DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Lys Fizik Kitap Önerisi.
7
Cevap
1
Favori
1.452
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> Lys Fizik Kitap Önerisi.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      146 Mesaj
      15 Nisan 2012 22:57:18
      Arkadaşlar Lys bütün kitaplarımı Fem simetriden edindim. Fizik simetri yi önermedi forumda kimse memnun değil. Yarın bir daha fizik kitabı bakmaya gidicem, adam akıllı bir kitap önerisi olan yokmudur fizikten

Yanlış yolda yürümek, doğru yolda beklemekten iyidir. Beşikten mezara kadar..
    • Onbaşı
      28 Mesaj
      15 Nisan 2012 22:59:58
      esen ara sınıfları 9. sınıf hariç hepsini al.

• Teğmen
      146 Mesaj
      15 Nisan 2012 23:20:40
      Up.

• Teğmen
      180 Mesaj
      15 Nisan 2012 23:33:04
      Bir dersane arkadaşımın tavsiyesi üzerine uğur ygs lys konu anlatımlı aldım.forumda benden başka kullanan kimse yok sanırım ama ben memnunum.konu anlatımı çok ayrıntılı değil ama yeterli.bugün elektrik akımı çalıştım toplam 37 çözümlü örnek var.şimdi açıp baktım örnek olsun diye söylüyorum dalgalar ve girişimden 46 çözümlü örnek var.her konunun sonunda 2 test var ve orjinal sorular mevcut.Sen yine incelersin zaten

• Yarbay
      3604 Mesaj
      15 Nisan 2012 23:38:56
      Konu anlatimli: sari zafer lys konu anlatimli soru bankasi 2 kitap

Soru bankasi: palme lys fizik 3 kitap

Bunlari coz is bitmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      698 Mesaj
      16 Nisan 2012 00:17:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Biksann

Bir dersane arkadaşımın tavsiyesi üzerine uğur ygs lys konu anlatımlı aldım.forumda benden başka kullanan kimse yok sanırım ama ben memnunum.konu anlatımı çok ayrıntılı değil ama yeterli.bugün elektrik akımı çalıştım toplam 37 çözümlü örnek var.şimdi açıp baktım örnek olsun diye söylüyorum dalgalar ve girişimden 46 çözümlü örnek var.her konunun sonunda 2 test var ve orjinal sorular mevcut.Sen yine incelersin zaten

kırmızı üzerindekızyada erkek profilden yüzü olan yüzün içinde farklı renklerde konular yazan bir kitap mı?

Armsan A612 W 66cm

MONSTER® Q61MS-17624 , 19 Kasım 2012 Sipariş, 23 Mart 2013 teslim.
      CPU: Intel® Core™ i7-3610QM ||GPU:NVIDIA GeForce GTX 675MX 2GB GDDR5 256-Bit DirectX 11.1 ||
      RAM: 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz SODIMM Kingston||SSD:128 GB Corsair Force GS SSD || HDD: 750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ||
      DISPLAY: 17.3" Full HD (1920x1080) Mat LED Ekran
    • Teğmen
      180 Mesaj
      16 Nisan 2012 00:26:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Kavil

Alıntıları Göster

kırmızı üzerindekızyada erkek profilden yüzü olan yüzün içinde farklı renklerde konular yazan bir kitap mı?

kitap bu

• Teğmen
      146 Mesaj
      16 Nisan 2012 00:35:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Biksann

Hocam bahsettiğin kitap bu mudur ?
      http://www.kitapisler.c...nu-Anlatimli_3815.html#0

quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

Konu anlatimli: sari zafer lys konu anlatimli soru bankasi 2 kitap

Soru bankasi: palme lys fizik 3 kitap

Bunlari coz is bitmistir

Hocam senin bahsettiklerin ise bunlar mıdır.?
      http://www.ucuzkitapal....izik-konu-anlatimli.html
      http://www.ucuzkitapal....-anlatimli-2-kitap-.html

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Liseler >> YGS/LYS >> Lys Fizik Kitap Önerisi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.