Şimdi Ara

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.346
Cevap
11
Favori
83.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: metal_my666

quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

bende sistem i5 3750k + 7850 ekran kartı. Tüm oyunları canavar gibi oynuyorum ama bir tek bunda takıntılar yaşıyorum.
    BF3 ü full oynuyorum, bu oyunu oynayamadım.

vallahi hocam ben o yönden takıntılı biriyim böyle oyunda hafif takılma oldumu huylanırım. ama bunda rastlamadım ?

Ben de huylanırım hafif takılmada. Ama bunda böyle bir şey var. Demo Center'dan hareket ediyorum hafifin üstünde bir takılma söz konusu. Yükü alıyorum, üst yoldan gelirken oyun birden hızlanıyor hiç kasma olmuyor demo centera geldiğim anda direksiyon geç algılıyor ve sürekli takılıyor. Bir daha tekrarlıyorum aynı yerden geçerken yine normal geçiyorum ileride takılıyorum. Max Payne 3'ü en yüksek ayarlarda oynadım kasmadı bu oyun kasıyor.

Anlamadım SCS'nin amacı ne acaba? HDR'yi kapatsak berbat gözüküyor. Bütün grafiği HDR'ye bağlamışlar sanki..

• quote:

Orijinalden alıntı: frknsysl

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

bende sistem i5 3750k + 7850 ekran kartı. Tüm oyunları canavar gibi oynuyorum ama bir tek bunda takıntılar yaşıyorum.
    BF3 ü full oynuyorum, bu oyunu oynayamadım.

vallahi hocam ben o yönden takıntılı biriyim böyle oyunda hafif takılma oldumu huylanırım. ama bunda rastlamadım ?

Ben de huylanırım hafif takılmada. Ama bunda böyle bir şey var. Demo Center'dan hareket ediyorum hafifin üstünde bir takılma söz konusu. Yükü alıyorum, üst yoldan gelirken oyun birden hızlanıyor hiç kasma olmuyor demo centera geldiğim anda direksiyon geç algılıyor ve sürekli takılıyor. Bir daha tekrarlıyorum aynı yerden geçerken yine normal geçiyorum ileride takılıyorum. Max Payne 3'ü en yüksek ayarlarda oynadım kasmadı bu oyun kasıyor.

Anlamadım SCS'nin amacı ne acaba? HDR'yi kapatsak berbat gözüküyor. Bütün grafiği HDR'ye bağlamışlar sanki..

Vallhi ne diyim dogrudur yani HDR kapadım ben çok güzel görünüyor. biraz farlar sönük kalıyor HDR kapalıyken onada alıştım :) HDR aşırı parlaklık veriyor. HDR yi böyle dreksyon hassasiyetini ayarladıgımız gibi bir çubukla yapsalardı keşke azda çoga. ya hep ya hiç olmuş

• gt440 asus
    İ3 3.15
    4gb ram
    Arkadaşlar pc im bu bu oyunu oynamam hakkında bllgi verirmisiniz medium low falan :)
    Cevabı alıntı olarak verirseniz sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aga ilk oynadıım gözüme çarpan detaylar şunlar; (sizde farklı ise söyleyin)
    1-) Araç geri geri gelirken uyarı sesi çıkmıyor,
    2-) Aracın direksiyonda hidrolik namına hiçbişey yok direksiyon yerine gelmiyo,
    3-) Araçta sağ yada sol sinyal verdiğiniz zaman sinyal yönüne direksiyonu 270 derece ve daha fazla çevirip sonra geri düzlenince sinyal kapanıyor, ki bu da demektir ki önünüzdeki aracı sollarken verdiğiniz sinyali %100 manuel geri almak zorundasınız

Ben bunları gördüm,sizlerdende yorumları beklerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsilon111

Aga ilk oynadıım gözüme çarpan detaylar şunlar; (sizde farklı ise söyleyin)
    3-) Araçta sağ yada sol sinyal verdiğiniz zaman sinyal yönüne direksiyonu 270 derece ve daha fazla çevirip sonra geri düzlenince sinyal kapanıyor, ki bu da demektir ki önünüzdeki aracı sollarken verdiğiniz sinyali %100 manuel geri almak zorundasınız

1-Uyari sesi ayarlardan aciliyor
    2- Araci ileri surerseniz hidolik devreye girer. eger araba hareket etmiyorsa direksiyon oldugu gibi kalir

• SCS'nin ne yaptığını anlamadım fakat demo center'da bir yer var. Hiç kasmıyor akıcı oynuyor ama diğer yerlerde kasıyor. Hep aynı yerlerde aynı kasmalar olması enzel bir şey mi?
  • ilaç şart oldu buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diagrams

quote:

Orijinalden alıntı: NİGHTROD

quote:

Orijinalden alıntı: Diagrams

bir arkadaş 0-100 çektim demişte bende anlamadım nasıl çekmiş :) o scania test merkezinde araç 90 ı geçmiyor pat kesiyor orada gerçek gibi yapmışlar. normalde pc ye bağlanıp yükseltilebiliyordu

SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

onu sıcağı sıcağına ben yazmıştım da tam bakmamışım gerçi ortadaki bölmelere bakarsak 80 ile 100 arası 100 e yaklaşıyor ibre yani tam 90 değil aslında, 94-98 arası biryerlerde...

yani 20+ saniyede 90+ görmnüşüm anca

MOMO setle 2 sorunu halledemedim;

1- direksiyon az çevirsem dahi çok dönüyor, 900 dereceyi tamamlamak için haklı olarak, bunu önceki scs oyunlarında bir yere kadar eş zamanlı ondan sonrası çok dönecek şekilde yapmıştım bunda yapamadım

2- debriyajı iptal ediyorum (haliyle) ama vitesi 1e takınca stop eder gibi oluyor, stop etmemek için de kendisi vitesi boşa atıyor, ilginç...

dur bakalım yarın çözeriz artık...

I tuşuyla yol bilgisayarını hız kısmına getirince dijital olarak net km yözüküyor
    Bendede momo var şu anda sıkıntı yok. yada tam dediğinizi anlamadım ama güzel oynuyorum. sadece feedback yapmıyor. oda hiç bir oyunda yapmıyor onuda ben çözebilmi değilim

dediğim tam olarak şu; direksiyonu resimdeki kadar çevirdiğimizde, oyunda da o kadar dönmesi...
     SCANİA TRUCK DRİVİNG SIMULATOR

tam resimdeki gibi sona geldiğinde de oyunda 900 derece kendisi kırması..

bu dediğim olay gts ve ets de yapılabliyordu...

Bir yre kadar eş zamanlı çevirme bir yerden sonra tam çevirme :)
    amaç: virajlarda tırı şeritte tutmak için çok büyük manevralar yapmamak...

feedback bende sadece yoldaki asfalt çatlağı gibi bişey var, orda yapıyor, o da biraz abartı olmuş, geçtikten 4 sn sonra hala titriyor, gerçi feedback en sonda o yüzden öyle :)

vites sorunu yok mu sende ??
    1'e taktığın zaman gaz vermezsen devir düşmesi ve boşa atma oluyor mu ?

• Evet oda var :) vitesi 1 e atınca devir düşünce otomatik boşa alıyor birde bir iki kez ses kesilmesi yaşadım. gaz verdim devir düştü o anda bir ses kesildi geri geldi bir kaç kez oldu bu. patchle artık düzelecek hepsi.
    bende çekicide direksiyonu tam kırıyor. senin dediğin gibi direksiyondaki kadar kırmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diagrams -- 14 Haziran 2012; 13:43:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsilon111

Aga ilk oynadıım gözüme çarpan detaylar şunlar; (sizde farklı ise söyleyin)

3.) zaten normaldede böyledir. viraj almadgınız sürece araba sollamalarda sinyal sönmez.

• bf yi bırakıyoeum beyler :D beyler diğer mesajımada bakarsanız sevinirm :)

• vites 1de ayağı gazdan çekince boşa alıyor yokmu bi çaresi
  • len oyunn demosu çıkmadan önce sayfa 6y dı 2 gnde 9 a geldik
  • offf evde olsaydımda su ıyunun demosunu indlrseydim dfgt ile oynamak nasıl olur

• Oyunu ben beğendim güzel bi de herkes oyunda takılmalar oluyo demiş bende full de hiç takılma olmuyo ekran kartım ati radeon hd 5800 ram kingston hyperx 4gb 1600mhz ddr3

• quote:

Orijinalden alıntı: thesaylon

bf yi bırakıyoeum beyler :D beyler diğer mesajımada bakarsanız sevinirm :)

indirip denemek lazım hocam indirip deneyin derim. h.g niz bu arada

quote:

Orijinalden alıntı: onur3014

vites 1de ayağı gazdan çekince boşa alıyor yokmu bi çaresi

ben manuelde kullanıyorum Shift ile atıyorum vites ondada öyle çare yok sanrım

quote:

Orijinalden alıntı: 827sukru

len oyunn demosu çıkmadan önce sayfa 6y dı 2 gnde 9 a geldik

• quote:

quote:

quote:

quote:

hoşbulduk hocam saoğlun bide bu donmalar sistem yüzündenml yoksa genelmi ?

• arkadaşlar g25 ile mesela 1. vitese atınca sanki araba boşta gibi gidiyor km hiç işlemiyor,6. viteste biraz km işliyor sonra bir tuşa basıp 7.vitese attırınca anca araba hızlanıyor bu normalmidir
  • İlk sayfaya indirme linki eklendi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hoşbulduk hocam saoğlun bide bu donmalar sistem yüzündenml yoksa genelmi ?

vallahi hocam ben çözemedim daha nedir ne degildir hiç sorun yaşamayanda var benim gibi ben daha bişi görmedim bayagıda oynuyorum demo merkezinde. bir deneyin derim :)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.