Şimdi Ara

BAŞ BELASI 20 LİK DİŞ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
45.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fizisyen

bugün bende korkumu yenip gittim dişciye. adam igneyi yaptıgında heln titriyordum. diş çok agrımıyordu ama durumu ortada :)
    bi taraf 3-4mm, diger taraf 2-3 mm dışardaydı. adam toplamda 10 dakkada çekti. tuttu çekti yani :)
    ama biraz zor tuttu tabi :)
    gecen yıl çektirdigimde aynı durumdaydı ama adam mahvetmişti beni. diş etini kesip almıştı.
    buda benim evlat :)

BAŞ BELASI 20 LİK DİŞ

bölüm sonu canavar lan bu

• Çok bela bir diştir. Alt dişlerimin şeklini bozdu. Yanaklarımın iç kısmında yaralar oluşturdu. Ağrıdı,şişti. Hala aldıramadım
  • Hocam 18 yasindayim bi agri hissediyorum o taraflarda ama henuz cikan bisey yok. 20 lik dişmidir acep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç çekinmeyin gidip aldırın onları arkadaşlar. Ben de yıllarca ağrıya sızıya direndim ama sonunda öyle bir iltihap yaptı ki fare ölüsü yemişim gibi bi koku yarattı. Gittim dişçi antibiyotik verdi 1-2 hafta sonra da bazılarını çatır çutur kırarak çıkarttı. Ciddi söylüyorum tek parça çıkan bi tanesi küçük bi silgi boyundaydı ve altında bir sürü çapraz şekilde çıkıntıları vardı. Bu diş asla çıkmamak üzere dizayn edilmiş o yüzden daha beter bi hal almadan çektirin kurtulun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu yirmilik dişler çekilince bir daha çıkabiliyor mu? Saçma ama 3 yıl önce bir 20lik dişimi çektirdiğime eminim pazartesi gene çektirdim ama hala 3 tane 20lik diş duruyor azımda.
  • Benimde çıktı 20lik diş. Dümdüz çıktı ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.