Şimdi Ara

PES 2013 (PS3 ANA KONU) (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.322
Cevap
28
Favori
390.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iamburak

Birisi kart yediğinde hakemin o kişiye kart gösterişini, kart yiyenin tepkisini falan göstermiyor oyun nedense Bu sorun birtek bendemi var yoksa sizde de varmı

hiç dikkatimi çekmedi vallaha :S
  • Oyunda master lig dışında ilk defa müsabakalara katıldım ve inter milanı aldım cidden çok zevkli maçlar oldu bi maçta 2 0 yendim,1 0 yenildim ve 1 0 yendim üç maç yaptım az gollü geçti karşılaşmalar oyun harkulade olmuş ya her oynadığımda konamiye teşekkür ediyorum pese çok acıkmışız biz ve konami bizi doyurdu.

Arkaya atılan Toplar:Arkadaşlar defansın arkasına atılan toplardan şikayetçi olmuş çoğu kişi ama şunu söylüyeyim oyunda dikkat etmemiz lazım artık alışmışız biz hep peste adam koşturmaya R2 e basıp adamı koştururken biz farkında olmadan defansta ileri çıkıyor mesela karşı rakip atak yaptığında defansınızda bi oyuncuyu geride tutun forveti takip edin savunma oyuncunuz iyiyse eğer geçit vermezsiniz bana zor gol atıyorlar valla bi egemen rahat gol atabiliyor oda çok yetenekli adam kişisel becerisini kullanıyor süper çalımlar atıyor

İnter Milanken karşıma Barcelona çıktı merak ettim acaba messi golleri dizecekmi diye ama valla savunma oyuncularım messi'ye yetişiyordu adam yine süper ona laf yok çok hızlı ama eskisiyle alakası yok artık durdurulabiliyorlar en çok istediğim şey buydu bu oyunda nihayet gerçekci bi şekilde bunu düzeltti konami,oyunda şutlar yine harkulade olmuş,özellikle cambiasso çok sert vuruyor ya.

Oyunda tek eksik avantaj olayı onuda düzelttilermi pes 2013 ü kimse durduramaz lig olaylarını ben hiç yapmadığım için önemsemiyorum fazla.

• Ne olursa olsun arkaya kacma olayi en azindan defans oyuncularinin agirligi duzeltilmeli yoksa r2 ye dayali olucak oyun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 5 macımdakı kadrolar acayıp yuksek sızedemı oyle eslesmeler gelıyo.. 5 mac once bı duzeylerı degıstırdım 1 mac ıcın suan dengelı oldugu halde cok kuvetlı takımlar gelıo
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesmet

quote:

Birisi kart yediğinde hakemin o kişiye kart gösterişini, kart yiyenin tepkisini falan göstermiyor oyun nedense Bu sorun birtek bendemi var yoksa sizde de varmı

Bi zahmet bakabilirmisin Bendeki eksik sürümmü acaba yoksa oyunun kendisimi öyle
  • quote:

quote:

quote:

Bi zahmet bakabilirmisin Bendeki eksik sürümmü acaba yoksa oyunun kendisimi öyle

hocam online maça giriş introsu yok,muhtemelen online da bahsettiğin o kart olayı animasyonu da olmayabilir,yada rakip start tuşuyla geçiyodur..

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Oyun gercekten iyi ama bu arkaya atilan toplar duzeltilmezse oyunu futbol oyunu gibi oynamanin mantigi kalmiyor pek sanmiyorum ama update gelirse oyun efsane olur sanki her pozisyonda servet - sheva karsilasmis gibi oluyor

bence nutlaka düzeltilir kardeşim,avantaj sorunuda giderilirse pes 2013ü kimse tutamaz..

gecen oyunda oynanabirlikle ilgili update geldimi? geldiyse bunada gelebilir

geldi üstad bütün serilerde oynanabilirlikle ilgili update gelmiştir rahat ol

• Online ranking maclarinda pes 2012'deki gibi yaptigin son 10 macin skorunu kac galibiyet kac maglubiyet falan aldigini, secilen takimlari göremiyor muyuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun gercekten iyi ama bu arkaya atilan toplar duzeltilmezse oyunu futbol oyunu gibi oynamanin mantigi kalmiyor pek sanmiyorum ama update gelirse oyun efsane olur sanki her pozisyonda servet - sheva karsilasmis gibi oluyor

bence nutlaka düzeltilir kardeşim,avantaj sorunuda giderilirse pes 2013ü kimse tutamaz..

gecen oyunda oynanabirlikle ilgili update geldimi? geldiyse bunada gelebilir

geldi üstad bütün serilerde oynanabilirlikle ilgili update gelmiştir rahat ol

valla once bi su kadroları duzeltsinlerde gerisi gelir ins bu ne kardesim ekim geldi hala gs nin kadrosunda anıl dilaver kazım kazım var,:D

• 1-0 öndeyken son dakikada rakip korner kullanıyor, kalecisi ceza sahama geldi (single)

• quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Oyunda master lig dışında ilk defa müsabakalara katıldım ve inter milanı aldım cidden çok zevkli maçlar oldu bi maçta 2 0 yendim,1 0 yenildim ve 1 0 yendim üç maç yaptım az gollü geçti karşılaşmalar oyun harkulade olmuş ya her oynadığımda konamiye teşekkür ediyorum pese çok acıkmışız biz ve konami bizi doyurdu.

Arkaya atılan Toplar:Arkadaşlar defansın arkasına atılan toplardan şikayetçi olmuş çoğu kişi ama şunu söylüyeyim oyunda dikkat etmemiz lazım artık alışmışız biz hep peste adam koşturmaya R2 e basıp adamı koştururken biz farkında olmadan defansta ileri çıkıyor mesela karşı rakip atak yaptığında defansınızda bi oyuncuyu geride tutun forveti takip edin savunma oyuncunuz iyiyse eğer geçit vermezsiniz bana zor gol atıyorlar valla bi egemen rahat gol atabiliyor oda çok yetenekli adam kişisel becerisini kullanıyor süper çalımlar atıyor

İnter Milanken karşıma Barcelona çıktı merak ettim acaba messi golleri dizecekmi diye ama valla savunma oyuncularım messi'ye yetişiyordu adam yine süper ona laf yok çok hızlı ama eskisiyle alakası yok artık durdurulabiliyorlar en çok istediğim şey buydu bu oyunda nihayet gerçekci bi şekilde bunu düzeltti konami,oyunda şutlar yine harkulade olmuş,özellikle cambiasso çok sert vuruyor ya.

Oyunda tek eksik avantaj olayı onuda düzelttilermi pes 2013 ü kimse durduramaz lig olaylarını ben hiç yapmadığım için önemsemiyorum fazla.

utku dostum bencede oyun çok süper,bende oml den çıkıp musabakaya fln giriyorum,arkadaşlarla maç yapıyorum oyunun ne kadar iyi olduğu öyle daha iyi anlaşılıyor,şu ara pasları biraz daha geçse mükemel olucak,her pas adamı şişlemekden sıkıldım hayır adam bilerekde kesmiyor,kareylede bastırmıyor ama attığım pas adama çarpıyor nedense ye mi basıyor bunlar adam degiştirmediği ve kareyle bastırmadığı halde topu kesmeleri canımı sıkıyor..

• quote:

Update ile hiç bir zaman bu tip açıkları düzeltemezler. Bundan önceki oyunlarda da böyleydi. Bu sene de PES olmamış, FIFA dersen ondan berbat.

• Ekim ortasında gelecek olan transfer güncellemelerini de içeren major update'den sonra DH turnuvası yapalım. MLO kesmiyor.
  • Dün akşam nihayet oynayabildim,kavuştum sevgilime

Oyunun bana göre artılarına eksilerine gelince,

Eksileri,

-Oyunun uzaktan şutları süper olmuş dediğim birşey yok ama 6 maçta Superstar zorlukta Champ.Liginde Galatasaray ile 4 tane ceza sahası dışından gol attım.
    -Oyuncuların ve topun milletin ayağının içinden geçmesi maalesef devam ediyor yine.Ben bunun düzeltileceğini bekliyordum bu sene ama yine olmamış.
    -Pas tuşuna 2 kez üst üste basarak yaptığımız faullerin %80'i sarı kartla sonuçlanıyor.Hayır kodlamayı öyle bi yapmışlarki,oyun ezbere hareket ediyor :)
    -Şu pas atttıktan sonra arkadaki adamın değilde öndeki adamın pası istemesini daha doğrusu kontrolün ona geçmesini hala sağlayamıyoruz.Hayır kanada pas atıyorum mesela arada benim oyuncumda var,kanattakine gitmeden topu kaptırıcam belli ama yok aradaki oyuncumla alamıyorum topu :(
    -Oyun offline de geçen seneye göre Superstar seviyesinde bile kolay olmuş bana göre.Geçen senede kafayı yiyordum zorluktan :).Bi arasını bulamadılar.

Artıları,

-Her pozisyon faul olmuyor ve maçın temposu kolay kolay düşmüyor bu yüzden süper olmuş.
    -Paslaşmalar geçen seneye göre daha iyi.
    -Şutlarda geçen seneye oranla daha iyi.
    -Oyuncu animasyonları ve kişiselleştirmeleri geçen seneye göre çok daha iyi.
    -Kaleciler bazen saçma sapan gol yerken,bazende süper kurtarışlar yapıyor.Yani durumlarına belli olmuyor.Bu genelde iyi bir şey :)
    -Brezilya ligi var( Ben çok severim :) )
    -Bu sene futbol oynadığımı hissediyorum geçen seneki rezaletten sonra en çok da ona seviniyorum :)

Lisans olaylarına,kadro güncellmesine falan hiç girmiyorum bi yama çakınca düzeliyor zaten sıkıntı yok. Yinede az maç yaptım ve modları daha inceleyemedim.Belki düşüncelerimde yanlışlık olabilir.Zamanla oynadıkça düzelebilir.

Bi de Offline Master Lig'de başka takıma geçme var mı bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vaperas

quote:

Update ile hiç bir zaman bu tip açıkları düzeltemezler. Bundan önceki oyunlarda da böyleydi. Bu sene de PES olmamış, FIFA dersen ondan berbat.

Eğer MLO'ya yeni başladıysanız defans oyuncularınız çok kötü olduğu için arkaya adam kaçırması normal.

Aksi takdirde benim için oyunda böyle bir sorun yok. Nadiren yiyorum arkaya atılan topla gol. Biraz dikkatli olmak yeterli oluyor.

Yani oyunda tüm defansı da kontrol etmeniz gerekiyor. Sadece ayağında top olan oyuncuya pres yapmakla olmaz bu iş.

• Mlo yalan oldu o defansla birsey olmaz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1987egemen_gs

quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Oyunda master lig dışında ilk defa müsabakalara katıldım ve inter milanı aldım cidden çok zevkli maçlar oldu bi maçta 2 0 yendim,1 0 yenildim ve 1 0 yendim üç maç yaptım az gollü geçti karşılaşmalar oyun harkulade olmuş ya her oynadığımda konamiye teşekkür ediyorum pese çok acıkmışız biz ve konami bizi doyurdu.

utku dostum bencede oyun çok süper,bende oml den çıkıp musabakaya fln giriyorum,arkadaşlarla maç yapıyorum oyunun ne kadar iyi olduğu öyle daha iyi anlaşılıyor,şu ara pasları biraz daha geçse mükemel olucak,her pas adamı şişlemekden sıkıldım hayır adam bilerekde kesmiyor,kareylede bastırmıyor ama attığım pas adama çarpıyor nedense ye mi basıyor bunlar adam degiştirmediği ve kareyle bastırmadığı halde topu kesmeleri canımı sıkıyor..

e basılı tutarsanız oyuncunuz rakibin önünde markaj yapıyor, rakip pas atacağı zaman çoğunlukla engellemek için müdahale etmeye çalışıyor.

• oyun bencede biraz daha gerçekçi olmus paslaşmalar harika bence.
    ama şu dün karşıma bi rakip geldi benim kadromdan tek farkı patoyu almıs.
    her vurdugu girdigi ben hic bişe yapamadım 8-0 dakka 90 sinirimden neti kopardım.
    sizcce nabsaydım?6 maç yaptım 1 beraberlik 5 galibiyet aldım işte o en son gelen eşleşme pato saçmalıgı beni tekrar 2012 pes rüyalarına götürdü sinirlendim yattım.lanet olsun tek adamla oyun oynanmaz ya bu nasıl saçmalık ya al sür vur gol bitti maç.hayır ne zevk alıyor benı böle tek oyuncuyla yenen onuda anlamıyorum ya.saçmalık saçmalık saçmalık bişe değil.
  • Dün A.Madrid ile single Ş.ligi takıldım. Pro da oynuyorum ama oyun cok zor geliyor bana :)) Gol atamyorum bir türlü. Ama maçlar hep kıran kırana geçiyor. 1-0 , 1-1 , 0-0 gibi. Benfica 3 tane salladı bana.

Oyunda A.Madrid tezahuratlarını da ekledim kendi sahamda atmosfer müthiş oluyor.

Zorluk derecesi tam istediğim gibi olmuş. Benim gibi çok zaman olmadıgından online oynayamayanlar için 10 numara bir futbol oyunu :)

Şunu da farkettim, CPU kendi sahasında çok farklı oynuyor, deplasmanda çok farklı. Örneğin benfica bana kendi sahasında 3 tane attı. Rövanşında benim sahama gelince adamları kitledim kendi ceza sahasına ama gol bulamadım. 90. dakıkada kornerden Cardozo kafayı çaktı. Kolu kırıyordum az daha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxite

quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noxite
    liglerine baktım da almanyadan schalke ve b.munih var sadece, bundesligasız bi spor oyunu dusunemiyorum abi ben ya basta dortmund,hamburg,bremen,wolfsburg,stuttgart,leverkusen gibi takımların bir oyunda olması her zaman bir zengiliktir haksızmıyım,:S

Vallaha bu KONAMİnin yıllardır ligler konusunda neden bu kadar sorumsuz davrandıgını anlamış degilim.
    İngiltere kaç yıl oldu halen lisansız.
    Sadece Bundesliga degil - Sportoto Süperlig'in bile olması gerekir Portekiz ve Hollanda ligini yapıyosan eger.
    Almanya ve Türkiye ligini yapmak zorundasın ama yok.
    Şu Fifanın Lisans konusundaki önderligini bir örnek alsalar cok daha güzel olucak.
    Her yıl 1 ümit bekliyorum bakalım önümüzdeki yıl neler olucak.

Bence sebebi lisans anlaşmalarında. Ea anlaşmayı yaparken ince eleyip sık dokuyor. Rakibinin bu konuda yakalamasını istemiyor zannediyorum. Zaten Ea ye kalsa şampiyonlar ligi, uefa, libertadores vs alayını ayrı oyun olarak satıp para kırma peşinde.

ice eleyip sık dokuma degil dostum hak meselesi olay, yazılı sozlesmeli bi durum bu,

İşte hocam ondan ince eleyip sık dokuyor diyorum adamların kafa çalışıyor alıyorlar lisansı kimseye bırakmak istemiyorlar. Kısmen aynı şeyden bahsediyoruz...

• 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.