Şimdi Ara

True Detective (2014 - ) (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.838
Cevap
55
Favori
116.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca Frank Semyon'u izlemek, sıkıcı Rust Cohle'yi izlemekten daha zevkliydi bence.
    Bidaha oku?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Orijinalden alıntı: DarudonAtrox

Diziyi sadece izleyerek akciğer kanseri oldum, pişmanlıktır izlemeyin

Neden hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: yusei

frank semyon u izlemek sıkıcı, demiş arkadaş nasıl okudun acaba ?

Bence siz bir daha okuyun. ''Ayrıca Frank Semyon'u izlemek sıkıcı Rust Cohle'yi izlemekten daha zevkliydi bence.''
  • quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

frank semyon u izlemek sıkıcı, demiş arkadaş nasıl okudun acaba ?

Bence siz bir daha okuyun. ''Ayrıca Frank Semyon'u izlemek sıkıcı Rust Cohle'yi izlemekten daha zevkliydi bence.''

ağır fail olduk desenize bilinç altım rust ın daha zevkli bi karakter olduğunu bildiği için öyle okumuşum demekki

• yusei kullanıcısına yanıt
    Ahaha belkide hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu beyler 3. sezon hakkında bir haber?
  • tom.waits T kullanıcısına yanıt

1.sezon ve 2.sezon tamamen ayri islendiginden kaynakli. 1.sezonda onceden olan bir olayi ekrana yansittilar. 2.sezonda olaylar direk olagan seyrinden gelisti. Ama Rust'a laf yok

• Rust reyiz olmadan dizinin bir anlamı yok 2.sezonu izlemedim rust gibi bir efsaneyi izledikten sonra başroldeki arkdası izlemek istemedim
  • İlk sezondaki o mistik, gerilimli hava.. Yok böyle birşey arkadaş.. Sinema sektörü dahil ben böylesini izlemedim.
    Hele
    dizinin ortasında sorgudan kopup şimdiki zamana dönüp yanlış kişiyi yakaladık olayı tam bir senaristlik dehâsıdır. Pizzolatto'nun kendini daha çok göstermesi gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 7 Haziran 2016; 4:45:56 >
  • AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt
    Doğru dediklerin.

Rust Cohle karakterini sevmememin nedeni ne bileyim derin bir karakter yaratacağız derken zorlama ve yapay bir karakter yaratılmış gibime geliyor.

Nihilist karakter ve aforizmaları milletin çok hoşuna gitmiş olabilir. Ama benim hiç hoşuma gitmedi hatta ergenvari geldi.

İlk sezondaki mistik hava ve görüntü yönetmenliği çok güzel. Buraya katılıyorum. Ama klişe hikaye, hikayenin ilerleyişi, son üç bölüm ve oldukça basit final gerçekten beğenilecek kalitede değildi.

Kısaca bence evet dizi kaliteli ama bu kadar övülmeye değecek, göklere çıkartılacak kadar kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Boardwalk Empire, Fargo gibi dizilerle aynı seviyede değil kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 7 Haziran 2016; 9:50:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar diziye başlamalı mıyım sizce genel olarak güzel yorumları alıyorum çevremden. Bir de ramazana uygun olmayacak çok sahne geçiyor mu acaba yapım malum HBO
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gigi7

Arkadaşlar diziye başlamalı mıyım sizce genel olarak güzel yorumları alıyorum çevremden. Bir de ramazana uygun olmayacak çok sahne geçiyor mu acaba yapım malum HBO

Dostum izleyeli baya oldu ama cinsel olarak sahne yok diye hatırlıyorum. Şiddet içeren ölüm sahneleri falan var hatırladığım kadarıyla
  • Cinsel sahne var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonda çıplaklık var. Klasik Hbo Boob Show'dan sahneler var.

İkinci sezonda yoktu hatırladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 7 Haziran 2016; 18:50:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gigi7

Arkadaşlar diziye başlamalı mıyım sizce genel olarak güzel yorumları alıyorum çevremden. Bir de ramazana uygun olmayacak çok sahne geçiyor mu acaba yapım malum HBO

Açık sahneler mevcut baya.. Alexandra Daddario'nun özellikle yürek hoplatan bir sahnesi var

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Orijinalden alıntı: DarudonAtrox

Diziyi sadece izleyerek akciğer kanseri oldum, pişmanlıktır izlemeyin

Neden hocam

Böyle sahnelerden dolayı, hava çıkışından sigara dumanı çıkıyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk sezonu az önce bitirdim de, ikincis sezon izlemeye değer mi.
    Ben izlemeyip efsane olarak hatırlamayı istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

İlk sezonu az önce bitirdim de, ikincis sezon izlemeye değer mi.

ikinci sezonu izledikten sonra dizi efsane kalmayacak mı yani senin için? İkinci sezonda gayet oyunculuğun hat safhada olduğu, çatışma sahnelerinin olağanüstü gerçeklikte aktarıldığı ve baya çarpıcı sahnelerin olduğu, duygulu güzel bir sezon..

İzlenecek daha güzel dizilerin varsa onları izle sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

İlk sezonu az önce bitirdim de, ikincis sezon izlemeye değer mi.

ikinci sezonu izledikten sonra dizi efsane kalmayacak mı yani senin için? İkinci sezonda gayet oyunculuğun hat safhada olduğu, çatışma sahnelerinin olağanüstü gerçeklikte aktarıldığı ve baya çarpıcı sahnelerin olduğu, duygulu güzel bir sezon..

İzlenecek daha güzel dizilerin varsa onları izle sen.

İlk sezondaki duyguyu alamayacağıma inanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.