Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (85. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grafikler güzel ama ayarlar kısmında aa falan olsaydı iyi olurdu. Aa problemi ve fps dengesizliği hariç grafikler çok güzel. Oynanış harika, heyecan verici. Fakat arabaları eski mw daki gibi detaylı olarak modifiye edemiyor olmamız büyük ölçüde hayal kırıklığına uğrattı beni..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Most Wanted'ı 11 yaşındaki kardeşime oynattırdım. Bayağı bi oynadıktan sonra yanına gittim ve nasıl gidiyor diye sordum. "Abi oyun eski Paradise diye bir oyun vardı ona benziyor" dedi. Bende "Burnout Paradise'ı mı diyorsun?" dedim, "Evet o. Çarpışma sahnelerini hatırlıyorum" dedi.

Bu arada kardeşim Burnout Paradise'ı 1 senedir oynamıyor. Düşünün artık, bir çocuk bile oyunun başka bir oyunun kopyası olduğunu anlayabiliyor. O kadar basit yapılmış. Oyun çocuklara yönelik yapıldığı için kardeşim çok sevdi
  • Beyler biliyorum konudan geri kaldım ancak kısaca bana biri özet geçebilirmi?

6850 ile 1366x768 de bütün ayarlar full 30 fps nin altınada düşmüyor, üstünede çıkmıyor hatta tam 29.9 fps

Sorum ise başlamadan önce atmam gereken patch, dosya vs varmı fps ile ilgili?

Hiçbir patch yok oyunda ilk çıktıgında yüklemiştim sonra far cry, ac3 derken unutulmuş oyun köşede. bu haftasonuda bitireyim diyorum.
  • bunada bi şahin yaması yaparlar artık
  • Herşey grafik değildir
    Oyunda sürüş dinamikleri sıfır. Kuru kuru yarışa git kazan olmamalı Oyunda konu yok. MW1'in konusu harikaydı en azından devamı olabilirdi Razor'un geri dönüşü falan gibisinden :)
  • Yeni NFS Most Wanted için önceden hazırladığım videoyu tekrar sunuyorum. Maksat izlemeyenler de izlesin, oyunun ne kadar dandik olduğunu görsün:

• Bu tarz oyunları klavyeden mi oynuyorsunuz yoksa gamepad şart mı?
  • Y570+gt555m ile high ayar oyun keyfi kart bir miktar overclocklu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThE LoSt -- 17 Aralık 2012; 14:35:23 >

• Oyunu bugün yükledim, oraya buraya çarpıp duruyorum. Amacını da anlamadım, çok zevksiz.
  • İlk defa NFS serisi oyunu 1 günde sildim hemen sürüş hissi berbat
  • run ı yükledim laptopdan dumanlar çıkmaya başladı şaka bir yana hakkaten pc oyuna girince öldü ancak mostwntd 2012 i yükledim düşük yarda gayet güzel çalışıyor bu ilginç geldi kontroller e zamanla alışılıyor görün gayet güzel oyun motoru iyi bunlar 1 saat oynadıktn sonraki düşüncelerim ancak sorularım olacak oyunu nasıl save ediyoruz manuel vites varmı bunun gibi bilmem gereken başka bir şey varsa arkadaşlar lütfen yardmcı olun
  • şöför kamerası özelliği videolarda gözüküo du oyunda bulamadım vitesi manuel de yapamadım çok acayip ve eski most wantedı aratır bir sürüş var :)

şöför kamerası ve manuel vitesi nasıl halledebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

şöför kamerası özelliği videolarda gözüküo du oyunda bulamadım vitesi manuel de yapamadım çok acayip ve eski most wantedı aratır bir sürüş var :)

Oyunda manuel vites ve kokpit kamerası bulunmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

quote:

şöför kamerası özelliği videolarda gözüküo du oyunda bulamadım vitesi manuel de yapamadım çok acayip ve eski most wantedı aratır bir sürüş var :)

Bu seçeneklerde eleştirilmeyecek gibi değil. Oyun heryerden patlak vermiş. A dan Z ye herşeyi eskik. Çok aceleye geldiği belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Orijinalden alıntı: T.Blackeye.

quote:

Bu seçeneklerde eleştirilmeyecek gibi değil. Oyun heryerden patlak vermiş. A dan Z ye herşeyi eskik. Çok aceleye geldiği belli.

Dediklerinize sonuna kadar katılıyorum eksik çok giderileceğini de pek sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Update'i indiren oldu mu arkadaşlar?
  • NEED FOR SPEED MOST WANTED V1.3 INCL ULTIMATE SPEED PACK DLC 
    Do you have what it takes to become Most Wanted? Designed for a new, more connected generation of racing fans, Need for Speed Most Wanted offers players an expansive open world packed with exhilarating action where they can choose their own path to become the Most Wanted. Players will have the freedom to drive anywhere, discover hidden gameplay, takedown rivals, challenge friends or just hang out and toy with the cops. Everything they do counts towards the end goal of becoming #1 on their personal Most Wanted List.

Bonus Content:
    Need for Speed™ Most Wanted – The Power Pack
    Need for Speed™ Most Wanted – The Speed Pack
    Need for Speed™ Most Wanted – The Strike Pack!

KEY FEATURES – LIMITED EDITION
    • 4 Hours of Double Speed Points – Get double Speed Points for your first four hours of multiplayer.

• 2 Limited Edition Vehicles – Get early access in online multiplayer to two of the World’s hottest cars complete with the exclusive Satin Black livery and the latest performance modifications.

• The ultimate in speed and style, there isn’t a more impressive piece of automotive engineering than the Maserati GranTurismo MC Stradale featuring these Limited Edition modifications:

o Racing Engine and brakes tuned for increased power and control.

o The Ground Effect Body increases down-force for better maneuverability.

• The powerful, lightweight and super responsive 2012 Porsche 911 Carrera S is perfect for ditching rivals at breakneck speed and comes equipped with these Limited Edition modifications:

o Optimized Aerodynamic Body reducing drag for maximum top speed.

o Efficient and sustained speed boost with the Nitrous Burn.

SIZE: 455MB

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

NEED FOR SPEED MOST WANTED V1.3 INCL ULTIMATE SPEED PACK DLC 
    Do you have what it takes to become Most Wanted? Designed for a new, more connected generation of racing fans, Need for Speed Most Wanted offers players an expansive open world packed with exhilarating action where they can choose their own path to become the Most Wanted. Players will have the freedom to drive anywhere, discover hidden gameplay, takedown rivals, challenge friends or just hang out and toy with the cops. Everything they do counts towards the end goal of becoming #1 on their personal Most Wanted List.

Bonus Content:

• 4 Hours of Double Speed Points – Get double Speed Points for your first four hours of multiplayer.

• 2 Limited Edition Vehicles – Get early access in online multiplayer to two of the World’s hottest cars complete with the exclusive Satin Black livery and the latest performance modifications.

• The ultimate in speed and style, there isn’t a more impressive piece of automotive engineering than the Maserati GranTurismo MC Stradale featuring these Limited Edition modifications:

• The powerful, lightweight and super responsive 2012 Porsche 911 Carrera S is perfect for ditching rivals at breakneck speed and comes equipped with these Limited Edition modifications:

Denemek lazım.

Korsana gelince deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkangunes04 -- 21 Aralık 2012; 22:02:51 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Angry006

NEED FOR SPEED MOST WANTED V1.3 INCL ULTIMATE SPEED PACK DLC 

Bonus Content:

Denemek lazım.

Korsana gelince deneyeceğim.

oyundaki kasmalar gitmiş özellikle yüksek hızda giderken donmalar yok olmuş dönüşler düzeltilmiş Lamborgini L diye araba eklemişler ama korsanda cıkmıyor orjinalde cıkıyor

• quote:

Yeni NFS Most Wanted için önceden hazırladığım videoyu tekrar sunuyorum. Maksat izlemeyenler de izlesin, oyunun ne kadar dandik olduğunu görsün:

Videoda bir tek hasar almama konusunda size katılmıyorum. Bana göre aslında NFS MW 1'i ve diğer sevilen Underground ve tüm serilerini (Gerçi underground'da var mıydı yok muydu hatırlamıyorum da); diğer tabiriyle NFS'yi NFS yapan bence hasar almama sistemidir. Yani araba çarpışmada dediğiniz gibi hasar alsaydı oyun belki de tutmazdı. (Tüm serileri düşünerek bahsediyorum). Bir anlamda MW 1'i MW 1 yapan da ; Underground'ı Underground yapan da budur bana göre.

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.