Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
28
Favori
390.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Ya beyler nasıldefans yapıyorsunuz çıldırıcam ya :D bu sene Pes e biraz şans vereyim dedim ama defans yapma çoook zor, fauller, kartlar penaltılar havada uçuşuyor

serhat kardeşim bende ilk zamanlar sıkıntı yaşadım ama şimdi alıştım.sana kısa şöyle söylim.top orta alanda veya rakip alandayken çift pres yani R1+X+ yapabilirsin,ama aynı olayı kendi yarı alanında veya ceza alanı yakınlarında deneme çok alan boşaltırsın.onun yerine cpu ya ile pres yaptır sen sağ analoğu kalene doğru çekip bırakarak en gerideki adamı kontrol altına al,tuşuna basılı tutarak rakibin forveti kolla.çift x rakibi karşına almadığın sürece tıklama,kolay kart yersin..

Dostum R2 ile forvet oyuncusunu kontrol etmekten bahsetmişsin. R2 orada tam olarak ne işe yarıyor? Açar mısın o cümleyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

Arkadaşlar defansın arkasına atılan topları kesemiyorsanız şu yolu deneyin,kareyle rakibe bastırın,siz oyuncu değiştirip adamın pası atıcağı yere doğru geri ye koşun top kesinlikle kucağınıza geliyor,ben hep bunu yapıyorum,defansda da alan savunması yapın rakibin üstüne pres ile koşmayın Şu anda oml de 1000 puan ile dünya 8. siyim

tebrikler dostum.defans arkasına atılan toplar la ilgili açıklamana tamamen katılıyorum.rakibe ile pres uygularken sizin en gerideki oyuncunuzu kontrol etmeniz en doğru çözüm..

• quote:

Orijinalden alıntı: Avery

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Ya beyler nasıldefans yapıyorsunuz çıldırıcam ya :D bu sene Pes e biraz şans vereyim dedim ama defans yapma çoook zor, fauller, kartlar penaltılar havada uçuşuyor

serhat kardeşim bende ilk zamanlar sıkıntı yaşadım ama şimdi alıştım.sana kısa şöyle söylim.top orta alanda veya rakip alandayken çift pres yani R1+X+ yapabilirsin,ama aynı olayı kendi yarı alanında veya ceza alanı yakınlarında deneme çok alan boşaltırsın.onun yerine cpu ya ile pres yaptır sen sağ analoğu kalene doğru çekip bırakarak en gerideki adamı kontrol altına al,tuşuna basılı tutarak rakibin forveti kolla.çift x rakibi karşına almadığın sürece tıklama,kolay kart yersin..

Dostum R2 ile forvet oyuncusunu kontrol etmekten bahsetmişsin. R2 orada tam olarak ne işe yarıyor? Açar mısın o cümleyi

ustad R2 rakibi kontrollü olarak karşılama demektir basılı tutuyosunR2ye.oyuncunuzu R2tuşuna basılı iken hangi yöne çekerseniz çekin gözünü top tan ayırmaz.R2+xle rakibe biraz daha yaklaşıp hamle zamanını ayarlayabilirsiniz..

• Selamlar arkadaşlar Pes 2013'ü aldım bir haftadır oynuyorum, oyunu genel hatlarıyla beğendim, sizle için artıları eksileriyle işte kısaca Pes 2013 kısa incelemem:
    + Kaleci ve yapay zeka artmış
    + Daha fazla lisans var (Fransa,İtalya,Hollanda,İspanya,Brezilya ligi takımları ve formaları lisasnlı), (Türkiye ve diğer büyük avrupa ülke milli takımları lisanslı), (Bjk, Fb ve Gs takım ve formaları lisanslı)
    + Multi oyun modu zevkli oyuncu fazla (-Bazen takılmalar olabiliyor)
    + Şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi yine var)
    + Oynanış daha özgür eğer sabırlı olup iyi paslaşırsanız karşı defansın işi zor
    + Şutlar gelişmiş ister plase... ister istediğiniz yöne... ister aşırma her türlü şut var
    + Paslar gelişmiş istediğiniz zaman istediğiniz yere mükemmel paslar
    - Ana lig modu kaldırılmış (çok büyük kayıp sırf 1 paun buradan sildim) belki online kodu daha kullanımda değil kod girdikten sonra gelir umarım, master lig duruyor...
    - İngiltere ligi ve Portekiz ligini çoğu takımı lisanssız (ben tek tek yaptım :)
    - Bazı avrupa ve dünya ülkesi takımları lisanssız
    - Menüde fazla değişim-gelişim yok
    - Hala bazı transferler güncellenmemiş, yeni veri paketi bekliyoruz...
    - Müzikler güzel ancak az... Allahtan istediğiniz müziği ekleyebiliyorsunuz ;)
    Kısaca Pes 2013 geçen seneki 2012'nin Brezilya ligi eklenmiş, ana lig modu çıkartılmış, şut ve pas üzerine geliştirmeler yapılmış, yapay zeka ve kaleci zekası arttırılmış cilalı bir oyun, eğer Pes 2012 beğenmediyseniz 2013 den fazla şey beklemeyin, ancak 5 lisanslı, 2 yarı lisanslı toplam 7 lig, şamp.ligi, Avrupa ligi, 3 Türk takımı istiyorsanız yeterli bir oyun, kısaca ben genel olarak beğendim puanım 10 üzerinden 8.5 puan veriyorum... oyunla ilgili her zaman soru sorabilirirsiniz iyi eğlenceler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunakem79

Selamlar arkadaşlar Pes 2013'ü aldım bir haftadır oynuyorum, oyunu genel hatlarıyla beğendim, sizle için artıları eksileriyle işte kısaca Pes 2013 kısa incelemem:
    + Kaleci ve yapay zeka artmış
    + Daha fazla lisans var (Fransa,İtalya,Hollanda,İspanya,Brezilya ligi takımları ve formaları lisasnlı), (Türkiye ve diğer büyük avrupa ülke milli takımları lisanslı), (Bjk, Fb ve Gs takım ve formaları lisanslı)
    + Multi oyun modu zevkli oyuncu fazla (-Bazen takılmalar olabiliyor)
    + Şampiyonlar ligi ve uefa avrupa ligi yine var)
    + Oynanış daha özgür eğer sabırlı olup iyi paslaşırsanız karşı defansın işi zor
    + Şutlar gelişmiş ister plase... ister istediğiniz yöne... ister aşırma her türlü şut var
    + Paslar gelişmiş istediğiniz zaman istediğiniz yere mükemmel paslar
    - Ana lig modu kaldırılmış (çok büyük kayıp sırf 1 paun buradan sildim) belki online kodu daha kullanımda değil kod girdikten sonra gelir umarım, master lig duruyor...
    - İngiltere ligi ve Portekiz ligini çoğu takımı lisanssız (ben tek tek yaptım :)
    - Bazı avrupa ve dünya ülkesi takımları lisanssız
    - Menüde fazla değişim-gelişim yok
    - Hala bazı transferler güncellenmemiş, yeni veri paketi bekliyoruz...
    - Müzikler güzel ancak az... Allahtan istediğiniz müziği ekleyebiliyorsunuz ;)
    Kısaca Pes 2013 geçen seneki 2012'nin Brezilya ligi eklenmiş, ana lig modu çıkartılmış, şut ve pas üzerine geliştirmeler yapılmış, yapay zeka ve kaleci zekası arttırılmış cilalı bir oyun, eğer Pes 2012 beğenmediyseniz 2013 den fazla şey beklemeyin, ancak 5 lisanslı, 2 yarı lisanslı toplam 7 lig, şamp.ligi, Avrupa ligi, 3 Türk takımı istiyorsanız yeterli bir oyun, kısaca ben genel olarak beğendim puanım 10 üzerinden 8.5 puan veriyorum... oyunla ilgili her zaman soru sorabilirirsiniz iyi eğlenceler...

Ana lig değil normal lig modu kaldırıldı arkadaşım

• ML kayıt sorunu kimse cevap vermeyecek mi ??
  • pes 2013 satmak isteyen olursa pm lütfen
  • Bu kadar hileci yüzünden sinir sistemim bozulmadan oyunu satacağım. Almak isteyen olursa 80 TL.
  • merhaba arkadaşlar bende oyunu bugün aldım..online ranking matcha giriyorum ama 4-5 maç yapmama rağmen puan gözükmüyor.sadece nicknameye kendi kademelere göre isim oluşturuyor ve altta A VE AA falan yazıyor.neden kaynaklanıyor bu acaba.yani puan bölümünde sadece çizgiler var..
  • Su an online girebilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Su an online girebilen varmi

ben giriyorum.oyunu bugün aldım.kod falan da istemedi.online maç yapıyorum ama yukarıda dediklerim sözkonusu
  • Yeni aldiysan 5 mac oynadiktan sonra puanin belli oluyordu galiba

• Ust uste 2 mac koptu ve yenik saydi

• 19:05 te oynana turnuva da 2 kez sunucu hatası verdi.Bu durum iyice can sıkmaya başladı.Konami umarım buna en kısa sürede çözüm bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionheart

19:05 te oynana turnuva da 2 kez sunucu hatası verdi.Bu durum iyice can sıkmaya başladı.Konami umarım buna en kısa sürede çözüm bulur.

Umarim sunucudandir cunku yenik sayiyor master ligde cok kotu oluyor yenik sayilmak bir yana oyuncularin sozlesmeleride bitiyor 3 mac oyle gitti hep ondeyken

• Valla 2 seferdir sunucu hatasından dolayı müsabakalardan çıkmak zorunda kalıyorum bir maçta ilk 10 a girmiştim o kadar uğraştık sinir oldum yav. Sadece bizim ülkeye mi mahsus bu yoksa genel bir sorun mu anlamadım puan gidiyr çünkü maç içinde koparsak.
  • hopaaa elleri göreyim tüm pescilere gelsin usher scream şarkısı hu hu beybi hu hoba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Valla 2 seferdir sunucu hatasından dolayı müsabakalardan çıkmak zorunda kalıyorum bir maçta ilk 10 a girmiştim o kadar uğraştık sinir oldum yav. Sadece bizim ülkeye mi mahsus bu yoksa genel bir sorun mu anlamadım puan gidiyr çünkü maç içinde koparsak.

Sorunlu olmasina karsin oynamaya calisiyoruz ama olmuyor... eger karsi tarafin hilesiyle oluyorsa yazik bide bari yenik saymasa master ligde oynamanin manasi kalmiyor cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: Saiki

Valla 2 seferdir sunucu hatasından dolayı müsabakalardan çıkmak zorunda kalıyorum bir maçta ilk 10 a girmiştim o kadar uğraştık sinir oldum yav. Sadece bizim ülkeye mi mahsus bu yoksa genel bir sorun mu anlamadım puan gidiyr çünkü maç içinde koparsak.

Sorunlu olmasina karsin oynamaya calisiyoruz ama olmuyor... eger karsi tarafin hilesiyle oluyorsa yazik bide bari yenik saymasa master ligde oynamanin manasi kalmiyor cunku

Yav geçenlerde de denk geldim bazı rakiplerle karşılaşmadan önce biraz donmalar oluyor onra maç başlayınca birden sunucu bağlantısı kesiliyor daha sonrada hiçbirşekilde online a girilmiyor.
    Hani genel bir hataysa puanım niye düşüyor onuda anlamak güç. Birde ezik adamları (Real Barça alanlar sürekli) yenmenin çoşkusuyla çıkıyoruz ilk 16 ya şak diye kesiyorlar.

Umarım şu online pass leri istedikleri zaman hereşeyi düzene sokarlar topluluk widget vs gibi özelliklerle birlikte böyle saçma kopmalar sonlanır. Oyun sanırım bu sene aceleden çıkmış çoğu modu hala ekleyip yapıyorlar sanırım yetiştiricez diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

hopaaa elleri göreyim tüm pescilere gelsin usher scream şarkısı hu hu beybi hu hoba

hocam

hastayim senin su oyuna olan hastaligina ya
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.