Şimdi Ara

World of Tanks 24 Milyon Kere Teşekkür Ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Wargaming.net, World of Tanks'in çıkışını kutluyor, 12 Nisan tarihinde ilk çıkışını gerçekleştiren oyun tam 1. yaşını kutluyor.

Wargaming.net'e göre bugüne kadar 24 milyon kişiye ulaşmış olan oyun, en hızlı büyüyen ve Free to Play yani bedava oynanabilen MMO'lardan biri. Geçtiğimiz yıl boyunca sanal dünyada tanklarını süren askerler;
         * 350 milyondan fazla tank savaşına girdi.
         * 75 milyardan fazla kurşun harcadı, 48 milyarını da vurdu.
         * 8 milyar kadar tankı yok etti.

• bi ben sevemedim heralde bu oyunu
  • Oyun 1 yıl içinde harika bir başarı yakaladı.
  • abi oyun ilk çıktığında her gün altın yükleniyordu az da olsa, betadan çıktıktan sonra altın filan yok kendin alman gerekiyor altınsızda sabah akşam oynarsan iyi bir tank anca elde edersin kısacası oyuna yeni başlayanlara kolay gelsin :D
  • World of thanks o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxmanus

abi oyun ilk çıktığında her gün altın yükleniyordu az da olsa, betadan çıktıktan sonra altın filan yok kendin alman gerekiyor altınsızda sabah akşam oynarsan iyi bir tank anca elde edersin kısacası oyuna yeni başlayanlara kolay gelsin :D

ne kadar para o kadar ekmek hesabı yanı
  • ARKADAŞLAAAR BANA YARDIM EDERMİSİNİZ OYUNA YENİ BAŞLIYORUM NELER YAPMALIYIM İLK HANGİ TANKI ALMALIYIM YARDIM EDERMİSİNİZ?????

• yakın zamanda deneyeceğim oyunlardan birtanesi..Fm'den kafayı kaldırabilirsek :)
  • tamam güzel bir oyun ama bf3 ün tankları daha iyi.
  • tank tank nereye kadar
  • 13 milyar tank *
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

tamam güzel bir oyun ama bf3 ün tankları daha iyi.

Bf3 tankları günümüz tankları ve bildiğim kadarıyla 2 tank var.Bu oyun ıse 2.dünya savaşı konulu.150 den fazla amerikan fransız alman ve sovyet tankları var
  • O kadar olmuşmu ya? :p :)) Yani bu kadar çabuk popüler olması güzel..
  • Nedense oyun benim hoşuma hiç gitmedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.