Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunda sadece grafik var gerisi yalan birde kaza yaptığın zaman araya CRASHED diye girmesini görür görmez oyunu SİLDİM
  • Oyunu yüklüyorum şuan. İnşallah güzeldir
  • Arkadaşlar Allah rızası için biri cd key versin internettekiler tutmuyo 3. cd bu hala yukleyemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinir Bozucu

Arkadaşlar Allah rızası için biri cd key versin internettekiler tutmuyo 3. cd bu hala yukleyemedim

Skidrow veya Blackbox indir sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Arkadaşlar Allah rızası için biri cd key versin internettekiler tutmuyo 3. cd bu hala yukleyemedim

Kusura bakmayın incelemeden girdim öyle benimki 2012 olan değil 1.si
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Kusura bakmayın incelemeden girdim öyle benimki 2012 olan değil 1.si

Hmm anladım, malesef seriali bende yok
  • oyun low ayarlarda rahatlıkla oynuyorum tabi sistemin düşük ama olsun şahsen nfs serinin carbondan sonra çıkarılmış en iyi oyunu nfs ug1 ug2 mw1 carbon mw2012 gerisi çöp
  • arkadaşlar merhaba.benim gamepad ayarıyla ilgili bir sorunum var.logitech F310 kullanıyorum ve normalde tüm oyunlar tanıyor bu kolu o yüzden imleçleri falan hep doğru çıkıyor.ama bu sefer nfs de işaretler rakamlarla çıktı ve hepsini tam ayarlayamıyorum klavyeden elimle indirmek zorunda kalıyorum mesela menüde.Daha önce çözümünü bulmuştum bunun biyerden bi dosya siliyorduk tamamen halloluyordu F310 a tam uyumlu oluyordu ama makinaya format atınca gitti.Şimdi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozancanbolat

arkadaşlar merhaba.benim gamepad ayarıyla ilgili bir sorunum var.logitech F310 kullanıyorum ve normalde tüm oyunlar tanıyor bu kolu o yüzden imleçleri falan hep doğru çıkıyor.ama bu sefer nfs de işaretler rakamlarla çıktı ve hepsini tam ayarlayamıyorum klavyeden elimle indirmek zorunda kalıyorum mesela menüde.Daha önce çözümünü bulmuştum bunun biyerden bi dosya siliyorduk tamamen halloluyordu F310 a tam uyumlu oluyordu ama makinaya format atınca gitti.Şimdi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim iyi günler herkese

Xbox Gamapad emülatör dene. Oyun senin gamepad'ini Xbox gamepad'iymiş gibi görüyor. Ama ayarlaması biraz zordur.
  • Şehiri ve arabaları keşfedince sıkılıyor insan daha baştan dolaşmaya başlasanız bile gallardo dan tutun gtr a kadar hepsini buldum
  • oyun beni sarmadı ya. hele yüksek hızlarda aracın kontrolü yok oluyor.
  • Oyunun PC versiyonunu Xbox360 gamepad'i ile oynadım daha doğrusu oynamaya çalıştım.
    Son yıllarda karşımıza çıkan en kötü NFS versiyonu ile karşı kaşıyayız anlaşılan. Oyuna nerden baksanız 2-3 saat sabretmeye alışmaya çalıştım ama nafile... Kontrol sistemi bu kadar mı saçma olur. Sol analog'a dokunuyorum araba bir anda yolun sağına yada soluna geçiyor. Sanki direksiyonu sonuna kadar kırmışsınız gibi aşırı derecede sağ sol yapıyor. Üstte yazan arkadaşın dediği gibi yüksek hızlarda aracın kontrolü tamamen sizden çıkıyor yani kaza yapmamak imkansız. Yazık etmişler güzelim oyuna. Xbox ps3 Konsol versiyonu nasıl bilmiyorum ama PC'de tam bir hayal kırıklığı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesMaster_27 -- 25 Şubat 2013; 19:24:48 >
  • Kendisini Çalıştıran donanımdan bihaber olan tek oyun karşıma çıkan. I7 ve gtx 460 var ama umrunda değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Kendisini Çalıştıran donanımdan bihaber olan tek oyun karşıma çıkan. I7 ve gtx 460 var ama umrunda değil.

Bu oyun bozuk. Orjinal veya crackli farketmez Adamlar bile bile kendini ateşe attı.
  • quote:

Kendisini Çalıştıran donanımdan bihaber olan tek oyun karşıma çıkan. I7 ve gtx 460 var ama umrunda değil.

Dostum orjinal mi korsan mi oyunun? Bende orjinali var ve son guncellemeyle birlikte oyun yağ gibi akiyor...gerci ekran kartim GTX680 ama update gelmeden once FPS dususleri yasiyordum. Yani son guncellemeyle kasilma sorunu cozuldu haberin olsun.

• bu oyuna nfs hatrına birden çok şans verdim. oynadım çıktım oynadım çıktım yok arkadaş ısınamadım bir türlü. en sonunda sildim gittiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Dostum orjinal mi korsan mi oyunun? Bende orjinali var ve son guncellemeyle birlikte oyun yağ gibi akiyor...gerci ekran kartim GTX680 ama update gelmeden once FPS dususleri yasiyordum. Yani son guncellemeyle kasilma sorunu cozuldu haberin olsun.

Deneme amaçlı arkadaştan crackli sürümü almıştım ama gtx 460'la da yağ gibi akması lazım. Patch kurmadım. D3d Overrider işe yaramadı.

Senin son yama hangi versiyon ve nerden indirdin?

• Dostum orjinal oyunu Origin otomatik update yapiyor

• Merhaba arkadaşlar, bende oytunu oynayan şikayetçi fanatiklerindenim şunu sormak istiyorum bir haber gözüme takıldı HABER İÇİN TIKLA burda anlatılan yeni DLC ler çıkmış her birinde yeni bir kara liste ve eklenen birkaç araba varmış yanlış anlamadıysam bir fikri haberi olan arkadaş varmı ?
  • Her şey iyi güzelde o spor arabalardan hızlı giden Jip ve Zırhlılar acaba bilinmeyen dünyalardan mı geldi?

Herifler Jiple Lamborghini solluyor neyin kafasını yaşıyorlar?

Bir de yarışlar başlarken bazen polis arabalarıyla saçma saçma şeyler yapıyorlar onlar neyin nesi?

Bu polisler hastalıklı mı pat küt çarpıyorlar?
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.