Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.996
Cevap
66
Favori
968.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pckopatjam

quote:

Orjinalden alıntı: wane

arkadaşlar herkese meraba..şimdi üye oldum bu topic acaip dertlere deva olmuş.elinize sağlık..ya gülmek yok ama ya da gülün siz bilirsiniz ben 2001 yılının yazından beri metro fm de ara ara çalınan bi bayan şarkıcının şarkısını bi türlü bulamıyorum.sözlerin duyduğum kadarıyla bi kısmını aratıyorum çıkmıyo..yok yok!akustik versiyonuda var hafiften hızlısı da var bu parçanın.sıkı metro dinleyicileri zaten bilirler..şimdi önce nakaratı söylücem anladığım kadarıyla:

i was dreaming and looking for your love, i was dreamin and lookin.sora tekrar..

şarkının nakarat olmayan kısmındaysa şöyle sözler var.

last night you and meee, last night in a fantasyy, last night, last niigghtt..cant believe things can go wrong, i dont wanna see a bişey..

bu kadar..ya sanırım 6 yıldır, bu şarkıyı arıyorum, uzun zamandır çıkmıştı aklımdan ama bugun bi cafede yine çaldı radyoda..tek umudum burası kaldı, valla bulunursa acaip mutlu olcam ya!ayrıca tavsiye ediorm sizde dinleyin!!!şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar..

Francesca St. Martin - Last Night

Bu şarkıyı bende uzun zamandır arıyodum çok saol arkadaşım yazan ellerin dert görmesin... =)
  • ya benımkını bılen yokmu
  • ya bi şarkı var bole bi kadın var bole bı elbıse var kadında siyah bı elbise elleri siyah noktalar var bole pelerın var arkasında onu yere atıo kuşlar cıkıo sakın slow bı şarkı 2006 da cıkıodu bulamıom
  • ARKADAŞLAR Bİ ŞARKI ARIYORUM SÖZLRİNDE [I CAN TO YOU HOURBEAT DİYE SÖYLÜYO KIZ BİLEN BULAN Bİ LİNK ATSIN HADİ Bİ YARDIM
  • PISICIK OSARKI TAHMİNİM [MADONNA FROZEN]
  • quote:

Orjinalden alıntı: RELOOPER

ARKADAŞLAR Bİ ŞARKI ARIYORUM SÖZLRİNDE [I CAN TO YOU HOURBEAT DİYE SÖYLÜYO KIZ BİLEN BULAN Bİ LİNK ATSIN HADİ Bİ YARDIM

MELANIE C-I TURN TO YOU olabilirmi acaba?
  • kardesim saol ama o değil bu eski bi parca aslında ama yeni club versiyonu yapmışlar sarkıya power fm de yayınlanan suite night club ta cok çalınan bi parça
  • ewet ewet o sağol ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: gillatz

metroda çalıyo rescue me falan diyo galiba şarkının adını bilen varmı

rihanna-sos(rescue me)
  • selamın hello beyler bayanlar benimde bi ricam olcak sizden ilğilenirseniz çok çok teşkrr.
    şimdi bi parça var en başta arkadan byle şehir sesi geliyor araba sesleri felan korna sesi felan şu sıralar radyo 5 te ve radyo cityde bazende power fm de çalıo biraz eski bi parça ama şimdi içine birazcık rock katmışlar ufacıkta olsa bi bilgisi olan varsa yazsın teşkrr..
  • o kadar zor mu sordum yaa hiç mi bilgisi olan yok
  • selam clubber dostlar arşivimi yeni şarkılarla buluşturmak istiyorum acaba bana şöyle kendimden geçeceğim şarkılar yazabilirmisiniz mesajlarınızı bekliyorum hızlı olması tercihimdir yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ÖLÜMÜNE CLUBBER
  • beyer Rachaell Starr - Crash i aryıom olan varsa atsın pls
  • ya arkadaşlar bi şarkı var power fm de filanda çıkıyo bi kız söylüyo içindede şarkının bazen fuck youu diyo bulamadım kim söylüyo yada ismi ne şarkının gwen stefaniye benziyo sesi ama omu bilmiyorum
  • Gwen stefani wind it up olabilr mi?
  • arkadaşlar sormuştum ama bi daha soracam ufacıkta olan bi bilgisi olan varsa yazsın plsss...
    şimdi şarkının en başında araba sesleri şehir gürültüsü geliyor korna sesleri felan bi 5 saniye felan böyle sürüyor sonra şarkı başlıo hatta nakaratınıda bulumm şölee
    """ooo oooo GLİŞARÖN OO MY LOVEE ooo oooooo"""" böle ufakta olsa aklınıza gelen bişey varsa yazın teşekkrler
  • quote:

Orjinalden alıntı: bebetoo

ya arkadaşlar bi şarkı var power fm de filanda çıkıyo bi kız söylüyo içindede şarkının bazen fuck youu diyo bulamadım kim söylüyo yada ismi ne şarkının gwen stefaniye benziyo sesi ama omu bilmiyorum

Jerry Ropero & Dennis The Menace - Fuck You
  • yok arkadaşlar verdikleriniz değil ya kız arada bi fuck youu dio işte şarkıyı ses kaydı yaptım : ) burdan bakabilirsiniz kim bu yaa

http://www.youtube.com/watch?v=ABEk15pLOTg
  • quote:

Orjinalden alıntı: bebetoo

yok arkadaşlar verdikleriniz değil ya kız arada bi fuck youu dio işte şarkıyı ses kaydı yaptım : ) burdan bakabilirsiniz kim bu yaa

http://www.youtube.com/watch?v=ABEk15pLOTg

yaw hocam senin parçanın ismi Lady Soverign_Love_Me_or_Hate_Me yeter artık arama boşuna şu benim parçayı anlayanınız yok mu yaww

bakın bi daha anlatıom şarkının en başında araba sesleri şehir gürültüsü geliyor korna sesleri felan böyle sürüyor sonra şarkı başlıo hatta nakaratınıda bulumm şölee
    """ooo oooo GLİŞARÖN OO MY LOVEE ooo oooooo"""" biraz esk
    bi parça ama içine birazxda rock komuşlar gözel olmuş bilgisi olan varsa yazsın teşkr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bysl.aze -- 5 Şubat 2007; 22:46:23 >
  • ya arkadaşlar ne olur şu şarkının adını söyleyin sadece bir kadın söylüo ellerinde desenli şekiller var klipte bi ara köpekler koşuo bi ara kadın yere oturunca aynı kadından iki tane daha var.ayrıca yılanlı koridorda adam kovalayan şarıkının adıda kılıçlar felan olan groove coverage-poison!!! neolur söleyin ya

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.