Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
20
Favori
148.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

oyunu açıyorum windows live internet falan diyor anlamadım data exeden açıyorum bad ımage diye hata veriyor yardım
  • gelmis gecmis yuz yillin en buyuk hayal kirikligi
  • ya beyler oyunu yükledim yalnız ilk bölümde takıldım.
    Adamımızın elinde küçük bir bıçak mıdır,çakı mıdır nedir,öyle küçük bişey var.Onunla koca ejderhayı nasıl öldürecez?

Ben mi yanlış yapıyorum bişeyi yoksa

• arkadaslar su olulerin diyarindan kactiktan sonraki yeri bir turlu gecemedim nereye gittiysem oluyorum herkes tek atiyor 1 saattir dolaniyorum etrafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubillian

optimizasyon nasıl ? sistemi yoruyor mu ?

i7 işlemci 6 gb ram gt420m ekran kartı acer dizüstü bilgisayar var.

problem yaşarmıyım optimizasyonda ?

Core 2duo hd 5570 4gbram
    Gidim kasma yok
  • Beyler intikam vakti.Valla 2 ayda zor bitirmiştim xboxda sinir hastası olmuştum.Şimdi pc de trainer ile bitircem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dean.1995

ya beyler oyunu yükledim yalnız ilk bölümde takıldım.
    Adamımızın elinde küçük bir bıçak mıdır,çakı mıdır nedir,öyle küçük bişey var.Onunla koca ejderhayı nasıl öldürecez?

Ben mi yanlış yapıyorum bişeyi yoksa

• Sabredin arkadaşlar video'lar upload oluyor şu anda.
  • Çözünürlük ve AA modunun en son versiyonu buradan indirebilirsiniz arkadaşlar, readme yi okuyun yüklemesi basit gibi;

http://blog.metaclassofnil.com/?p=108

From Software in bu adam para yatırması lazım, resmen oyunu kurtardı çoğu insana göre, helalinden $5 bağışladım elemana. Blighttown'u bakın hele PS3 çüler... başka oyun oynamışız

• Evet ilk bölüm upload oldu. Umarım faydasını görürsünüz. İyi seyiler... 720p ve 1080p youtube process edince etkin olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRTINA -- 24 Ağustos 2012; 22:44:47 >
  • Ekran görüntüsü propagandasına devam;

@Fırtına
    Eline sağlık güzel olmuş, bizler gibi şaşırıp kalmasın arkadaşlar. Ben de yarın sabah dinç kafayla bir Covenant yazısı eklerim. (umarım )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 24 Ağustos 2012; 22:55:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17mayis

gelmis gecmis yuz yillin en buyuk hayal kirikligi

Diablo 3'e yazacağına buraya yazmışsın birader.
  • @siberarmi

Teşekkür ederim. Bölüm 2 upload oluyor şu an. Sonu çok heycanlı

Edit: Sonu heycanlı olan Bölüm 3'müş, karıştırmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRTINA -- 24 Ağustos 2012; 23:05:34 >
  • bu arada Fırtına "gift" olarak Master Key ile başlayın demiş, oyunun rahatlatmak adına güzel bir başlangıç olur.
    hikaye ile ilgilenenlere(oyun zor anlatır hikayelerini bu arada, kerpetenle sökmek lazım) Pendant ile başlamalarını tavsiye ederim. Ayrıca başlangıç sınıfı olarak Thief seçerseniz, Master Key otomatik gelir, başka hediye seçebilirsiniz.(Pendant ya da Old Witch's Ring)

Fırtına demiş ben de üstüne basa basa tekrar edeyim, Başlangıçtaki sınıf seçimi çok önemli değil, karakteri istediğiniz an istediğiniz doğrultuya yönlendirebilirsiniz.
  • Malesef oyunu alacak param olmadığından içim yana yana korsan lıyorum.
    Bakalım ne kadar zor imiş oyun.
    Oh wow 9fps ile oyun oynanmazmış bunuda öğrenmiş olduk...
    Yokmudur bunun bir çözümü intel i3 işlemci nvdia 9500gt(yadigar) la bu fps leri almam normal değil sleeping dogs u falan çatır çatır oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerow -- 24 Ağustos 2012; 23:50:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Ekran görüntüsü propagandasına devam;

@Fırtına
    Eline sağlık güzel olmuş, bizler gibi şaşırıp kalmasın arkadaşlar. Ben de yarın sabah dinç kafayla bir Covenant yazısı eklerim. (umarım )

O bahsedilen mod'da dll dosyasını oyun klasörüne attıktan sonra başka bir şey gerekiyormu ? DLL yi atınca oyun açılmıyor bende.

• Fps problemini çözdüm fakat oyun mouse ile oynanmıyor imkansız, gamepad alana kadar oynayamayacağız bu oyunu anlaşıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

O bahsedilen mod'da dll dosyasını oyun klasörüne attıktan sonra başka bir şey gerekiyormu ? DLL yi atınca oyun açılmıyor bende.

Linkteki read me dosyasından;
    "Place d3d9.dll and DSfix.ini into the game's binary directory. (The place where DARKSOULS.exe is)
    You can open DSfix.ini with a text editor to adjust the desired internal resolution.
    IMPORTANT: turn OFF the in-game AA/blur option
    "

Yazılanları yaptıysan tamamen, senin makinede bir uyumsuzluk olabilir. Gördüğüm kadarıyla oyun açılmama problemi yaşayan yok, sadece bazılarında kasıntı yapmış biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 25 Ağustos 2012; 0:19:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Ekran görüntüsü propagandasına devam;

@Fırtına

Oyun içinden AA ayarını kapat. Dsfix.ini içinden kendine göre ayarlamanı yap

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.