DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Satılık HIMEDIA HD900A (Media-3D Bluray ISO Player)
3
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Satılık HIMEDIA HD900A (Media-3D Bluray ISO Player)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      13 Mesaj
      Katılım Zamanı
      12 Ocak 2007

Durum
      Forumda değil

07 Nisan 2012 09:50:09
      1
      1 Satılık HIMEDIA HD900A (Media-3D Bluray ISO Player)
      HIMEDIA HD900A Ve HD900B İncelemesi (3D Bluray ISO Player)
      http://forum.donanimhab...8133/mpage_1/key_/tm.htm

Arkadaşlar merhaba 04.01.2012 tarihinde aldığım HiMedia HD900A ürününü satıyorum. hepsidijital.com'dan aldım, yani ürün faturalıdır. En ufak bir çiziği yok. Toplasanız 5-6 kere kullanmışımdır. Yoğunluktan dolayı eskisi gibi film arşiv yapamıyorum ve sadece divx indirmeye vaktim oluyor. Onu da tv oynatıyor. Zaten bu sebeple satıyorum. Yoksa ürünün ne kadar başarılı olduğunu söylememe gerek yoktur heralde. Yukarıdaki linki inceleyebilirsiniz. Üzerine OllyP custom firmware yükledim. İsteyen orjinal firmware yükleyebilir. Ama bence OllyP gayet iyi. Ürünün kutusunu malesef daha elime geçtiği gün attım. Ama bütün aksesuarları tam. Havale ile ödemek isteyene 260 TL'ye satıyorum. Herkese kolay gelsin
      Fiyat: 275 TLTeklifler : Henüz Teklif Yok Miktar: 1Satılan Miktar: 0Sıfır Ürün: HayırGarantisi Var : Evet |28 Aralık 2013; 09:50 Satıldığı Şehir: Kocaeli,İzmitKargo Ücreti: Alıcı ÖderKargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Teğmen
      168 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Şubat 2003

Durum
      Forumda değil

08 Ekim 2012 10:35:30
      PM

TV: JVCPanasonic TX-P55VT50 Plasma
      AVR: Pioneer VSX 920 Speakers :front: Dali Ikon 6 Mk2 - center:Dali Ikon Vocal Center Mk2 -rear: Dali Concept 1
      Game Console : Playstation 3 NTSC-J & XBOX 360 Elite PSN : lincolngol / GT : Laserion1905
      Notebook: Samsung R522 XS08TR Media Player: Western Digital gen2 & Netgear NeoTV 550 Electric Filter : MONSTER HTS 5100 SE Photograph : PENTAX K-5+Canon G12

~Nothing is True, Everything is Permitted~

• Teğmen
      168 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Şubat 2003

Durum
      Forumda değil

10 Ekim 2012 10:14:02
      quote:

Orijinalden alıntı: santhora

HIMEDIA HD900A Ve HD900B İncelemesi (3D Bluray ISO Player)
      http://forum.donanimhab...8133/mpage_1/key_/tm.htm

Arkadaşlar merhaba 04.01.2012 tarihinde aldığım HiMedia HD900A ürününü satıyorum. hepsidijital.com'dan aldım, yani ürün faturalıdır. En ufak bir çiziği yok. Toplasanız 5-6 kere kullanmışımdır. Yoğunluktan dolayı eskisi gibi film arşiv yapamıyorum ve sadece divx indirmeye vaktim oluyor. Onu da tv oynatıyor. Zaten bu sebeple satıyorum. Yoksa ürünün ne kadar başarılı olduğunu söylememe gerek yoktur heralde. Yukarıdaki linki inceleyebilirsiniz. Üzerine OllyP custom firmware yükledim. İsteyen orjinal firmware yükleyebilir. Ama bence OllyP gayet iyi. Ürünün kutusunu malesef daha elime geçtiği gün attım. Ama bütün aksesuarları tam. Havale ile ödemek isteyene 260 TL'ye satıyorum. Herkese kolay gelsin

Hocam PM den ulaşamıyorum size bir türlü.

AVR: Pioneer VSX 920 Speakers :front: Dali Ikon 6 Mk2 - center:Dali Ikon Vocal Center Mk2 -rear: Dali Concept 1
      Game Console : Playstation 3 NTSC-J & XBOX 360 Elite PSN : lincolngol / GT : Laserion1905
      Notebook: Samsung R522 XS08TR Media Player: Western Digital gen2 & Netgear NeoTV 550 Electric Filter : MONSTER HTS 5100 SE Photograph : PENTAX K-5+Canon G12

• Teğmen
      168 Mesaj
      Katılım Zamanı
      20 Şubat 2003

Durum
      Forumda değil

31 Ekim 2012 00:15:31
      PM

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> Satılık HIMEDIA HD900A (Media-3D Bluray ISO Player)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.