Şimdi Ara

Nasrettin hoca fıkra ve öğütleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 tane Nasrettin hoca fıkrası ve fıkrada verilen mesaj bulabilirmisiniz ? çok tşk.

• quote:

Orijinalden alıntı: twinqle

10 tane Nasrettin hoca fıkrası ve fıkrada verilen mesaj bulabilirmisiniz ? çok tşk.

sen daha teşekkür yazmaya üşenip tşk yazıyorsun. millet senin lise ödevini mi yapacak

• quote:

Orijinalden alıntı: SıR'

quote:

10 tane Nasrettin hoca fıkrası ve fıkrada verilen mesaj bulabilirmisiniz ? çok tşk.

sen daha teşekkür yazmaya üşenip tşk yazıyorsun. millet senin lise ödevini mi yapacak

Neden saldırgansın ? ben bulamadım belki yardımcı olabilecek bir vardır diye dh ye başvurdum. sen kendi işine bak

• quote:

quote:

quote:

Neden saldırgansın ? ben bulamadım belki yardımcı olabilecek bir vardır diye dh ye başvurdum. sen kendi işine bak

Benim işim dilim, dilimi düzgün kullan canımı ye.

• Orhan Veli Kanık'ın kaleme aldığı Nasrettin Hoca Hikayeleri adlı bir eser var. Orada pek çok Nasrettin Hoca fıkrası bulabilirsiniz.
    Zâten çoğu fıkrada mesaj apaçık ortada oluyor. Çok zor olacağını sanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lancetta -- 15 Nisan 2012; 13:03:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gedogion

Orhan Veli Kanık'ın kaleme aldığı Nasrettin Hoca Hikayeleri adlı bir eser var. Orada pek çok Nasrettin Hoca fıkrası bulabilirsiniz.
    Zâten çoğu fıkrada mesaj apaçık ortada oluyor. Çok zor olacağını sanmam.

Teşekkür ederim zahmet edip yardımcı olduğun için Hemen bakıyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benim işim dilim, dilimi düzgün kullan canımı ye.

Yumurta kapıya dayandı kardeş o yüzden kusura bakma

• Bir önerim daha var. Yeni bir kaynak buldum, burada pekçok fıkra bulunuyor. Ben olsam kitaptan değil de buradan yapardım.
    http://medineweb.net/index_dosyalar/cocuk/nasrettinhoca/001.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.