Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (244. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.997
Cevap
66
Favori
968.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Metro da bi sarki var hep arabada denk geliyorum. Reggaeton tarzi bassli bi sarki sozlerinden tek anladigim yer 'aley aley aley' bunu dedikten sonra sarki yogun bass a giriyo ve tekrar aley aley aley diyo hareketli bi sarki ve erkek soyluyo.

Arkadaşlar bende bu şarkıya taktım kafayı.Anladığım kadarıyla şarkı Fransızca.Bende internette çok araştırdım ama bir türlü adını bulamadım.Bilen birisi paylaşırsa çok iyi olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: balzach

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Metro da bi sarki var hep arabada denk geliyorum. Reggaeton tarzi bassli bi sarki sozlerinden tek anladigim yer 'aley aley aley' bunu dedikten sonra sarki yogun bass a giriyo ve tekrar aley aley aley diyo hareketli bi sarki ve erkek soyluyo.

Arkadaşlar bende bu şarkıya taktım kafayı.Anladığım kadarıyla şarkı Fransızca.Bende internette çok araştırdım ama bir türlü adını bulamadım.Bilen birisi paylaşırsa çok iyi olur...

Buldum valla çok mutluyum Metro fm top 40a 50 kere baktım ama bu şarkıyı listede görüp bu değildir diye bakmamıştım. Meğerse buymuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nakaratında ale ale ale diyor muhtemel fransızca erkek söylüyor . Ricky Martin saolsun google da bulamadım bütün ale nakaratlarda o çıkıyor.
    Metro fm de çalmış olabilir.
    Yaklaşık 2 saat aralıksız aradık ama bulamadık
  • Hatta 28 aralık saat 13:30 15:30 arasında çaldı sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: arenasss

Nakaratında ale ale ale diyor muhtemel fransızca erkek söylüyor . Ricky Martin saolsun google da bulamadım bütün ale nakaratlarda o çıkıyor.
    Metro fm de çalmış olabilir.
    Yaklaşık 2 saat aralıksız aradık ama bulamadık

Bi üstteki mesajda var aradığın şarkı.Bende baya aradım sonunda buldum

• Bulanın alnından öpesim geldi. Aklına takar da kafayı kırarsın ya, o hale gelmiştim.
    Çok teşekkürler.
  • arkadaşlar same old love şarkısının bir remixi çalıyor nasıl bulabiliriz.
  • Arkadaşlar imzama tıklayarak yeni hit şarkıları oradan da bulabilirsiniz yaklaşık 10 tane falan çoğu metro virgin fenomen gibi radyo istasyonlarında ki parçaları paylaştım belki yardımcı olmuş oluruz.
  • Konu ceset olmus yinede sorayin
    Arkadaslar im losing mind geciyor sarkida genelde first xfreshin sundugu sarkilar mi ne kisa kisa verdikleri zimbirtida cikiyor.O kisa surede cepten telefonu cikarana kadar bitiyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Konu ceset olmus yinede sorayin
    Arkadaslar im losing mind geciyor sarkida genelde first xfreshin sundugu sarkilar mi ne kisa kisa verdikleri zimbirtida cikiyor.O kisa surede cepten telefonu cikarana kadar bitiyor zaten.

Merhaba şarkı hakkında daha detaylı bilgi olsa tahmin edebilirdim ama size şöyle bir yardımda bulunayım
    http://palstation106.com/haftalik_hot_40_listesi.html
    bu linkten aradığınız şarkıyı bulabilirsiniz en güncel ve yeni şarkılar mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtd1

quote:

Merhaba şarkı hakkında daha detaylı bilgi olsa tahmin edebilirdim ama size şöyle bir yardımda bulunayım

Öncelikle tesekkurler.Sarki tam calmadigi icin daha fazla detay nasil verebilirim bilmiyorum ama surekli ding ding ses var arada bir erkek sesi giriyor genelde sesi yumusak bir kadin im losing my mind diyor falan

Edit:sarki xfresh muzik keyfinde kisa caliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klise Adam -- 20 Ocak 2016; 19:29:06 >
  • quote:

quote:

Sonunda buldum 6 ay once cikmis yourubeda 67bin tıklanmis bir sarkiymis
    İsmi mandella.

• quote:

quote:

quote:

İsmi mandella.

Bulduğunuza sevindim.
    Keyifli dinlemeler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İsmi mandella.

Bulduğunuza sevindim.
    Keyifli dinlemeler.

Bende sevindim tesekkurler

• selam beyler ben bir şarkı arıyorum yardımcı olursanız sevinirim üzülerek klipteki bilgileri vericem bir zenci aile var 2 zenci kız cocugu eve geliyor kopa kopa(ev köpek araba herşeyde monta edilmiş kolonlar var ) ve herkez dans ediyor durmadan adam köpegi gezdirirken yaşlı bir kadınla denk geliyor kadına bağırabıra mırımırırmırır gibi birşey diyordu filan biliyorum kısıtlı bilgi bir şans deniyim dedim yabancı hit teckno yada electro olması muhtemel
  • merhabalar ben bir şarkı arıyorum üzülürek bilgi olarak sadece klipdeki bir iki detay verebilcem kilipte zenci aile var bunların cocukları 2 tane kızdı sanırım ve kilipte herşeyde kolon monta edilmiş (ev araba köpek) adam bi ara köpeği gezdirmeye çıkıyor ve yaşlı bir kadınla karsılasıyor sonra birbirlerine bagırıyorlar mırmırımrı filan biliyorum kısıtlı bilgi bir sansımı deniyim dedim tesekkürler bi ara hitti teckno veya elektro olması muhtemel hızlı bir parça yabancı (zenci :D )
  • merhabalar ben bir ?arky aryyorum üzülürek bilgi olarak sadece klipdeki bir iki detay verebilcem kilipte zenci aile var bunlaryn cocuklary 2 tane kyzdy sanyrym ve kilipte her?eyde kolon monta edilmi? (ev araba köpek) adam bi ara köpe?i gezdirmeye çykyyor ve ya?ly bir kadynla karsylasyyor sonra birbirlerine bagyryyorlar myrmyrymry filan biliyorum kysytly bilgi bir sansymy deniyim dedim tesekkürler bi ara hitti teckno veya elektro olmasy muhtemel hyzly bir parça yabancy (zenci :D )
  • merhaba arkada?lar ben bir ?arky aryyorum üzülerek kysytly bir bilgi ile sadece kilp teki bir kaç bilgi verebilcem kilip yabancy zenci aile oynuyor iki kyz okuldan eve geliyor fakat ev araba köpek her?eyde kolon var müzik çalyyor adam bi ara köpegi alip gezdiriyor ve sokakta biri ile karsylasyyor kadyn di sanyrym ve ona bagyrarak müzik söylüyor elektro veya teckno olablir baya hyzly parça yabancy hitti bi ara sanyrym yardym olursa te?ekkürler
  • Hatırladığım kadarıyla 4 yıl önceydi, şarkı rock tarzı gibiydi ama kopmalık bir müziği vardı, sanırım your my system, your my system diyordu birkaç defa, yardımcı olursanız sevinirim
  • Hatırladığım kadarıyla 4 yıl önce metro fm de duymuştum bu şarkıyı ve rock tarzı gibiydi ama kopmalık bir müziği vardı, sanırım your my system, your my system diyordu birkaç defa sonrasında müziğe geçiyodu, yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.