Şimdi Ara

Turkcell - Haydi Konuş Kampanyası ( 9 TL'ye 500 dk veya 5 TL'ye 200 dk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
96.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi Haydi Konuş Kampanyası sayesinde faturalı dünyasını yeniden deneme fırsatı!

​​Şimdi, BizBize, Tarife Saniye veya gençTarife'de olup hattını az kullanan veya 12 Ay Taahhütlü Kampanyadan faydalanan müşterilerimiz, 7 fatura dönemi boyunca tarifelerine ek olarak ayda 9 TL'ye 500 dakika veya ayda 5 TL'ye 200 dakika konuşabilirler!

31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Ne Kadar Öderim?

​​Ayda 500 dakika yurt içi her yöne için 9 TL veya ayda 200 dakika yurt içi her yöne için 5 TL ödersiniz.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Haydi-Konus-Kampanyasi.aspx

quote:

Sık Sorulan Sorular

Bu kampanyadan kimler faydalanabilir?

Mevcutta bireysel faturalı BizBize tarifesinde olan ve Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 40 dk'dan daha az arama yapmış olan müşteriler, Tarife Saniye'de olan ve Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 120 dk'dan daha az arama yapmış olan müşteriler,gençtarife'de olan ve Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 60 dk.dan daha az arama yapmış olan müşteriler kampanyaya katılabilir. gençtarife, Tarife Saniye, Bizbize tarifelerinde olan aktif olarak veya Ocak, Şubat, Mart 2012 aylarından birinde 12 Ay Taahhütlü Kampanyalardan faydalanan müşteriler kampanyaya katılabilirler.

Nasıl kayıt olabilirim?

9 TL’ye yurt içi her yöne 500 dakika paketi için HAYDI EKO veya 5 TL’ye yurt içi her yöne 200 dakika paketi için HAYDI KONUS yazıp 2222’ye gönderebilir, Turkcell İletişim Merkezleri'ne başvurabilir veya , 444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

• taahütle yaklaşık 12TL ye 290dk konuşulacak.
    12TL ye 290 dk ücreti yinede yüksek.

15 Tl ye 590 dk fena değil gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

taahütle yaklaşık 12TL ye 290dk konuşulacak.
    12TL ye 290 dk ücreti yinede yüksek.

15 Tl ye 590 dk fena değil gibi.
    bizbize ve genc tarifeye dayamış olduğu sabit ücret sonrası müşterilerinin acısını azaltmaya yönelik gözümde sıfır olan ve 1 haziran itibariyle kontratım sonrası terk edeceğim dengesiz gsm operatörüsün gözümde TURKCELL
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenicihan

bizbize ve genc tarifeye dayamış olduğu sabit ücret sonrası müşterilerinin acısını azaltmaya yönelik gözümde sıfır olan ve 1 haziran itibariyle kontratım sonrası terk edeceğim dengesiz gsm operatörüsün gözümde TURKCELL

Alıntıları Göster
    az kullana diyor dakikalar artsında silim diye, ayrıca tüm tarifelere yada gidenlere yapsa ya ?? göz boyama ve kaçanlara geri gelirmi hesabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

az kullana diyor dakikalar artsında silim diye, ayrıca tüm tarifelere yada gidenlere yapsa ya ?? göz boyama ve kaçanlara geri gelirmi hesabı.

Alıntıları Göster
    sabit ücret gelmesi sebebiyle genç tarife faturalıdan faturasıza geçtim, androidli tel. alırsam avea'ya geçeceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

sabit ücret gelmesi sebebiyle genç tarife faturalıdan faturasıza geçtim, androidli tel. alırsam avea'ya geçeceğim...

Alıntıları Göster
    faturalı yeni genç tarife bundan yararlanabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

faturalı yeni genç tarife bundan yararlanabilir mi?

Alıntıları Göster
    Malesef alamadım,
    60 dk dan daha az görüşme yapmalıymışım,
    bu kadar az görüşme yapan adam neden 200 dk ya gerek duysun ki?
    Avea ya geçiyorum,az kaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Malesef alamadım,

Yazdıklarınızı okuyunca güldüm valla

o kadar çok doğru söylüyorsunuz ki, 60 dakikadan az konuşan 500 dakikayı ne yapsın ki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

Malesef alamadım,

Yazdıklarınızı okuyunca güldüm valla

o kadar çok doğru söylüyorsunuz ki, 60 dakikadan az konuşan 500 dakikayı ne yapsın ki

Alıntıları Göster
    bende genç tarifedeydim.faturasıza geçtim. o kaybettiği müşterileri geri çekmeye yada var olanları elde tutmaya yönelik bir hareket olduğu açık ama sanmıyorum daha faturalısını kullanırım diye. geçsinler bu işleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkarahanli61

bende genç tarifedeydim.faturasıza geçtim. o kaybettiği müşterileri geri çekmeye yada var olanları elde tutmaya yönelik bir hareket olduğu açık ama sanmıyorum daha faturalısını kullanırım diye. geçsinler bu işleri

Alıntıları Göster
    Turkcell'de faturalıdan faturasız hatta geçince numara taşımada çıkan o bip sesleri oluyor mu yine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tusuka

Turkcell'de faturalıdan faturasız hatta geçince numara taşımada çıkan o bip sesleri oluyor mu yine ?

o bip sesleri operatör değiştirilince oluyor.faturalıdan faturasıza geçince ses vs yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

quote:

o bip sesleri operatör değiştirilince oluyor.faturalıdan faturasıza geçince ses vs yok

Teşekkür ederim cevabınız için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkarpuz61

quote:

Teşekkür ederim cevabınız için.

Alıntıları Göster
    oltayı atmış turkcell. düşermi diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Saçmalardan seçmeler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

Saçmalardan seçmeler

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkürler.. 500 dk aldım fakat,

Genç tarifeliyim sabit ücret - 7 TL
    250 sms - 5 TL
    100 mb - 3 TL
    500 dk - 9 TL

24 TL veriyorum..

Turkcell'den açıkcası ayrılmak istemiyorum şu an en avantajlısı bu mudur? Önerileriniz nelerdir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

Bilgi için teşekkürler.. 500 dk aldım fakat,

Genç tarifeliyim sabit ücret - 7 TL
    250 sms - 5 TL
    100 mb - 3 TL
    500 dk - 9 TL

24 TL veriyorum..

Turkcell'den açıkcası ayrılmak istemiyorum şu an en avantajlısı bu mudur? Önerileriniz nelerdir..

Alıntıları Göster
    HAYDİ KONUS İLE 7 FATURA DÖNEMİ BOYUNCA TARİFENİZE EK AYDA 9 TL YE HERYÖNE YURTİÇİ 500DK KONUSMAK İÇİN BU MESAJI EVET YAZIP CEVAPLAYIN. KAMPANYA İPTALİNDE FAYDALANILAN AY BASINA 9 TL FATURAYA YANSIR. MEVCUT 12 AY TAAHHUTLU KAMPANYANIZ ÜCRETSİZ İPTAL OLUR.

MEVCUT 12 AY TAAHHUTLU KAMPANYANIZ ÜCRETSİZ İPTAL OLUR.

Turkcell'den gelen mesaj hanım için. Biz de 10 ay olmuştu taahhütü ve nasıl ücretsiz iptal ettiririz de Avea'ya numara tasırız diye düşünüyorduk. Sağolsun Turkcell yormayacak galiba bizi ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

HAYDİ KONUS İLE 7 FATURA DÖNEMİ BOYUNCA TARİFENİZE EK AYDA 9 TL YE HERYÖNE YURTİÇİ 500DK KONUSMAK İÇİN BU MESAJI EVET YAZIP CEVAPLAYIN. KAMPANYA İPTALİNDE FAYDALANILAN AY BASINA 9 TL FATURAYA YANSIR. MEVCUT 12 AY TAAHHUTLU KAMPANYANIZ ÜCRETSİZ İPTAL OLUR.

Turkcell'den gelen mesaj hanım için. Biz de 10 ay olmuştu taahhütü ve nasıl ücretsiz iptal ettiririz de Avea'ya numara tasırız diye düşünüyorduk. Sağolsun Turkcell yormayacak galiba bizi ....

"MEVCUT 12 AY TAAHHUTLU KAMPANYANIZ ÜCRETSİZ İPTAL OLUR."
    @setha bu ibare size gelen mesajda mı yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Evet. Turkcell'in gönderdiği mesajda yazıyor.
  • quote:

quote:

quote:

sabah gelen mesajda"tarifenizi ek heryöne 500 dakika sadece 9 tl haydi konuş kampanyasına katılmak için HAYDİ EKO yazıp 2222 ye gönderin" yazıyor hanım şu anda okulda gelsin ona ne mesaj gelmiş bakayım
    ayrıca dün türkcell'den bir mesaj daha geldi 444'lü aramaları pakete dahil edecekmiş 1 mayıstan itibaren(sabit hatlara yaptığınız aramaların tutarı ile ücretlendirilecektir" gelen mesajda böyle yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 20 Nisan 2012; 12:22:14 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sabah gelen mesajda"tarifenizi ek heryöne 500 dakika sadece 9 tl haydi konuş kampanyasına katılmak için HAYDİ EKO yazıp 2222 ye gönderin" yazıyor hanım şu anda okulda gelsin ona ne mesaj gelmiş bakayım
    ayrıca dün türkcell'den bir mesaj daha geldi 444'lü aramaları pakete dahil edecekmiş 1 mayıstan itibaren(sabit hatlara yaptığınız aramaların tutarı ile ücretlendirilecektir" gelen mesajda böyle yazıyor

Alıntıları Göster
    Bana da sabah mesaj geldi ("Tarifenize ek heryöne 500 dakika sadece 9 tl haydi konuş kampanyasına katılmak için HAYDİ EKO yazıp 2222 ye gönderin")

bende gönderdim, "Haydi konuş kampanyasında sadece katılım koşullarını sağlayan müşteriler faydalanabilir" yazıyordu.

Madem ben katılamıyorum, neden bana mesaj yolluyor bu turkcell
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.