu yaşamaları normal, hatta mecburi. Burada önemli olan TTNet altyapısı kullanmayan Superonline Fiber ya da Uydunet gibi servislerde sorun var mı yok mu. Daha var diyen çıkmadı.

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.