Şimdi Ara

DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.084
Cevap
20
Favori
148.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klavye ayarlarını oturdum yaptım her tuşu kendime göre ayarladım mouse sensitivity falan kıstım götüm götüm baştaki canavarı geçtim. Sonra ne mi oldu
    diğer gittiğim yerde konuştuğum npc ye kılıç savurma girişiminde bulundum. O da oyunu bana dar etti. Şu an ağzıma sıçmakla meşkul
    PFFFF
    Ulan neden bu oyuna bu kadar kafayı taktım anlamıyorum ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

Klavye ayarlarını oturdum yaptım her tuşu kendime göre ayarladım mouse sensitivity falan kıstım götüm götüm baştaki canavarı geçtim. Sonra ne mi oldu
    diğer gittiğim yerde konuştuğum npc ye kılıç savurma girişiminde bulundum. O da oyunu bana dar etti. Şu an ağzıma sıçmakla meşkul
    PFFFF
    Ulan neden bu oyuna bu kadar kafayı taktım anlamıyorum ki.

bende çok fazla taktım kafayı,dünden beri huyum olmayarak 15 saat civarı zamanımı verdim,baktım oalclak gibi değil sildim

şuan deli gibi yükleyip yen bir karakter yaratma isteğim var,oyun da bişey var,acayip bağlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

quote:

Orijinalden alıntı: Domates Kızartması

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

Oyun iyi mi deneyelim mi bizde? İmza kampanyası yapılmıştı konsol oyunu için PC'ye de çıkarmışlar sonunda ama en ufak bir bilgim yok bu oyun hakkında.

Tarz olarak bilmiyorum oynadınız mı ama Knights Of The Temple oyununa benziyor. Fakat konu ve içerik olarak çok daha derin. Tavsiye ederim.

bahsettiğiniz oyun ilgimi çekti

http://forum.donanimhaber.com/m_65120738/mpage_1/f_/key_//tm.htm#65120738

şu konuya bakaraktan bana tavsiye edermisiniz?

Hocam Dark Souls a benzeyen o kalitede bir oyun pc de var mı hiç bilmiyorum. En azından ben henüz denk gelmedim. Anlattığınız tarzda arkadan görünümlü olupta Dark Souls tarzı Knigt Of The Temple var. Ancak Dark Souls kadar derin değil o oyun.

Blade of Darkness var, baya da derin bir oyun. Oynamadıysan tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rinnegan

quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun iyi mi deneyelim mi bizde? İmza kampanyası yapılmıştı konsol oyunu için PC'ye de çıkarmışlar sonunda ama en ufak bir bilgim yok bu oyun hakkında.

Tarz olarak bilmiyorum oynadınız mı ama Knights Of The Temple oyununa benziyor. Fakat konu ve içerik olarak çok daha derin. Tavsiye ederim.

Hocam Dark Souls a benzeyen o kalitede bir oyun pc de var mı hiç bilmiyorum. En azından ben henüz denk gelmedim. Anlattığınız tarzda arkadan görünümlü olupta Dark Souls tarzı Knigt Of The Temple var. Ancak Dark Souls kadar derin değil o oyun.

deneyeceğim sağolun

• Ya şu ıvır zıvır silahları atamıyormuyuz çantamızdan ?
  • Ben oyunu yeni kurdum gamepadla oynamaya başladım neyse işte o ilk bossla karşlılaştığımda gamepad sallanmaya başladı altıma zıçacaktım ama meğersem gamepadda titreşim özelliği varmış sonradan anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinnegan

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam kusura bakma ancak grafikleri pek iyi değil. En azından benim düşüncem bu. O nedenle benim için bir alternatif olamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: feriox

Ya şu ıvır zıvır silahları atamıyormuyuz çantamızdan ?

Envanter ekranında atmak istediğin eşyaya basıp drop de.

JAX grafiklerine bakıp yargılayabilirsin ama benim hala zevkle oynadığım bir oyun. Dark Souls neyse o da gözümde o.
  • Blade of Darkness gibi oyun mu var yahu... Eskisi gibi oyun yapılmıyor diyince gülüp geçiyorlar ama gerçekler bu. Firmalar grafiğe, seslendirmeye para bayılıp, innovasyondan uzak eğlencesiz, 1 senede unutulan oyunlar yapıyorlar. Oyun sektörüde Hollywooda benziyor yavaştan.

Oyunla ilgili de konuşayım ayıp olmasın. Dark Souls yeni başlayanalar için dayak yeme ve ölme üzerine kuruludur. Başlarda ucuz ölümlere, kaybedilen soullara çok sinirlenirsiniz ama biraz oynadıkça oyun hapsediyor sizi. İleriye doğru yalama oluyorsunuz zaten ölme konusunda, 20.000 üzeri soul ve 10 humanity kaybettiğimi bilirim ben. Ölümlere takılmamaya bakın.
  • Bildiğiniz şamar oğlan oldum oyunda gelen geçen canı sıkılan bana patlıyor.
  • baştan kurdum büyücü alıp ilerleyeceğim
  • quote:

baştan kurdum büyücü alıp ilerleyeceğim

Niye silmiştin ki zaten, dursun kendini hazır hissedince oynarsın Bazen cidden ara vermek gerekiyor oyuna, siz daha asıl zor yerleri görmediniz.

Büyücü olarak Pyromancer ı öneririm ben başlarda. Büyüleri kısa menizllidir ama hem alan etkili hem de İnte yüklenmene gerek olmayan büyülerdir. (İnttten hasar bonusu almaz) Pyromancy eldivenini geliştirmek yetiyor sadece. Alabildiğiniz büyü sayısını arttırmak isterseniz Attumenta yüklenirsiniz bir kaç seviye.
    İleride çok güzel hasar veren büyüleri var, bazı bossları 2 büyüde indirdiğimi bilirim.
    Pyromancerı seçip, kırmızı ejderhanın kuyruğundan Drake Swordu aldıktan sonra büyük bir kısmında rahat ilerlersiniz oyunun. (Dark Souls ne kadar rahat olacaksa)

İnt tabanlı değnekle yapılan büyülerde kuvvetlidir ama hedef almaları biraz garip. Ve direkt büyücü karakterler başlarda biraz ayıf oluyorlar ama sağlam büyüleri almaya başladıkça önünüz açılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 28 Ağustos 2012; 11:09:19 >

• Lock nasıl yapılıyor ok ile klavye yada gamepad bi türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERSAN

Lock nasıl yapılıyor ok ile klavye yada gamepad bi türlü bulamadım

Playstation DS3 için konuşuyorum, Right 3(R3). Sağ analoğa basacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRTINA -- 28 Ağustos 2012; 11:13:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Orijinalden alıntı: SERSAN

Lock nasıl yapılıyor ok ile klavye yada gamepad bi türlü bulamadım

Playstation DS3 için konuşuyorum, Right 3(R3). Sağ analoğa basacaksınız.

olmadı hocam denemediğim tuş kalmadı xbox kontroller programı kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

baştan kurdum büyücü alıp ilerleyeceğim

Niye silmiştin ki zaten, dursun kendini hazır hissedince oynarsın Bazen cidden ara vermek gerekiyor oyuna, siz daha asıl zor yerleri görmediniz.

Büyücü olarak Pyromancer ı öneririm ben başlarda. Büyüleri kısa menizllidir ama hem alan etkili hem de İnte yüklenmene gerek olmayan büyülerdir. (İnttten hasar bonusu almaz) Pyromancy eldivenini geliştirmek yetiyor sadece. Alabildiğiniz büyü sayısını arttırmak isterseniz Attumenta yüklenirsiniz bir kaç seviye.
    İleride çok güzel hasar veren büyüleri var, bazı bossları 2 büyüde indirdiğimi bilirim.
    Pyromancerı seçip, kırmızı ejderhanın kuyruğundan Drake Swordu aldıktan sonra büyük bir kısmında rahat ilerlersiniz oyunun. (Dark Souls ne kadar rahat olacaksa)

İnt tabanlı değnekle yapılan büyülerde kuvvetlidir ama hedef almaları biraz garip. Ve direkt büyücü karakterler başlarda biraz ayıf oluyorlar ama sağlam büyüleri almaya başladıkça önünüz açılır.

tavsiyelerinize uyacağım,dediğinzi gibi büyü atmak biraz zor ama hasarı büyük,ilerde elim alışır dahada ikinci bölümdeyim şuan,bir hunter rahatlığı olmadı ama dediğiniz gibi ilerde açılacaksa ne ala

• C64 ve Amiga oyunlarını bile hala deliler gibi oynayan birisi olarak Blade of Darkness i grafiklerinden dolayı sevemedim. Muhakkak derin bir icerik ve oynanısa sahiptir ancak grafik delisi olmamama rağmen benim bile oynayasım gelmedi o oyunu. Şöyle açıklıyım Diablo 2 yi deliler gibi oynadım. Keza hala playstaition 2 oyunlarının baızlarınıda oynarım. Ancak bazı oyunlarda bir türlü kabul edemiyorum kötü grafiği. Blade Of Darkness bana göre playstation 2 oyunlarından bile daha kötü grafiklere sahip. Sanırım bu birazda Dark Souls gibi oyunların her ne kadar muhteşem grafiklere sahip olmasa bile çıtayı en azından bu tarz oyunlarda yükseltmesinden kaynaklı.

Mesela yönettiğimiz karakterin üstündeki zırh, zırhının parlaması, kullandığı silahların detayı çok gerçekçi. Eminimki Blade of Darkness i çıktığı sene görsem bitirene kadar oynardım. Ancak Dark Souls u oynadıktan sonra mümkün değil oynamam. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 28 Ağustos 2012; 11:31:11 >

• ya değnek ile büyü fırlatamıyorum alakasız yerlere gidiyor nedir bunun mantığı
  • quote:

ya değnek ile büyü fırlatamıyorum alakasız yerlere gidiyor nedir bunun mantığı

Vuracağın hedefe öncelikle lock olman lazım. Lock'lamazsan saçma sapan yerlere atar.

@Sersan
    xbox kontroller programı derken neyi kast ettiğini anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRTINA -- 28 Ağustos 2012; 11:42:52 >
  • http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2904768

Oyunu fare kullanarak oynamak isteyenler şuna mutlaka bir göz atsın. İstediğiniz bir tuşu atayıp kamerayı dondurma özelliği ekliyorsunuz. Bu sayede kamera savaştığınız düşmana odaklanıyor ve ekran titreyip/dönüp durmuyor.

Bu arada benim de çok oynayasım var ancak oyun hep mob kes soul farmla level atla olarak gidiyor sanırım. O kadar uğraştığıma değecek birşeyler var mı ilerde?

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.