Şimdi Ara

Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda ) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.997
Cevap
66
Favori
968.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sana demedim hocam 3 sordum birini sen bildin
  • quote:

Orjinalden alıntı: MiaMi

Arkadaslar bi şarkı arıyorum.

Şarkı Bob Marley in Could you be loved şarkısının remixi ancak sadece melodisini remixlemişler.

Şarkıyı söyleyen bi erkek sözler değişik melodi aynı ( REMIX ) . Destek lütfen.

Şarkının içinde Could you be loved Sözü geçmiyor.

SAdece melodisini remixlemişler.

http://rapi ds hare. de/files/30568304/Could_You_Be_Lovedd. m p 3 .htm
    Buna benziyor şarkıda kız sesi yok bide could you be loved sözü geçmiyor.
    Metro fm power fm radio 101 bu şarkıyı dinlediğim frekanslar

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

F.E.D.O. vs Gambafreaks - Be Original (summer Mix) Keyfini çıkar.Cidden güzel Parça. ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluetime

@ThE GaSeS
    sana demedim hocam 3 sordum birini sen bildin

eywallah gözüm burada herkese yardımcı olmaya çalışıyorum sen sor yine belki biliriz
  • saolun beyler bu şarkı dışında aradığım iki şarkı daha var isimlerini hatırlayamıyorum..

İlki yabancı müzik kanallarında bi ara bayağı çıkıyordu , klibini anlatayım belki hatırlayan olur :

3 kişilik bir erkek grubu ile bir kadının düeti, klipte tüm grup üyeleri ve kadın siyah takım elbise giyinmiş zaten klip baştan sona siyah-beyaz olarak geçiyor ve 60 lı yıllara özenilmiş gibi, elemanların saç tipleri vs. öle gösteriyor, beatles'ı andırıolar, zaten mikrofonda o yıllarda kullanılanlardan ve klip boyunca biri havaya atıyo diğeri yakalıyo seyreden varsa bu kadar açıklamadan sonra mutlaka hatırlar

Diğeride S Club 7 /-/ natural ismili şarkıyı hatırlayan varsa bu şarkının başlangıç melodisi aradığım şarkıya ait emin değilim ama sanırım piyanist filmininde soundtracklarından öyle değilse bile tv de filmin reklamını gösterirken çalıyorlardı.

ilginiz için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 26 Ağustos 2006; 11:05:05 >
  • beyler ben bi şarkı sorcam blero nun cant you see si ile aynı melodi var ama kadın söylüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: as_hasan

saolun beyler bu şarkı dışında aradığım iki şarkı daha var isimlerini hatırlayamıyorum..

İlki yabancı müzik kanallarında bi ara bayağı çıkıyordu , klibini anlatayım belki hatırlayan olur :

3 kişilik bir erkek grubu ile bir kadının düeti, klipte tüm grup üyeleri ve kadın siyah takım elbise giyinmiş zaten klip baştan sona siyah-beyaz olarak geçiyor ve 60 lı yıllara özenilmiş gibi, elemanların saç tipleri vs. öle gösteriyor, beatles'ı andırıolar, zaten mikrofonda o yıllarda kullanılanlardan ve klip boyunca biri havaya atıyo diğeri yakalıyo seyreden varsa bu kadar açıklamadan sonra mutlaka hatırlar

ilginiz için teşekkürler..

birini buldum bunu buldum oh be Eskobar & Emma Daumas - You got me

bu arada klibin tamamı siyah beyaz değilmiş
     Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi as_hasan -- 26 Ağustos 2006; 13:32:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Infernus_Devil

beyler ben bi şarkı sorcam blero nun cant you see si ile aynı melodi var ama kadın söylüyor

Blero - Sexy Moves
  • metroda genelde kötü şarkılar çalar binde bi kere iyi çalar o da fazla iyi değildir

power fm metro kadar kötü olmasada pek iyi sayılmaz radio play diye bi radyo vardı bulamıyorum bi türlü kapandımı acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marcosox

2 gün önce araba ile giderken radyoda bi şarkı cıktı ve hayran kaldım telefona sarıldım tabi hemen kayıt etmeye çalıştım ama kısa oldu 14 saniye..

eğer bu parcanın adını sayını bilen varsa lütfen bilgilendirsin tşkler..

http://r apidshare .de/files/29310206/14-08-06_0813-0.m p 3 .html

bunada bi el atın arkadaşlar..

şarkıyı öğrendinmi bilmiyorum da
    blero- sexy moves
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^wishne^^

yaa arkadaşlar şu sıralar bi parça war adını we söyleyeni tam olarak bilmiyorum.bi kadınla bi erkek söölüo. hey locco give give me your pocco falan dio parçadayaw bilen warsa noolur yassın bana parçanın adını we kimin söölediini deli olcam yaw bulamıom bi türlü

mesaj bırakılaı çok olmuş ama...

Arsenium ft Natalia Gordienko - Loca
  • donna summer kesin o
  • quote:

Orjinalden alıntı: asean20

quote:

Orjinalden alıntı: ^^wishne^^

yaa arkadaşlar şu sıralar bi parça war adını we söyleyeni tam olarak bilmiyorum.bi kadınla bi erkek söölüo. hey locco give give me your pocco falan dio parçadayaw bilen warsa noolur yassın bana parçanın adını we kimin söölediini deli olcam yaw bulamıom bi türlü

mesaj bırakılaı çok olmuş ama...

Arsenium ft Natalia Gordienko - Loca

+1 eurovision parçası..
  • arkadaşlar bana TELEVOLE SUMMER HİTS ADLI ALBÜMÜN Bİ ŞARKISI LAZIM ŞÖLE BİŞE (şi hez sanorinri ranynz if yu bilivme) bulun bana ne olursunuz
    bakın buda album kapak resmi sanırım chine in her eyes olması lazım
     Metro Fm deki sarkılar ve isimleri!... ( Yeni Parçalar İlk Mesajda )
  • Arkadaşlar 3 aydır arayıp bulamadığım, aşağıda tarif etmeye çalışacağım parçayı bulursanız inanın büyük sevaba gireceksiniz. Çıldırmak üzereyim.

Parçamız hareketli, ispanyolca olduğunu tahmin ettiğim sözleri bir erkek söylüyor, yumuşak bir sesi var. Parçanın esas vurucu noktası ince, tiz sesli bayan. Param pam pa pa, Param pam pa pa (bunu ince sesli bir bayan sesiyle düşünün, böyle kaba değil) Söz olarak sadece erkek bişiler söylüyor. Bayan sesi sadece param pam pa pa şeklindeki nakaratlarda giriyor.

Power, Number One, Mydonose gibi radyolarda defalarca dinlememe rağmen ismini cismini bi türlü öğrenemedim.

Bi keresinde mydonose'da djimiz parça bittikten sonra "yannybee'nin parçası" gibi bişi söyledi. Ben Yannybee anladım en azından. Elimdeki ipuçları bunlar.

Lütfen bana yardımcı olun. Bu parçayı haziranın ilk günlerinden beri arıyorum.
  • kardes senın aradıgın sarkıyı bende arıyorum eger bulduysan mid_night001@hotmail.com sımdıden saol kardeş
  • herkese selam benım aradıgım sarkı slow tarzı sarkıyı kadın soyluyor ve sarkının sozleri ise soyle baby do you love me he love me baby do yuo me he die gıdıyor,bu soyledıgım nakarat bolumu kadının sesi cascadaya cok benzıyo ykmde duydum radioda calıyo abi bulun su sarkıyı lütfen cok lazım hasta kaldım sarkıya (mid_night001@hotmail.com)kolay gelsin cevaplarınızı beklıyorum...=)
  • the_gases numberonesın kardes sen bılırsın bunu aradıgım slow bir sarkı slow tarzı kadın soluyo sözleri baby do you love me he love baby do you dierek devam edıyo cascada ile sesleri aynı gibi bir sey ykmde duydum ve adını bir türlü ogrenemedım yardımcı olursan sevınırım kardesım....
  • yaa bende bir sarkı arıyorum .radyoda adını söylemediler ama içinde sanırım
    ......sacha gibi bişey diyo ..böylede bulunmazki yaaa.belki bilenbiri vardır deli olucam yoksa...
  • sanırım adı
    mr worn elektron sanırım bilen varsa söylesin lütfennn
    saatlerdir onu arıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackangel_03

sanırım adı
    mr worn elektron sanırım bilen varsa söylesin lütfennn
    saatlerdir onu arıyorum

Outwork Ft. Mr. Gee - Elektro
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.