Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
20
Favori
148.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim önemli bir sorum olacak oyunun zorluğu yapay zekanın çok iyi olmasından mı geliyor?Yoksa moblar vs. aşırı damage verdiğinden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LionHearted

Benim önemli bir sorum olacak oyunun zorluğu yapay zekanın çok iyi olmasından mı geliyor?Yoksa moblar vs. aşırı damage verdiğinden mi?

yapay zekada iyide asıl zorluk damage
  • Human yapmak için elimdeki tüm item bitti. Napıcaz şimdi? :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 29 Ağustos 2012; 15:02:27 >
  • Yere sign atıp başka birisinin görevini tamamlayınca humanity artıyor galiba.
  • silaha zehir altın tozu gibi şeyler nasıl basılıyor?hayaletleri öldüremiyorum o olmadan birde twinkle shard nerden bulabilirim crystal halberd kırıldı upgrade ile durability doalr herelde çok güzel silahtı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: withindarkness

silaha zehir altın tozu gibi şeyler nasıl basılıyor?hayaletleri öldüremiyorum o olmadan birde twinkle shard nerden bulabilirim crystal halberd kırıldı upgrade ile durability doalr herelde çok güzel silahtı.

İçinde "crystal" geçen hiç bir silah tamir edilemez. Kırıldı ise bitmiştir artık. Kullan-at tarzı silahlar onlar. Silaha basılan "tozları" merchantlar satıyor. Daha doğrusu tek bir tanesi satıyor. O da Undead Female Merchant. Hayaletlere zarar verebilmek için "Transient Curse" isimli maddeye ihtiyacın var. Onu da aynı merchant satıyor.
  • Arkadaslar su taurusu oldurdukten sonra bir yolda ejderha var girince olduruyor orda ne yapmam gerekiyor?
    Firtina senin videolarini izleyemiyorum vodafonun 1 tl lik paketini kullaniyorum foruma zor giriyor pcde internet yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayvacuk

Arkadaslar su taurusu oldurdukten sonra bir yolda ejderha var girince olduruyor orda ne yapmam gerekiyor?
    Firtina senin videolarini izleyemiyorum vodafonun 1 tl lik paketini kullaniyorum foruma zor giriyor pcde internet yok

Orda yolun kenarında sağda ve solda 2 tane alan var. Ortada fazla oyalanmadan hızlı bir şekilde sağdakine gitmelisin. Sonra ordaki merdivenden devam edebilirsin.

@FIRTINA senin videolar inanılmaz faydalı oluyor gerçekten benim gibi yeniler için. Bir de kullanmadığımız silahları satma veya parçalama gibi bir sistem var mı? Yere atayım gitsin mi yoksa ağırlık dolana kadar yolu var mı?
    Bir de invader nasıl olunuyor şans eseri oldum ama anlamadım tabii ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

Arkadaslar su taurusu oldurdukten sonra bir yolda ejderha var girince olduruyor orda ne yapmam gerekiyor?

Orda yolun kenarında sağda ve solda 2 tane alan var. Ortada fazla oyalanmadan hızlı bir şekilde sağdakine gitmelisin. Sonra ordaki merdivenden devam edebilirsin.

@FIRTINA senin videolar inanılmaz faydalı oluyor gerçekten benim gibi yeniler için. Bir de kullanmadığımız silahları satma veya parçalama gibi bir sistem var mı? Yere atayım gitsin mi yoksa ağırlık dolana kadar yolu var mı?

İlerde bir NPC gelecek, ona "yedirerek" itemleri soul'a çevirebiliyorsun. O yüzden her item'ini sakla kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

quote:

Cok sagol gectim sayende

• taurusun kafaya bindim çizik attıktan sonra yere düşeceğime aşağı düştüm öldüm
    dışarı itti gibi oldu namussuz
    işin kötüsü geri geldim
    soulları bulamadım yukarda
    aşağıda olamaz gibi
    gidilecek yer değil çünkü
  • Ben bir Warrior yolu izlemek istiyorum. Öküz gibi bir Warrior. Siz ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Ben bir Warrior yolu izlemek istiyorum. Öküz gibi bir Warrior. Siz ne dersiniz?

Hehe ben de öküz yolunu seçtim bakalım 25 level civarındayım. Dikkatli oynadıktan sonra gayet akıyor yani bir kötülüğünü görmedim.
    Yine de Fırtına'nın tavsiyesi üzerine heal almak için öküzlükten feda edip biraz faith vereceğim. Umarım buna değer.
  • Valla ben zora sürerse oyun bir Shield çeker yoluma bakarım. Yoksa öküz gibi bir baltayı berserker olarak savurmadıktan sonra var mı kıymeti?
  • Fırtına hocam Attonment i neden 12 yaptınız? O skill büyücüler için değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Fırtına hocam Attonment i neden 12 yaptınız? O skill büyücüler için değil mi?

Attunement kullanabileceğiniz büyü slotunu arttırmaya yarıyor. Bir slot'ta heal miracle var, öbürün de ne olacağı da ilerki videolarda ;)

Benim videolara göre gidiyorsanız, karakterinizi benim yaptığım şekilde puan vermekten çekinmeyin. Tabi yinede tercih sizin. Ben strenght ağırlıklı bir karakter oluşturuyorum onu da unutmadan ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRTINA -- 29 Ağustos 2012; 21:01:03 >
  • Bu konu altında gfwl isimlerimizi paylaşabiliyor muyuz acaba ? Bir de arkadaş listesinden bir arkadaşımızı kendi dünyamıza çağırma gibi bir opsiyonumuz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Attunement kullanabileceğiniz büyü slotunu arttırmaya yarıyor. Bir slot'ta heal miracle var, öbürün de ne olacağı da ilerki videolarda ;)

Benim videolara göre gidiyorsanız, karakterinizi benim yaptığım şekilde puan vermekten çekinmeyin. Tabi yinede tercih sizin. Ben strenght ağırlıklı bir karakter oluşturuyorum onu da unutmadan ekleyeyim.

Anladım aynen bende o skill i 12 yapıyorum o halde. Birde 13. videoda bir kapıyı "Residance Key" ile açtınız. İçeride Sorcery set i vardı. Fakat diğer videolaraınızda o anahtarı nasıl aldığınız yok. Nereden bulabilirim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Anladım aynen bende o skill i 12 yapıyorum o halde. Birde 13. videoda bir kapıyı "Residance Key" ile açtınız. İçeride Sorcery set i vardı. Fakat diğer videolaraınızda o anahtarı nasıl aldığınız yok. Nereden bulabilirim?

Videonun açıklamasında yazıyor:

"Griggs of Vinheim'ı kurtarmak için kullanılan "Residence Key"i Undead Burg'deki ilk merchant 1000 soul karşılığı satmakta."

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.