DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Pdf Korumalı yazıyı kopyalama
20
Cevap
7
Favori
83.749
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Araçlar >> Pdf Korumalı yazıyı kopyalama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1574 Mesaj
      13 Nisan 2012 00:12:38
      Pdf formatındaki kopyalama koruması olan yazıyı nasıl kopyalayabilirim internette bir çok programı denedim hepsi türkçe karakter hatası veriyor. işe yarayan sorunsuz program önerileriniz var mı?

• Yarbay
      7385 Mesaj
      13 Nisan 2012 03:55:45
      şu siteyi dene:

http://www.crackmypdf.com/

• Binbaşı
      1574 Mesaj
      13 Nisan 2012 13:33:54
      quote:

Orijinalden alıntı: nadir_en

şu siteyi dene:

http://www.crackmypdf.com/

Malesef Arkadaşım vermiş olduğun siteyide denedim. buda ş,ğ harflerinde hata veriyor. başka önerileriniz bekliyorum.

Duygularımı şiirle aktaramam, şair değilim; kendimi gölgeler ve ışıkla ifade edemem,ressam değilim; düşüncelerimi hareketlerle de açıklayamam,
      dansçı değilim ama bunların hepsini müzikle yapabilirim.Ben bir müzikçiyim.
      MOZART

İnsanlara faydalı olmayı seven bir kişilik.
    • Yüzbaşı
      919 Mesaj
      13 Nisan 2012 14:10:56
      Eğer verdiği karakterler örnek olarak Ş için aynı tipte ise, ş yerine Aiöüğş gibi bi şey yazsın mesela

Word e gelip Düzen kısmında bul ve değiştir diye bi kısım var.Oraya tıklayıp üste Aiöüğş alt kutuya da ş yazıp Tümünü değiştir yaparsanız hepsini düzeltir..

bunu sadece 7 harf için yapacaksınız fazla bi zamanınızı almaz. ş ç ö ğ ü i ı

• Binbaşı
      1574 Mesaj
      14 Nisan 2012 12:51:54
      quote:

Orijinalden alıntı: z123456

Eğer verdiği karakterler örnek olarak Ş için aynı tipte ise, ş yerine Aiöüğş gibi bi şey yazsın mesela

Word e gelip Düzen kısmında bul ve değiştir diye bi kısım var.Oraya tıklayıp üste Aiöüğş alt kutuya da ş yazıp Tümünü değiştir yaparsanız hepsini düzeltir..

Çok teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun yoksa ben teker teker değiştirmekle uğraşacaktım güzel pratik bir öneriydi sağolasın..

Duygularımı şiirle aktaramam, şair değilim; kendimi gölgeler ve ışıkla ifade edemem,ressam değilim; düşüncelerimi hareketlerle de açıklayamam,
      dansçı değilim ama bunların hepsini müzikle yapabilirim.Ben bir müzikçiyim.
      MOZART

İnsanlara faydalı olmayı seven bir kişilik.
    • Yüzbaşı
      919 Mesaj
      16 Nisan 2012 12:34:54
      :) bişey değil bende zamanında Üşengeçliğimden bulduğum bi pratikti bu :))

• Yüzbaşı
      810 Mesaj
      16 Nisan 2012 16:59:19
      quote:

Bu yararlı bilgi için bende teşekkür ederim

Bir şey sorabilir miyim?

Bazı dosyalarda "$ %/\*" gibi karakterler çıkıyor acaba bunda ne yapabiliriz, bir bilginiz var mı?

• Yüzbaşı
      919 Mesaj
      17 Nisan 2012 01:44:00
      dosyalar derken neyi kastettiğinizi biraz açın .dosya isimlerimi ?

• Yüzbaşı
      810 Mesaj
      17 Nisan 2012 02:19:20
      quote:

dosyalar derken neyi kastettiğinizi biraz açın .dosya isimlerimi ?

Word ve pdf den bahsediyordum

[sanırım yanlış kelime kullandım, affola]

• Er
      5 Mesaj
      22 Aralık 2012 10:13:20
      Öncelikle pdf dosyasının sahibi kopyalamaya ve değiştirmeye karşı korumaya almışsa bunu çözmek gerekir. Bunun için küçük bi yöntem yazmak istiyorum:
      1. Pdf dosyasını Google Chrome ile açalım (Pdf dosyasının üzerine Sağ tıklayıp birlikte açtan Google Chrome seçilecek)
      2. Açılan Pdf dosyasını yazdır diyelim
      3. Yazdırma seçeneğinde Pdf olarak kaydet diyelim ve size korumasız bir Pdf dosyası hazırlanmış olur.

Şimdi bu dosyayı Word a aktarmak için ise Maalesef Ya ABBYY FineReader yada abbyy pdf transformer gibi güçlü bir çevirici program kullanmanız gerekir. Yada Foxit editör de işinize yarayabilir.

Kolay gelsin

• Binbaşı
      1677 Mesaj
      23 Aralık 2012 11:56:46
      quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Pdf formatındaki kopyalama koruması olan yazıyı nasıl kopyalayabilirim internette bir çok programı denedim hepsi türkçe karakter hatası veriyor. işe yarayan sorunsuz program önerileriniz var mı?

PDF Password Remover deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iGroN -- 23 Aralık 2012; 11:57:21 >

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      24 Aralık 2012 18:46:18
      Abby nin screenshot uygulamasıda işinize yarar ama parça parça çeviri yapacaksanız eğer. Direk word e atıyor. Bütün pdf i bu şekilde atmak zaman alır haliyle.

15'' MacBook Pro Mid 2012
    • Teğmen
      163 Mesaj
      24 Şubat 2013 22:56:14
      Bu makaleyi okuyun parola marola kalmayacak

http://nasilyapalim.com...ni-nasil-kopyalariz.html

http://nasilyapalim.com/ Ne, Nasıl Yapılır Merak Edenler İçin...
    • Er
      1 Mesaj
      04 Ocak 2014 23:03:21
      quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim arkadaşım Allah razı olsun yoksa ben teker teker değiştirmekle uğraşacaktım güzel pratik bir öneriydi sağolasın..

Allah razı olsun kardeşim. Sayfalarca yazıyı tek tek düzelticektim bunu görmeseydim çok sağolun.

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      26 Kasım 2014 19:09:30
      quote:

Orijinalden alıntı: dahi1016

Öncelikle pdf dosyasının sahibi kopyalamaya ve değiştirmeye karşı korumaya almışsa bunu çözmek gerekir. Bunun için küçük bi yöntem yazmak istiyorum:
      1. Pdf dosyasını Google Chrome ile açalım (Pdf dosyasının üzerine Sağ tıklayıp birlikte açtan Google Chrome seçilecek)
      2. Açılan Pdf dosyasını yazdır diyelim
      3. Yazdırma seçeneğinde Pdf olarak kaydet diyelim ve size korumasız bir Pdf dosyası hazırlanmış olur.

Şimdi bu dosyayı Word a aktarmak için ise Maalesef Ya ABBYY FineReader yada abbyy pdf transformer gibi güçlü bir çevirici program kullanmanız gerekir. Yada Foxit editör de işinize yarayabilir.

Kolay gelsin

oh be oldu sonunda yapmak istediğim sayenizde :D
      teşekkürler

• Yüzbaşı
      418 Mesaj
      27 Aralık 2014 17:16:29
      Bunu arayan ne çok varmış http://kubreader.com adresinden dosya aç diyip pdf dosyasını seçiyorsunuz o kadar basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrmanken -- 27 Aralık 2014; 17:17:17 >

• Çavuş
      61 Mesaj
      16 Haziran 2015 00:43:58
      tşekkürler..emeğe saygı

• Yüzbaşı
      339 Mesaj
      17 Aralık 2015 12:27:39
      yardımı bulunan her arkadaşa çok teşekkür ederim

• Yüzbaşı
      400 Mesaj
      17 Aralık 2015 14:17:05

çok sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      z123456kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      4 Mesaj
      22 Haziran 2016 14:54:40

Süpersin arkadaşım, çözdüm sorunu teşekkür ederim.

dahi1016kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      1 Mesaj
      08 Temmuz 2016 18:21:44
      Merhaba ben wep whatsapp ta numara kopyalıyorum word e zaman zaman kopyalama özelliği çalışmıyor acaba neden oluyor arkadaşlar

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Araçlar >> Pdf Korumalı yazıyı kopyalama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.