Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
10
Favori
170.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu orjinal edinmek isteyenler ilgilenir diye düşündüm, Most Wanted Limited Edition keylerinin uygun fiyatlarla satışını gerçekleştiriyorum.

Keyler Region Free, EU versiyon, Multilanguage ve Origin download desteklidir. Orjinal kutulu oyundan scanlendikleri için %100 garanti veriyorum.

Fiyat: 65,90 TL

Buradan satıştaki diğer ürünlerime de göz atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztar -- 26 Kasım 2012; 0:35:25 >
  • Sorumu tekrarlıyorum arkadaşlar: Oyunda sadece 2 adet mi kamera açısı var? Direksiyondan falan açı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Sorumu tekrarlıyorum arkadaşlar: Oyunda sadece 2 adet mi kamera açısı var? Direksiyondan falan açı yok mu?

evet 2 tane kamera açısı var. başka yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Sorumu tekrarlıyorum arkadaşlar: Oyunda sadece 2 adet mi kamera açısı var? Direksiyondan falan açı yok mu?

evet 2 tane kamera açısı var. başka yok :)

Çok kötü olmuş bu. Oyunu uzun zaman sonra tekrar beğendim ama kamera açıları kötü. Direksiyon ile oynadığım için dış görünüşle zor oluyor kullanmak. Diğer açıdan oynamaya devam o zaman. Teşekkürler.
  • oyuna yama gelmedimi hala korsancılar için göremedim bekletiyorum oynu hala
  • Zaten en çok kullanılan 2 kamera açısını koymuşlar bunda abartılacak bir yan yok. Direksiyon kamerası görmek isteyenler Shift oynasın artık...
  • Yarım saat oynadım kapattım. Olmamış maalesef. Kontroller çok hissiz, hızı hissettirmiyor, yarış atmosferi yok, otomobilleri almak kolay, grafikler çok karmaşık. Medal of Honor'a geçiyim bari. İlk defa bir Need For Speed oyununu bitirmeyeceğmim
  • İlk sayfalardan yerimi almıştım oyun için , Oyun değişik olmuş . PS3'de ilk açtığımda alışamadım berbat oyun falan demiştim 2 gün sonra baktım kontrollere alıştım arabalar falan buldum, o zaman oyunun çok kötü olmadığını alışılmadık bir oyun olduğunu gördüm . Modifiye kısmı ise fiyasko o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

quote:

Orijinalden alıntı: Fear Dot Com

quote:

quote:

Arkadaslar oyunu orjinal aldim almasinada bir sorum var Multiplayerda free mod yokmu yani NFS world deki gibi haritada Multiplayer olarak gezemiyormuyuz ?

Ayrica Online oynayan arkadaslarimiz varsa ism ekleyelim birbirimizi sabahdan beri bir tane Turke Rastlamadim sikildim oyundan vallaha :)

Ben bu duruma Street Fighter X Tekken ile düşmüştüm. Gidip satın aldım, oyunda Türk yok. Ayrıca o kadar çok proflar var ki, insan soğuyor oyundan. Yani oyunda profesyonel olmayı meslek seçip gecelerini-gündüzlerini oyuna verip çok iyi oynayanlar, hile yapanlar beni soğuttu. Bunlar bir kenara, oyunda Türk olmadığı için hep uzak bölgelerdeki insanlarla oynamak zorunda kalıyorum (düşünün amerika bile), dolayısıyla ping yüksek oluyor, oyun çoğu zaman lag oluşturuyor.

Türkiye'de yaşıyorsan orjinal oyun almayacaksın. Ben bunu öğrendim.

Senin sorularına geleyim. NFS World, bir online yapım. O yüzden onda özgürce gezip yarışlara girebiliyorsun. Ancak NFSMW online yapım değil, online ekstra bir özellik olarak sunulmuş. NFS World gibi online modlar diğer NFS sürümlerinde var mı bilmiyorum.

Tam olarak sorum bu degildi NFS Most wantedada online var istedigim yarisa girip duryyorum ama benim sorun su Haritada online olarak ozgurce dolasabiliyormusun Su ornekleme daha dogru olacak sanirim TDU misali ?

Ayrica suana kadara herhangi bir lag yada ping sorunu yasamadim sistemden dolayi oyunda yavaslama yasadim aytrica bir de orginden oyun indiriyorum onunda katkisi var sanirim yanbi oyundan kaynakli bir sorun yavaslama vs yasmadim suana kadar

Senin tek sorunun özgürce gezememek mi?

quote:

Ayrica Online oynayan arkadaslarimiz varsa ism ekleyelim birbirimizi sabahdan beri bir tane Turke Rastlamadim sikildim oyundan vallaha :)

Türk olmaması sıkıcı gelmiyor mu? Oyun İngilizce ne de olsa

aynen ozgurce gezmemek keske bu oyunda ole birsey olsaydi :S
    alistim yunanlilarla ingilizlerle takiliyoz haci Turk yok :D
    Bu arada BUGATTI Veyron nerede bilen varmi

• Güzel oyun bu.
  • pagani huayra'yı shutdown ettim az önce,

oyun güzel ama mod olayı çok kötü olmuş, oyunu oynarken acaba underground 3 gelir mi dedim içimden, ne dersiniz ?
  • TÜM OYNAYANLARA SORUYORUM LÜTFEN CEVAPSİZ BIRAKMAYIN..

Çok Teferruatlari anlatmadan kısacık şekilde Bu oyuna 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.. 10/?

Şu kötü olmuş; ??
    Bu iyi olmuş; ??

Gibisinden görüşlerinizi yazar misiniz lütfen.. Ücret vermeden 3 tane Orjinal oyun alma hakkim var vatandan satürnden falan, almaya değerse MW2 alacağım yoksa başka alacağım o yüzden sizin cevabınız çok önemli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 27 Kasım 2012; 13:11:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu yeni yükledim başladım oynamaya grafik olarak şehir atmosferi olarak çok güzel beğendim ama benim anlamadığım bir şey var oyundaki amaç nedir herhangi bir senaryo yok mu direk şehrin içinde serbest şekilde başladı oyun nereye gitmem gerekiyor yarışlara falan nasıl gireceğim ve nasıl kariyer geliştireceğim yardımcı olursanız sevinirim. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

oyunu yeni yükledim başladım oynamaya grafik olarak şehir atmosferi olarak çok güzel beğendim ama benim anlamadığım bir şey var oyundaki amaç nedir herhangi bir senaryo yok mu direk şehrin içinde serbest şekilde başladı oyun nereye gitmem gerekiyor yarışlara falan nasıl gireceğim ve nasıl kariyer geliştireceğim yardımcı olursanız sevinirim. . .

Hikayesi var olmaz mı :) Şöyle bir hikayesi var: Most Wanted listtekilerle yarışman gerekiyor. Onun için biraz SP toplaman lazım. SP puanlarını yarışlardan veya polislerden kazanabiliyorsun. Daha sonra puanına yetiştiğin MW List'teki biriyle yarışıyorsun, onu yeniyorsun, yendikten sonra arabasına vurup kaza yaptırıyorsun ve arabasını alıyorsun. Hikaye bu kadar.

Yarışlara git, bunun için EasyDrive'ı kullan. Yarış noktalarına varınca gaz ve frene aynı anda basılı tut, yarışa girersin.

Kariyer olayı sadece MW List'teki adamları geçmekle gelişiyor. Fazlası yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

TÜM OYNAYANLARA SORUYORUM LÜTFEN CEVAPSİZ BIRAKMAYIN..

Çok Teferruatlari anlatmadan kısacık şekilde Bu oyuna 10 üzerinden kaç puan verirsiniz.. 10/?

Şu kötü olmuş; ??
    Bu iyi olmuş; ??

Gibisinden görüşlerinizi yazar misiniz lütfen.. 3 tane Orjinal oyun alma hakkim var almaya değerse MW2 alacağım yoksa başka alacağım o yüzden sizin cevabınız çok önemli..

10/6

Şu kötü olmuş:kamera,modifiye,hikaye yok,optimize,birazda kontroller
    Bu iyi olmuş:grafikler,sesler,yarış yolları,atlama zıplama,drift

orjinal alacagın oyun Hitman olmalı türkçe altyazılı hemde bana göre bu senenin en iyi oyunlarından multiplayer istiyorum diyorsan Battlefield 3 diyorum
  • quote:

quote:

oyunu yeni yükledim başladım oynamaya grafik olarak şehir atmosferi olarak çok güzel beğendim ama benim anlamadığım bir şey var oyundaki amaç nedir herhangi bir senaryo yok mu direk şehrin içinde serbest şekilde başladı oyun nereye gitmem gerekiyor yarışlara falan nasıl gireceğim ve nasıl kariyer geliştireceğim yardımcı olursanız sevinirim. . .

Hikayesi var olmaz mı :) Şöyle bir hikayesi var: Most Wanted listtekilerle yarışman gerekiyor. Onun için biraz SP toplaman lazım. SP puanlarını yarışlardan veya polislerden kazanabiliyorsun. Daha sonra puanına yetiştiğin MW List'teki biriyle yarışıyorsun, onu yeniyorsun, yendikten sonra arabasına vurup kaza yaptırıyorsun ve arabasını alıyorsun. Hikaye bu kadar.

Yarışlara git, bunun için EasyDrive'ı kullan. Yarış noktalarına varınca gaz ve frene aynı anda basılı tut, yarışa girersin.

yardımınız için teşekkürler. . .

• quote:

quote:

quote:

yardımınız için teşekkürler. . .

Rica ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalsaygin

oyunu yüklerken bu sorun çıkıyor yoksay diyerek sona kadar getiriyorum fakat oyun açılmıyor bu sefer. çözümü bilen yardım edebilir mi?

dosya eksiktir. eğer sahte aldıysan götür aldığın yere. hata veriyor de. değiştir. yoksay dersen tabi açılmaz. oyunun çalışmasını sağlayan 100 dosyadan birini bile yok say dersen oyun açılmaz. ben de de olmuştu. başka bir oyunda. yoksay dedim açılmadı. değiştirdim oyunu. açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi any77 -- 27 Kasım 2012; 17:24:47 >

• Need for Speed: MOST WANTED araçlarının kullanımında bariz bir kontrol sorunu var. Bu sorundan ötürü dönüşler rahat değil ve sürücü sürekli bir yerlere çarpıyor. PC için böyle konsolu bilemem.

Aslında biraz dikkatli inceleyince bu hatanın nedeninin direksiyonu sağa veya sola bir kez tıklayıp döndürdüğünüzde direksiyonun çevrilen yönde tekerlekleri devam ettirdiğinizi görüyorsunuz!

Yani aslında siz bir kere bassanız bile oyun bunu 3 saniyelik basış olarak algılıyor ve bir sonraki yön verme komutunuza kadar bu sabit yönü devam ettiriyor. Bu büyük bir ayar hatası bana göre!

Değil oyunun diğer versiyonlarını, piyasadaki hemen hemen bütün otomobil oyunlarında bu komut sadece bir kez bastığınız an ile sınırlıdır. Neden böyle bir aptallık yapıp böylesi ince bir ayarı kötü yapmışlar bunu anlamak ise bir hayli güç.

Umarım bunun için bir yama çıkar ve tükürdüklerini yalarlar ne diyeyim.

Bu şekilde komutlarla boğuşarak bu duruma alışmak gerek ama bunun neden gerekli olduğunu çözdüğümde kendilerine hak verip ellerinden öperim o zaman. Ama o zaman bu zaman değil.

• Rezalet bir oyunmuş yaa bide gidip orjinalini aliyodum az kalsin..

Bugun arkadaşimin yanina uğradim.. Arkadaşim '' Dün nfs mw2'yi yükledim bakican mi nasil olmuş '' diyince Eski bir Most Wanted şöförü emektari polis kaçkini ara sokak cambazi mahallenin yakişiklisi olarak En doğaliyla kalbim gümlemeye gözlerim daha iyi görmeye başladi.. Aç lan pc'i hemen bakmam lazim dedim.. Arkadaş Resmen NFS yapimcilari bitmiş okeye dönmüş masadanda kalkmişlar.. Son bir vurgun yapalim diye düşünmüşler kiii Bu kiyritik oyuna Most Wanted ismini kurban kesmişler...

Yaziklar olsun ya bu kadar yavan bu kadar igrenç bir sürüş dinamigi olan bir oyunu nasil yapabilirler.. Hadi yaptin Adini nasil bir utanmazsin ki Most Wanted koydun.. Hadi koydun, Ulaan adam gibi oyun yapsana bu nedir ya... HİÇ etmişler güzelim oyunu Hiç... Valla billa üzüldüm ne ümitlerle bekliyodum çikmasini falan ama yazik oldu... Gerçekten benim açimdan Yazik oldu..

Eski Most Wanted'i makyajlasan Son sahnede BMW ile uçtugumuz, polislere nanik yaptigimiz yerden o uzuuuun inceeeeee bir yoldayiiiiiiim şarkisini söyledigim sahneden sonrasini kurgulasaydiniz bari Ayiptir.. Güzel Mia'nin hatirina, Porsche'min Bmw'nin yüzü suyu hürmetine..

Bir nfsnin daha sonuna geldik.. Gelmişiz yani.... Yayinda ve yapimda emeği geçenleri Allaha havale ediyorum.. Tüm Most Wanted şevkimin içine ettiler..

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.