Şimdi Ara

Nasıl Cool olunur.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
9
Favori
30.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaşlar Cool değilim.Sokağa çıktığımda bir heyecan basıyor.Biriyle iletişime geçince zorlanıyorum.Sokakta yürürken arkadaşlarımı görmek falan işkence gibi geliyor. çünkü sıkıntı çekiyorum konuşurken.Telefonum çalsa, tanımadığım biri aniden biri bişey sorsa, ,böyle bir durumda yada zor bir durumda kaldığımda heyecanlanıyorum ve titriyorum ağlamaklı oluyorum. Biraz terleme ve yüz kızarmasıda oluyor mal gibi oluyorum. Kendime öyle diyorum gene mal gibi oldun diyorum. Biriyle konuşurken dilim tutuluyor.Adam gibi cümle kuramıyorum.Kimse ne dediğimi anlamıyorum.Bir olay, filmi anlatmayı beceremiyorum.Anlatma yeteneğim sıfır.Yani dışarıdan bakıldığında herşeye çok hevesli bir görüntü çiziyormuşum bazen. Birkız arkadaşım seninle konuşmaya çekiniyorum yanlış anlama ama biriyle konuşurken özellikle kızlarla üstlerine atlayacak gibi bir halin var çok heyecanlanıyorsun dedi bugün.
    30 Yıl hapis yatmış birinin hapisten çıktığındaki hayatın, güneşin tadını çıkarırken ki rahatlığını yaşamak istiyorum.Neler yapabilirim.Lütfen yardım edin.

• 
Sayfa: 1 sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.