Şimdi Ara

AVEA'da bedavaya 1 aylık 100 MB internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
50.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar Avea'da internet paketi ararken bulmuştum bunu isteyen yararlanabilir.

Avea 1 aylık ücretsiz 100 MB yapmak için ilk önce tarifenizin 'Genç Avea' olması gerekiyor. Genç Avea'ya geçmek için;

GENC AVEA
    yazıp
    6363 e gönder

Genç Avea'lı olduktan sonra 25 yaşından küçük olduğunuzdan emin olmak için sizden TC kimlik numaranızı yazıp 1000'e göndermenizi isteyecektir. Eğer 25 yaşından küçük değilseniz 25 yaşından küçük birinin TC Kimlik numarasını bulup gönderebilirsiniz..

Daha sonra 1 ay ücretsiz 100 MB interneti yapmak için;

ABONE 100MB
    yazıp
    9495 e gönder

kısa bir süre sonra 100 MB internetiniz hattınıza tanımlanacaktır güle güle kullanın.. :)

1 ay dolduktan sonra Avea size bir mesaj gönderecektir bu mesajda eğer 100 Mb interneti kullanmaya devam etmek istiyorsanız şunu şunu yapın diye, eğer yapmazsanız sadece bedavaya 1 ay 100 MB internet kullanmış olursunuz bir sonraki ay paket yenilenmez, eğer gönderirseniz ise normalde 8 TL olan aylık 100 MB interneti 4 TL'ye alıyorsunuz..

Eğer bundan yararlandıysanız bir teşekkür mesajı göndererek bu konuyu up'layabilir, daha fazla kişinin yararlanmasını sağlayabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feanturi -- 15 Nisan 2012; 19:53:33 >

• Genc Avea tarifesine gecmek kaç TL?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Genc Avea tarifesine gecmek kaç TL?

Ücretsiz.. :)
  • Mobilögrencideyseniz, tekrar bu tarifeye gecmek 10 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

Mobilögrencideyseniz, tekrar bu tarifeye gecmek 10 TL.

Ben mobilöğrenci'den geçtim Genç Avea'ya ve geri dönmeyi düşünmedim hiç, Genç Avea Avea'nın en güzel tarifesi olarak biliniyor..
  • 19Tl'lik paketi kullananlar hangi tarifede oluyor? Avea'da ucretsiz tarife sorgusu yapilabiliyor mu sms'le?

• turkcell gibi adylık 3tl yapsa iş görürdü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaelmaslim

19Tl'lik paketi kullananlar hangi tarifede oluyor? Avea'da ucretsiz tarife sorgusu yapilabiliyor mu sms'le?

Evet 19 TL'lik paket Genç Avea oluyor.. Tarifeyi öğrenmek için sim menüsüne gir bi bakalım ben oradan öğrenebiliyorum ama bazılarının değişik oluyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Feanturi

quote:

19Tl'lik paketi kullananlar hangi tarifede oluyor? Avea'da ucretsiz tarife sorgusu yapilabiliyor mu sms'le?

Evet 19 TL'lik paket Genç Avea oluyor.. Tarifeyi öğrenmek için sim menüsüne gir bi bakalım ben oradan öğrenebiliyorum ama bazılarının değişik oluyor..

hataniz var. 19luk paketi hemen hemen tum faturasiz tarifeler alabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

quote:

quote:

19'luk paketi birtek Genç Avea yapıyor diye biliyorum ben..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

Mobilögrencideyseniz, tekrar bu tarifeye gecmek 10 TL.

sorun degil hattını tasırsın olur biter.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlış... Standart ve Katlayan Tarife dışındaki tüm faturasızlar alabiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

quote:

quote:

quote:

quote:

Yanlış... Standart ve Katlayan Tarife dışındaki tüm faturasızlar alabiliyor...

Hmm.. Yanlış biliyor olabilirim galiba..
  • Genc Aveali, ilk ay ucretsiz 100 MB mobil internet paketiniz hattiniza tanimlanmistir. Cepten her an her yerde internete baglanin doya doya!

-
    Allah razi olsun istanbuldaydim. Net paketi ariyordum 1 haftalik. Bunu buldum sagol kardesim cok isime yaradi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Genc Aveali, ilk ay ucretsiz 100 MB mobil internet paketiniz hattiniza tanimlanmistir. Cepten her an her yerde internete baglanin doya doya!

-
    Allah razi olsun istanbuldaydim. Net paketi ariyordum 1 haftalik. Bunu buldum sagol kardesim cok isime yaradi. :)

Eyvallah.. :) yardımcı olduğuma sevindim..
  • Bilmiyordum teşekkürler
  • Benim aklıma takılan taraf bu 100mb bedava interneti yaptım 3G cihazda internet hızı ne olur,bir de bu interneti yaptım sonra da 19luk tarifeyı geçtim diyelim 1100mb internet mi olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

Benim aklıma takılan taraf bu 100mb bedava interneti yaptım 3G cihazda internet hızı ne olur,bir de bu interneti yaptım sonra da 19luk tarifeyı geçtim diyelim 1100mb internet mi olacak?

Eğer hattınız 3G'li ise 3G hızında internete bağlanabilirsiniz tabiki,

Genç Avea'ya geçtikten sonra 19'luk paket yapmak zorunlu değil, yapmayabilirsin ama eğer hem ücretsiz 100MB interneti hemde 19'luk paketi yaparsanız evet, 1100 Mb internetiniz olur..

Ama bence 19'luk paketi yapacaksan ücretsiz 100MB'ı yapma, bir sonraki ay 19'luk paket yapamazsan ücretsiz 100MB'la idare edersin..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: meco2010

Benim aklıma takılan taraf bu 100mb bedava interneti yaptım 3G cihazda internet hızı ne olur,bir de bu interneti yaptım sonra da 19luk tarifeyı geçtim diyelim 1100mb internet mi olacak?

Eğer hattınız 3G'li ise 3G hızında internete bağlanabilirsiniz tabiki,

Genç Avea'ya geçtikten sonra 19'luk paket yapmak zorunlu değil, yapmayabilirsin ama eğer hem ücretsiz 100MB interneti hemde 19'luk paketi yaparsanız evet, 1100 Mb internetiniz olur..

Ama bence 19'luk paketi yapacaksan ücretsiz 100MB'ı yapma, bir sonraki ay 19'luk paket yapamazsan ücretsiz 100MB'la idare edersin..

Bende 3g li samsung s8300 var ve hattımı 3g li yapacağım 1gb lik data dan opera miniden download yaparken nasıl bir yakalarım?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.