Şimdi Ara

NBA 2K13 *PC ANA KONU* (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
7
Favori
118.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sizdede bazen kasma geliyor mu ara sıra ? her zaman değil uzun süre oynadıgında yada bazen bir iki gün snra actıgımda vs ama tekrar ckıp grdgmde düzeliyor böyle titreme gibi bi kasma ? varsa çöz
    m söyermsnz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kiid_89

sizdede bazen kasma geliyor mu ara sıra ? her zaman değil uzun süre oynadıgında yada bazen bir iki gün snra actıgımda vs ama tekrar ckıp grdgmde düzeliyor böyle titreme gibi bi kasma ? varsa çöz
    m söyermsnz ?

2K oyunlarında olan gereksiz bir kasma. En düşüğe alsan bile kasar,3 senedir oluyor bana. Çözümü yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şey iyi hoş ama 2 şey varki oyunda yapımcılara sövmeme sebep oluyor.
    1. si oyunda top sürüyorsun normal kosmadan adam önüne perde yapıyor hemen hücum faulu oluyor. Önceden kosmadigin sürece adam düşsede hücum faul olmuyordu.
    2. si üçlükler o kadar abartılmış ki hemen her oyuncu en zor anda üçlük atabiliyor işin ilginç yani ayarlardan atış esnasındaki bilgi tablosunu açıyorum atıştan sonra ki atma dereceniz, potaya uzaklığınız, topu elden çıkarma zamanınız ve karşıdan engel olup olmamasına göre yeşil kırmızı ve sarı renkle derecelendirmiş ışte hepsi kırmızı oluyor adamlar yine atıyor. Şahsen benim sinirimi bozdu bunlar.

• Nash fazla mı iyi bana mı öyle geliyor beyler. Patır patır 3lük atıyorum + akıllı içeri girdiğimde de kaçırmıyor, asistler zaten malum
  • Bir sey degil de su Replay bugu ayar ediyor beni. Shumpertla karsi savunmayi harciyorum replay geliyor 86 pozisyon oncesi cat kesiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

sizdede bazen kasma geliyor mu ara sıra ? her zaman değil uzun süre oynadıgında yada bazen bir iki gün snra actıgımda vs ama tekrar ckıp grdgmde düzeliyor böyle titreme gibi bi kasma ? varsa çöz
    m söyermsnz ?

2K oyunlarında olan gereksiz bir kasma. En düşüğe alsan bile kasar,3 senedir oluyor bana. Çözümü yok sanırım

Hocam anladın mı demek istedigimi normalde full ayarlarda oynuyorum sıkıntı yok ama bazen arada titreme şeklinde bir kasma geliyor ve ancak tekrar basladıgında yada oyunu alta alıp tekrar girdiginde düzeliyor ?
  • Arkadaslar birde top elinde olan adamla orta sahadan gectiginde bazen gözle zor farkedileblcek cok ama cok ufak bir takılma herkeste oluyor mu normal mi ? bazen ribaundlarda vs ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Bir sey degil de su Replay bugu ayar ediyor beni. Shumpertla karsi savunmayi harciyorum replay geliyor 86 pozisyon oncesi cat kesiliyor.

Aynen, hele ben çok mix yapan bi adamım normalde bu bug belimi büktü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Bir sey degil de su Replay bugu ayar ediyor beni. Shumpertla karsi savunmayi harciyorum replay geliyor 86 pozisyon oncesi cat kesiliyor.

Mac boyu Fraps acmak lazim heralde, o da ilginctir kasiyor.

• My playerda 4. yılımdayım ilk şampiyonluğuma ulaştım. SF pozisyonundayım, Finals mvp + Regular season mvp.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

quote:

m söyermsnz ?

Hocam anladın mı demek istedigimi normalde full ayarlarda oynuyorum sıkıntı yok ama bazen arada titreme şeklinde bir kasma geliyor ve ancak tekrar basladıgında yada oyunu alta alıp tekrar girdiginde düzeliyor ?

Evet evet ben de fullde oynarım ama o kasma yine de oluyor. Biraz bekleyince geçiyor ben öyle yapıyorum ama sinir bozucu tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanbaba95

Her şey iyi hoş ama 2 şey varki oyunda yapımcılara sövmeme sebep oluyor.
    1. si oyunda top sürüyorsun normal kosmadan adam önüne perde yapıyor hemen hücum faulu oluyor. Önceden kosmadigin sürece adam düşsede hücum faul olmuyordu.
    2. si üçlükler o kadar abartılmış ki hemen her oyuncu en zor anda üçlük atabiliyor işin ilginç yani ayarlardan atış esnasındaki bilgi tablosunu açıyorum atıştan sonra ki atma dereceniz, potaya uzaklığınız, topu elden çıkarma zamanınız ve karşıdan engel olup olmamasına göre yeşil kırmızı ve sarı renkle derecelendirmiş ışte hepsi kırmızı oluyor adamlar yine atıyor. Şahsen benim sinirimi bozdu bunlar.

şurdaki game sliders ayarlarını dene bence yararı olabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

Mac boyu Fraps acmak lazim heralde, o da ilginctir kasiyor.

Bir kere açayım dedim Fraps'i tüm maçı kaydettim. Editlemek istediğim bölümü 15 dakika aradım bulamadım.
    FIFA videolarına devam.

• 2k11 ile ilgili bir sorum var.Ama başka Nba konusu bulamadığım için buraya yazıyorum.Euroleague yaması kurup Nba takımları ile maç yapmak mümmkün mü?Yama kurduktan sonra ben Nba takımların gitmesini istemiyorum.Birde 2k13 için euroleague yaması filan çıktı mı?
  • Arkadaslar birde top elinde olan adamla orta sahadan gectiginde bazen gözle zor farkedileblcek cok ama cok ufak bir takılma herkeste oluyor mu normal mi ? bazen ribaundlarda vs ?
  • Beyler 'Game Sliders' nedir, ne işe yarar? Ayrıca hangi zorluk seviyesi ile gerçekçi maçlar dönüyor? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akcura

Beyler 'Game Sliders' nedir, ne işe yarar? Ayrıca hangi zorluk seviyesi ile gerçekçi maçlar dönüyor? Teşekkürler.

Game sliders rakibinin veya senin üclük yüzdesini sayı yüzdesi vb durumları arttırmana yada azaltmana olanak sağlar. Half time değilde hatta superstarda değil all star ile gercekci maclar yapablirsin birazda game slidersle oynarak cünkü half time ve superstar sevyelernde her sıradan oyuncu jordan kesldigi icin gercekclikten cıkıyor. Sana tavsiyem half time üzernden cpunun game sliderslerini biraz düşürmen.
  • Oyunu bugün yükledim.Yazılar görünmüyor neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiletlerBiletxD

2k11 ile ilgili bir sorum var.Ama başka Nba konusu bulamadığım için buraya yazıyorum.Euroleague yaması kurup Nba takımları ile maç yapmak mümmkün mü?Yama kurduktan sonra ben Nba takımların gitmesini istemiyorum.Birde 2k13 için euroleague yaması filan çıktı mı?

Oyunu 2 kere kur birine euro yükle dene beğenmezsen sil diğerini oyna.2k13 için çalışmalar başladı

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.