Şimdi Ara

NBA 2K13 *PC ANA KONU* (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.598
Cevap
7
Favori
118.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerem__

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Ya beyler adam çok yavaş koşuyor. bunu hızlı koşturmak için yaptığınız birşey var mı? Birde ALLAH aşkına bakın potanın dibine sokuluyorum smaç koyamıyorum. Smaç nasıl basılıyor? Bilen biri klavye den oynuyorum komutları söylesin lütfen ya

Hızlı koşmak için SPRINT kullanacaksın.
    Bunu tuş kombinasyonları bölümünden istediğin bir tuşa atayabilirsin.

Smaç vurmak içinse koşarak potanın altına gireceksin, elini sprintten çekmeden şuta basacaksın.

Önünde başka bi eleman olursa seni tutarsa falan olmaz.

Hocam kusura bakma bişey sorucam sprint dediğin tuşu biliyorum, fakat oyunda işe yaramıyor. Bazılar sprint tuşuna space diyor ki ben space i şut yaptım. Bazıları ise print screen e ne hikmetse sprint diyor. Nedir bu oyundaki tam olarak sprint tuşu acaba?

Farklı smaç çeşitlerini ben zamanla bulurum yeterki keşfediyim şu smacı

Print screen'e sprint diyenlere söyle onlara gülüyorum burdan

Options bölümünden my controller bölümüne git, sprint'in üzerine git boşluğa bas, ondan sonra ise sprint'i hangi tuşa almak istiyorsan ona bas.
    Bu kadar. Benim sprint E mesela. Çok rahat oluyor.

Sprinti hallettikten sonrada ayrıyetten my player-skill bölümünden speed'i yükseltirsen dahada hızlanacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeCola

Ya kafayı yicem play next game yerine next key game koymuşlar 2k12 den alıştım hızlı hızlı basarken key gamee tıklıyorum bütün sezn gidiyor

Aynen 3-4 kez dalgınlıkla bende yaptım öyle, az sövmedim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ya beyler adam çok yavaş koşuyor. bunu hızlı koşturmak için yaptığınız birşey var mı? Birde ALLAH aşkına bakın potanın dibine sokuluyorum smaç koyamıyorum. Smaç nasıl basılıyor? Bilen biri klavye den oynuyorum komutları söylesin lütfen ya

Smaç vurmak içinse koşarak potanın altına gireceksin, elini sprintten çekmeden şuta basacaksın.

Hocam kusura bakma bişey sorucam sprint dediğin tuşu biliyorum, fakat oyunda işe yaramıyor. Bazılar sprint tuşuna space diyor ki ben space i şut yaptım. Bazıları ise print screen e ne hikmetse sprint diyor. Nedir bu oyundaki tam olarak sprint tuşu acaba?

Options bölümünden my controller bölümüne git, sprint'in üzerine git boşluğa bas, ondan sonra ise sprint'i hangi tuşa almak istiyorsan ona bas.

Sprinti hallettikten sonrada ayrıyetten my player-skill bölümünden speed'i yükseltirsen dahada hızlanacaktır.

Sen çok yaşa ya. Ben de çok güldüm zaten ama benim gibi cahiller dinliyo işte naparsın. Neyse bakıyım artık. Bilgisayar başında çalışan adamız vakit buldukça anca akşam 11-12 de oynuyorum. Ayarlarım ama sayen d. Çok sağol. Smaç türlerini de keşfederim bu sayede

• quote:

Orijinalden alıntı: Atlantic

quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım35½

Win7 kullanıyorum ama ses sorunu beni benden aldı. Dx 11 yüklü ses sürücüsü yüklü daha ne yapacağım bilemedim.

Bende de var aynı sorun

Windows mevcut güncelleştirmeler olduğu uyarısını vermişti onları yaptım sorun kalmadı bende.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen çok yaşa ya. Ben de çok güldüm zaten ama benim gibi cahiller dinliyo işte naparsın. Neyse bakıyım artık. Bilgisayar başında çalışan adamız vakit buldukça anca akşam 11-12 de oynuyorum. Ayarlarım ama sayen d. Çok sağol. Smaç türlerini de keşfederim bu sayede

Controller bölümünden istediğin özelliği istediğin tuşa atayabilirsin.

Önemli değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

My player modu çok daha zevkli olmuş.
    Yalnız smaç olayı aşırı saçma. Lebron'u tutmak imkansız neredeyse..

kardeş şu smaç olayını türlü türlü nasıl yaptığını ve sprint tuşu ( herkes ayrı bir yerde diyor) hangisi söyler misin?

Kardeşim sprint tuşunu kendin ayarlayacaksın. Options- My controller- Control setup. Olması lazım.
    Smaç ise; oldukça basit. Sprint+ uygun pozisyon da şut tuşu. Yalnız oyuncunun smaç gücünün 80 üstü olması lazım.

• quote:

quote:

quote:

My player modu çok daha zevkli olmuş.
    Yalnız smaç olayı aşırı saçma. Lebron'u tutmak imkansız neredeyse..

kardeş şu smaç olayını türlü türlü nasıl yaptığını ve sprint tuşu ( herkes ayrı bir yerde diyor) hangisi söyler misin?

Kardeşim sprint tuşunu kendin ayarlayacaksın. Options- My controller- Control setup. Olması lazım.
    Smaç ise; oldukça basit. Sprint+ uygun pozisyon da şut tuşu. Yalnız oyuncunun smaç gücünün 80 üstü olması lazım.

Ani bir top çalmayla bomboş gidip smacı çakıp spikerlerin ovvv diye bağırması paha biçilemez

• Oyuncum All-star takımına seçilmediği için o hafta öylece geçti ama All-star maçları oynanıyordur herhalde. Önceki oyunlar da oynanıyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evilhuman -- 13 Ekim 2012; 17:48:42 >
  • quote:

Ani bir top çalmayla bomboş gidip smacı çakıp spikerlerin ovvv diye bağırması paha biçilemez

Gerçekten spikerler harika, ne FIFA 2013'te, ne de PES 2013'te bu kadar kaliteli yansıtamıyorlar spikerleri oyuna.
  • quote:

quote:

Gerçekten spikerler harika, ne FIFA 2013'te, ne de PES 2013'te bu kadar kaliteli yansıtamıyorlar spikerleri oyuna.

Aynen öyle, pozisyon hakkında bile yorum yapıyorlar daha ne olsun.

Futbol oyunlarında sadece topu alan oyuncunun ismi şut ve gol başka bişey yok

• quote:

quote:

Eski serilerde de çok iyiydi ama bu sefer daha da iyi olmuş. Geçen maç sonrası yaptığım basın toplantısından bahsediyorlar: "Oldukça hırslı ama yaptığı top kayıpları başına bela olabilir." diyor. Diğer elemanda onaylıyor sonra da "Ne dersin pierce'ın yerini kapabilir mi?" diyip gülüyorlar. Oyuncuların özel hayatlarından da bahsediyorlar, hatırlamıyorum kimdi ama bir oyuncu için işte annesini geçen sene kaybetti, kardeşi ile bir kaç problem yaşadı ama kendini basketbola vererek çok üstün işler başardı falan demişti. Yani maç anlatımlarını geçtim yapılan yorumlarda çok iyi...

• daha hiç ovvv dedirtemedim anasını satıyım. Bi kere dediler o da son saniye 3 lük attım. Bir de takım arkadaşım pas a smaç bastı. Şuan hala keşifler içersindeyim :D
  • Sormak istediğim bir husus var, şimdi alley-oop pası atma X+A . Peki Alley-opp'a kalkma tuşu ne? Yoksa pota altında dolanırken otomatik mi alley-opp'a kalkıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Sormak istediğim bir husus var, şimdi alley-oop pası atma X+A . Peki Alley-opp'a kalkma tuşu ne? Yoksa pota altında dolanırken otomatik mi alley-opp'a kalkıyor?

Alley-oop isteme tuşu vardı diye hatırlıyorum ben. Ondan sonrası zaten hızlanma ve şut. Ama bu sene daha denemedim, değişmiş olabilir.
  • quote:

quote:

Sormak istediğim bir husus var, şimdi alley-oop pası atma X+A . Peki Alley-opp'a kalkma tuşu ne? Yoksa pota altında dolanırken otomatik mi alley-opp'a kalkıyor?

Alley-oop isteme tuşu vardı diye hatırlıyorum ben. Ondan sonrası zaten hızlanma ve şut. Ama bu sene daha denemedim, değişmiş olabilir.

Alley oop isteme tuşuda X+A, uygun pozisyonda iseniz takım arkadaşınız atıyor yoksa normal pas atar.

Bu arada 1.95M atletik PG açtım.
    Rookie Showcase'de 8 sayı 6 Ribaund 9 Asist 3 Blok ile oynadım. Uzun boylu PG'nin yararları...

• Uzuun zamandan beri oyunu oynarken sadece 2K kamerasını kullanıyorum.
    O kadar alıştım ki başka kamera seçeneği deneyince çok küçükken oynadığım ateri oyunlarını oynuyormuşum gibi hissediyorum

Fakat bir problem var. Ani bir top çalma yaptığım zaman kamera açısı hemen dönmediği için hızlıca gidip bitirmek çok zor oluyor. Topu kapıp potaya doğru koşarken kamera dönüyor pat duruyor diğer tarafa koşuyor. Ben de cinnet geçiriyorum tabi böyle olunca adamlar falan yerleşiyor defansa.

Bunu çözmenin bi yolu yok mudur

• Self alley oop tuş kombinasyonu nedir acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Self alley oop tuş kombinasyonu nedir acaba ?

X+A + Sol Stik Panyaya Doğru
  • Boston'a trade oldum. Rondo var diye rivers beni paso shooting guarda atıyor. Rondo'da oyunda maşallah kobeden farkı yok, paso potaya gidiyor eleman... Uyuz etti beni... Pas istiyince de bad pass calling diyor. Celtics'ten soğudum yeminle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 13 Ekim 2012; 21:43:31 >
  • quote:

Boston'a trade oldum. Rondo var diye rivers beni paso shooting guarda atıyor. Rondo'da oyunda maşallah kobeden farkı yok, paso potaya gidiyor eleman... Uyuz etti beni... Pas istiyince de bad pass calling diyor. Celtics'ten soğudum yeminle...

My Player oynanılabilecek kadar iyi değil.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.