Şimdi Ara

sony xperia s te görüntülü arama ???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
27.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung s2 telefonda android ama görüntülü götüşme var
  • bu konuya deginin arkadaşımız oldumu bilmiyorum ama kullanan veya bi bilgisi olan arkadas varsa sony xperia s te görüntülü arama yapabiliyormuyuz ? telefon için sıraya girdim yarın alacagım umarım görüntülü araması vardır. yoksa biraz daha düşünecegim telefonu acil cevaplarsanız sevinirim simdiden teşekkür ederim

• telefonda yok yok arkadaşım. görüntülü arama nfc vs. hepsi mevcut. süper telefon, keşke durumum müsait olsaydı, alacağım ilk ve tek akıllı telefon bu olurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_mero

telefonda yok yok arkadaşım. görüntülü arama nfc vs. hepsi mevcut. süper telefon, keşke durumum müsait olsaydı, alacağım ilk ve tek akıllı telefon bu olurdu...

verdigin bilgi için cok teşekkür ederim arkadaşım inş en yakın zamanda istedigini gerceklerştirirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglayangs1905
    sony xperia s te görüntülü arama yapabiliyormuyuz ? telefon için sıraya girdim yarın alacagım umarım görüntülü araması vardır.

Bahsettiğiniz şebeke üzerinden 3g görüntülü arama ise yok, yine de ana konuya sormakta büyük fayda var;http://forum.donanimhaber.com/m_56451019/mpage_71/tm.htm
    İnternet üzerinden çeşitli programları (skype, tango vb) kullanarak yapılan görüntülü görüşme ise 3. parti yazılımla olduğu için nerede ise bütün telefonlarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 18 Nisan 2012; 22:03:14 >
  • bildiğim kadarıyla şebeke üzerinden 3G görüntülü görüşme android tabanlı işletim sistemi kullanan hiçbir telefon tarafından desteklenmiyor. sorun sony ile akalı değil android ile alakalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madcapfrog

quote:

sony xperia s te görüntülü arama yapabiliyormuyuz ? telefon için sıraya girdim yarın alacagım umarım görüntülü araması vardır.

Bahsettiğiniz şebeke üzerinden 3g görüntülü arama ise yok, yine de ana konuya sormakta büyük fayda var;http://forum.donanimhaber.com/m_56451019/mpage_71/tm.htm
    İnternet üzerinden çeşitli programları (skype, tango vb) kullanarak yapılan görüntülü görüşme ise 3. parti yazılımla olduğu için nerede ise bütün telefonlarda var.

tüh telefonu bugün aldım :S cok aradım ama yapamadım görüntülü aramayı bilseydim nokia alırdım türkcelldeki satıcıyada sordum özellikle :( sırf telefonu satmak için var olmaz mı dedi hattı taktım nasıl yapacagımı göster dedim gösteremedi xperia destek telefon numarasını verdi neyse artık net paketi almam gerekiyor bunlarda ne kadar kota yiyor bunun hakkında bilginiz var mı acaba ??

yardımlarınız için herkeze teşekkür ederim...
  • Denemedim henüz ama bu adreste olduğu söylenmekte:

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-S-vs-Apple-iPhone-4S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endorphene

Denemedim henüz ama bu adreste olduğu söylenmekte:

3g görüntülü aramadan umudumu kestim artık skype veya baska bi program yükleyip denemeyi düşünüyorum o da net paketi lazım karsıdaki için ne kadarlık bi paket almam gerek onu arasıtıryorum

avea 3g kaydımı yaptırdım servis ayarlarını yaptım arama tusuna bastıgımda normal arama dısında ek bi arama secenegi görünmüyor teşekkür ederim verdigin bilgi için arkadasım
  • Skype programını çalıştırıp görüntülü görüşme yapacağınız kişileri listeye eklemeniz gerekiyor.
    Ayrıca " tango " deneyebilirsiniz, otomatik olarak telefon rehberi - kişiler listenizde kayıtlı olan tango kullanıcılarını listeliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Endorphene

Denemedim henüz ama bu adreste olduğu söylenmekte:

3g görüntülü aramadan umudumu kestim artık skype veya baska bi program yükleyip denemeyi düşünüyorum o da net paketi lazım karsıdaki için ne kadarlık bi paket almam gerek onu arasıtıryorum

avea 3g kaydımı yaptırdım servis ayarlarını yaptım arama tusuna bastıgımda normal arama dısında ek bi arama secenegi görünmüyor teşekkür ederim verdigin bilgi için arkadasım

CANIM KARDEŞİM HİÇ ÜZÜLME TANGO.VİBER VB PROGRAMLARI YÜKLE BU PROGRAMLARDA KİMİNLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞABİLECEGİNİ BİLE GÖSTERİYOR YANİ 5 YIL ÖNCE GÖRDÜGÜN Bİ ARKADAŞININ ACABA TELEFONU GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA YAPARMI DİYE SORMANA GEREKYOK KAFANDA SORU İŞARETİ KALMIYOR + MAYIS SONUNA DOGRUDA ŞEBEKE ÜZERİNDEN KONUŞMALARINDA SAGLANACAGI BAZI İNT MABİL HABERLERDE YER BULMAKDA TELEFONUN KULLANICIYIM DAHA ÖNCEDE ARC KULLANDIM ÇOK MEMNUNUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0TH1NG

bildiğim kadarıyla şebeke üzerinden 3G görüntülü görüşme android tabanlı işletim sistemi kullanan hiçbir telefon tarafından desteklenmiyor. sorun sony ile akalı değil android ile alakalı.

samsung telefonların hemen hemen hepsinde mevcut. nokia telefonlarda da mevcut. android le falan alakası yok bizzat tarafımdan denenmiştir. sony, SE HTC. motorola markalarında maalesef 3G üzerinden görüntülü görüşme mevcut değil kısacası android ile alakalı değil telefon üreticileri ile alakalı bir durum.

bazı arkadaşlar skype ve diğer programları önermişler. ancak bu programları kullanabilmek için ya internete ihtiyaç var, yada wi-fi ye ihtiyaç var, bunun içinde ayrıca paket satın almak gerekiyor yani ek bir masraf demek.

halbuki 3G üzerinden görüntülü görüşmek normal konuşma ücreti ile aynı para kısacası ek bir internet paketi ve masrafı gerektirmiyor........

adamlar 1500-2000 Tl. telefon satıyorlar, fakat yazılım içerisinden bunu bilerek çıkartıyorlar, çünkü bir çok üreticinin maksatı GSM şirketlerine ortak ve ayrıca internet paketi satmayı amaçlıyorlar. en başta da SE ve motorola gibi şirketler GSM şirketleri ile ortak çalışıyorlar.
  • net üstünden görüntü sık sık donuyor ses sorunu oluyor 3g daha ii görüntülü görüşme için maalesef üreticiler gsm şirketlerine destekcisi olmuş alacagım telefon nokia veya samsung olacak bundan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazerol61

samsung s2 telefonda android ama görüntülü götüşme var

Görüntülü götüşme
  • helal olsun. kimse birbuçuk yıldır çakmamış.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.