Şimdi Ara

NBA 2K13 *PC ANA KONU* (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
7
Favori
118.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halikarnas1970

En zayıf rakibin her maçta 15–20 hucum ribaund'u almasından (aynı şey savunma ribaundları içinde geçerli), NBAin en iyi üçlükçülerinin bomboş 3lükleri kaçırıp, rakibin sıradan şutörlerinin en zor pozizyonda ve sayıya ihtiyaç duyduklarında yüzde yüz sayı bulmalarından, ortalama guardların, iki üç uzunumun neredeyse içinden geçerek yaptıkları basketlerden, yaptığım blokların yüzde 80'ine hakemlerin faul çalmalarından, perfect release attığım şutların çoğunlukla girmemelerinden dolayı nba2k13den ÇOK SOĞUDUM MALESEF... Patch çıktı dün konsol versiyonu için ama değişen bişeyyok, daha pc'ye çıkmadan önce yıllardır konsol versiyonlarının hepsini oynadım ama serinin en kötü oyunu bence bu olmuş...

oyunu hangi zorlukta oynadığınız ve slider ayarların nasıl olduğu önemli şutların girip girmemesi şuana kadar çıkan en iyi basket oyunu bu diyebilirim online maç zevki ayrı bir zevkli oluyor single oyna oyna nereye kadar

• Ben bu oyunun hiç bir versiyonunu slider ayarı kullanmadan oynadım, bu dediklerimin hiçbiri yoktu diğer oyunlarda...
  • quote:

En zayıf rakibin her maçta 15–20 hucum ribaund'u almasından (aynı şey savunma ribaundları içinde geçerli), NBAin en iyi üçlükçülerinin bomboş 3lükleri kaçırıp, rakibin sıradan şutörlerinin en zor pozizyonda ve sayıya ihtiyaç duyduklarında yüzde yüz sayı bulmalarından, ortalama guardların, iki üç uzunumun neredeyse içinden geçerek yaptıkları basketlerden, yaptığım blokların yüzde 80'ine hakemlerin faul çalmalarından, perfect release attığım şutların çoğunlukla girmemelerinden dolayı nba2k13den ÇOK SOĞUDUM MALESEF... Patch çıktı dün konsol versiyonu için ama değişen bişeyyok, daha pc'ye çıkmadan önce yıllardır konsol versiyonlarının hepsini oynadım ama serinin en kötü oyunu bence bu olmuş...

+747626262q

Ne zaman mac son topa kalsa karsi takimin guard'i topu eline alip orta sahanin biraz ilersinde duruyor bos bos topu sektiriyor 1 sn kala da ortasahanin biraz ilersinden deliksiz 3lugu sokuyor deli olyorum ne oyun kurma var ne bisey orta sahadan salliyo adam kacirani hic gormedim kafayi yicektim artik bi kac mac art arda oldu.Bi de hucum ribaundu olayi cok cok sacma gecen macta karsi takimin pivotu 15 tane sadece hucum ribaundu aldi toplam ribaund sayisi da 17 falandi zaten.

• Hazır konusu açılmışken gerçekçi slider ayarı olan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

Hazır konusu açılmışken gerçekçi slider ayarı olan varsa paylaşabilir mi?

Ben bunu kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüyen Yürüler -- 28 Kasım 2012; 18:44:48 >

• Pc versiyonunu çıkartmış olmak için çıkartıyorlar artık, ayın 17 sinde çıkan offical roster hala yok ortalarda. 1.02 patchini desen yeni yılın belli olmayan bir zamanı çıkartacaklar Pcler için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

quote:

oyunu hangi zorlukta oynadığınız ve slider ayarların nasıl olduğu önemli şutların girip girmemesi şuana kadar çıkan en iyi basket oyunu bu diyebilirim online maç zevki ayrı bir zevkli oluyor single oyna oyna nereye kadar

lag dan oynanmıyorki online

• Xbox live da hiç lag olmuyor yada bana denk gelmedi, pcde ise sorunlu demek herzamanki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Andersen

quote:

Ben bunu kullanıyorum

aynen bu elemanın slider ayarları çok iyi

asso modundaki seronomiler, kutlamalar, kupa şampiyonlukları falan çok sönüktü bunda nasıl acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: David Andersen

quote:

Ben bunu kullanıyorum

Ben bunu hiç beğenmedim.

• Süper bir oyun. Klavye ile de gayet iyi oynanabiliyor. Slider ayarlarına mutlaka müdahale etmek lazım. Gerçekçiliği artınca daha zevkli oluyor. Ayrıca şutum girmiyor, top çalamıyorum, yeniliyorum diye yakınanlar zorluk seviyesini bir derece düşürmeyi denesinler. O seviye ağır gelmiş demektir. Ben PC'de superstar seviyesinde oynuyorum ve dediklerinizin hiç biri başıma gelmiyor.
  • oyun güzel ama kötü bir yanı var.rakip 5-6 sayı geride 15-20 saniye var hiç üçlük denemiyorlar illa pota altına inecekler.anca jr smith varsa üçlük deniyor
  • beyler oyunu bayağıdır oynuyorum sistemim gayet yeterli ekran kartını daha geçen güncelledim ve oyun sürekli atlama yapıyor naptıysam olmadı aynı sorunu yaşıyan biri varmı ve ya çözen gerçekten daha önce tartışıldıysa bu konu şimdiden özür dilerim ancak gerçekten oyun mu oynuyorum dayak mı yiyorum belli değil

• Anlık takılmalar yaşıyorsan internet bağlantını kesip öyle gir oyuna, internete bağlıyken bendede yapıyor öyle takılmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt309

Süper bir oyun. Klavye ile de gayet iyi oynanabiliyor. Slider ayarlarına mutlaka müdahale etmek lazım. Gerçekçiliği artınca daha zevkli oluyor. Ayrıca şutum girmiyor, top çalamıyorum, yeniliyorum diye yakınanlar zorluk seviyesini bir derece düşürmeyi denesinler. O seviye ağır gelmiş demektir. Ben PC'de superstar seviyesinde oynuyorum ve dediklerinizin hiç biri başıma gelmiyor.

Zorluk seviyesinde CPU'nun ataklarına bir etki yok sadece şutları daha fazla giriyor. Hall of Fame'de oynuyor(d)um genelde Tim Duncan bile el üzeri üçlük atmaya başlayınca bıraktım. Daha da oynamıyorum. PC'de oyun çok kötü, konsolda çok daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Süper bir oyun. Klavye ile de gayet iyi oynanabiliyor. Slider ayarlarına mutlaka müdahale etmek lazım. Gerçekçiliği artınca daha zevkli oluyor. Ayrıca şutum girmiyor, top çalamıyorum, yeniliyorum diye yakınanlar zorluk seviyesini bir derece düşürmeyi denesinler. O seviye ağır gelmiş demektir. Ben PC'de superstar seviyesinde oynuyorum ve dediklerinizin hiç biri başıma gelmiyor.

Zorluk seviyesinde CPU'nun ataklarına bir etki yok sadece şutları daha fazla giriyor. Hall of Fame'de oynuyor(d)um genelde Tim Duncan bile el üzeri üçlük atmaya başlayınca bıraktım. Daha da oynamıyorum. PC'de oyun çok kötü, konsolda çok daha iyi.

Kesinlikle haklısın, konsol ve pc versiyonları arasında fark var özellikle patch çıktıktan sonra. Aynı zorluk seviyesinde aynı takımlarla maç yapıyorum, konsolda zar zor yendiğim takımla (bazende yeniliyorum tabi) pcde 15–20 sayı fark atıyorum. pc versiyonunu çok daha kolay nedense...

• quote:

quote:

Benim gözlemlerime göre zorluk seviyesi hücum ve savunma, oyundaki her şeye etki ediyor. Ancak uzun süredir oynamama rağmen Duncan ya da başka üçlük meziyetleri az oyuncudan üçlük yemedim. Bununla ilgili oyunda bir ayar var. Şut isabetlerini oyuncunun yüzdesine göre ayarla seçeneğini seçmek lazım. Oyuna girince bakarım hangi ayar olduğuna. Genelde pc'de oynamama rağmen konsol versiyonunu da biraz denedim ve hiç bir fark göremedim. Ayrıca Duncan geçen akşam son saniye üçlüğü attı, sanırım Orlando maçında.

Edit: Ayarı buldum. Options - Game Settings - Gameplay - Shooting Type - Real Player %

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt309 -- 30 Kasım 2012; 20:59:41 >

• quote:

quote:

quote:

Benim gözlemlerime göre zorluk seviyesi hücum ve savunma, oyundaki her şeye etki ediyor. Ancak uzun süredir oynamama rağmen Duncan ya da başka üçlük meziyetleri az oyuncudan üçlük yemedim. Bununla ilgili oyunda bir ayar var. Şut isabetlerini oyuncunun yüzdesine göre ayarla seçeneğini seçmek lazım. Oyuna girince bakarım hangi ayar olduğuna. Genelde pc'de oynamama rağmen konsol versiyonunu da biraz denedim ve hiç bir fark göremedim. Ayrıca Duncan geçen akşam son saniye üçlüğü attı, sanırım Orlando maçında.

Edit: Ayarı buldum. Options - Game Settings - Gameplay - Shooting Type - Real Player %

O ayar bende zaten ayarlı fakat o User'a etki eder CPU'ya değil. Tek yol sliderları 5 puan aşağı çekmek CPU için. O zaman da zevksiz oluyor.

• beyler gerçekten oyunda hiç bir atlama yaşayan yok mu 2k12'de de aynısı oluyordu ufak bir cfg ayarı ile düzeltmiştim lütfen yardım hiç bir şey oynıyamiyorum 5,6dk sonra takılmaya başlıyor ve düzelmiyor hiç hep daha kötü oluyor
  • Myplayer için taktik verecek var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.