Şimdi Ara

Yaban Hayat (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.499
Cevap
23
Favori
170.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademyagiz

quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Hocam aynı kablumbağayımı çektik acaba

Bu arada bu Zümrüt kelebeğini çekmek isterim gerçekten harika.Renginden dolayı havada görmesi kolaydır ancak konduğu zaman bulunmaz kolay kolay herhalde

Aynen can, konduğu zaman aynı kendi gibi yaprağı olan küçük çalılara konuyor, farketmek imkansız :) inşallah yolun bu taraflara düşer de birlikte çekeriz :)

İnşallah hocam gerçekten çok isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zommby

Yengeç örümceğinin öğle yemeği...

Yaban Hayat

Harika poz . örümeceği de takdir ettim nasıl da kendiyle aynı renk çiçek bulmuş...
  • Arşivden girem bari bende :D :D

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

•  Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

• Arkadaşım biz döküyormuyuz arşivi.Ayıptır

Çok iyiler vallaha bakmaya doyamıyor insan ellerine sağlık
  • Şark arşivi dök ki yenilere yer açılsın :)Bahar temizliği yaptım ohhh miss :D :D Yeni böcükler yeni çiçekler için bundan sonraki mesajlar :D :D
  • jimi hocam ağzım acık kaldı hakkaten tek kelime ile harikalar bakmaya doyamıyor insan...
  • jimi1984 ;

sağlam makrolar var, özellikle yusufçuk portreleri süper.. en sondaki sinek de farklı güzel bir tür..

bu arada web sayfamı yeniledim :)

www.ademyagiz.com
  • Her bir makro fotoğraf hep beni kendisine hayran hayran bakmaya zorluyor. Elinize sağlık vallahi, süperler.
  • ben de vaşak ve ya anadolu leoparı çekip koyayım bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: malumatfuruş

ben de vaşak ve ya anadolu leoparı çekip koyayım bari

Kayış dağında vardır Bir tane Tekir kedi bul :) Az biraz makyaj ile anadolu leoparını bırak Ormanlar paşası Aslan yaparsın :D :D

@ademyagiz

Teşekkürler ustam bakalım bu yıl neler yakalayabileceğiz sezon açılılıyor :) Ama hala istediğimi yapamadım adam gibi :(
    Sabahın köründe Makro'ya çıkmak :( Tadını aldım ve artık gündüz vakti keyif almıyorum :D :D

@Creative_director

Teşekkür ederim daha iyilerini çekersin merak etme :)

• @Creative_Director

Teşekkürler...Gerçekten kamuflaj ustası kendileri...

@Jimi

Hafiften gaza getirmişim gibi geldi seni... Birazdan bir iki makro ekleyip havanı alacam...

@ademyagiz

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zommby -- 11 Nisan 2012; 13:42:30 >

• zoommby emmi kozlarımızı havalar ısındığı zaman bi şile yaparak paylaşalım :D

börtü böceğe verelim kendimizi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

zoommby emmi kozlarımızı havalar ısındığı zaman bi şile yaparak paylaşalım :D

börtü böceğe verelim kendimizi :)

Ayıpsın gidelim tabii, bu yaz makro rekoru kırmayı düşünüyorum... 20 dolarlık tüy gibi hafif bi vivitar tripod eşantiyon geldi... Yanına da bi flaş aldımmıydı seyreyle sen beni o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimi1984

Şark arşivi dök ki yenilere yer açılsın :)Bahar temizliği yaptım ohhh miss :D :D Yeni böcükler yeni çiçekler için bundan sonraki mesajlar :D :D

Bir ara dökerim madem

Bu arada Adem hocam site çok güzel olmuş hayırlı olsun
  • Herkesin ellerine sağlık, paylaşımlar çok güzel...
    adem hocamwww.ademyagiz.com site çok güzel olmuş. Fotoğraflar muhteşem elinize sağlık

:D jimi senden kaçış yok demi:D

Ben bu macrolarını görmüştüm pentaxta sanırım, bunlarda da sigmayı mı kullandın sadece? bir de flash vardı demi:(

Bunun ne kelebeği olduğunu bilmiyorum ama kendisi epey iri ve hiç tahmin edemediğim kadar titreşime duyarlıydı neredeyse bir saat peşinden koşmuştum:)
     Yaban Hayat

Aynı gün çekildi, Flashsız çekim olduğu için biraz sıkıntı yaşadım:) bir de rüzgar sürekli böceklerin olduğu dalı salladığı için bir türlü odaklayamadım istediğim gibi:
     Yaban Hayat

Yaban Hayat

Bir de kuş ekleyelim bari:)
     Yaban Hayat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skid_row -- 11 Nisan 2012; 20:07:08 >

• Teşekkür ederim can, bişeyler yapmaya çalışıyom işte :)

skid_row;

ilk karedeki kelebek atalanta kelebeğidir, kelebeklerin hepsi titreşime karşı duyarlıdır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademyagiz

Teşekkür ederim can, bişeyler yapmaya çalışıyom işte :)

skid_row;

ilk karedeki kelebek atalanta kelebeğidir, kelebeklerin hepsi titreşime karşı duyarlıdır:)

hocam hakikaten öyle ama çektim sonunda:P
    Bu arada o diğer kelebek, şu mavi yeşilimsi tonlarda olan beni hiç umursamadı onlarca kare çekerdim ama ilk macro tecrübemdi. Bu sayfada verdiğiniz bilgiler çok işime yarayacak gibi duruyor. Ben Kartal/Yakacıkta ikamet ediyorum bu hafta c.tesi Aydosa doğru gideceğim bakalım bir şeyler çıkarabilecek miyim sabah 06:00 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: skid_row

hocam hakikaten öyle ama çektim sonunda:P
    Bu arada o diğer kelebek, şu mavi yeşilimsi tonlarda olan beni hiç umursamadı onlarca kare çekerdim ama ilk macro tecrübemdi. Bu sayfada verdiğiniz bilgiler çok işime yarayacak gibi duruyor. Ben Kartal/Yakacıkta ikamet ediyorum bu hafta c.tesi Aydosa doğru gideceğim bakalım bir şeyler çıkarabilecek miyim sabah 06:00 gibi

Aydos' da bu sıralar güneyli fisto ve zümrüt bulunuyor sanırım. şansınız varsa başka türler de bulabilirsiniz. sabah erken saatte kelebek çekmek kolay oluyor evet ama.. bulabilirseniz :) kondukları yerlerde görebilmek için çok dikkatli aramak gerekiyor.. hava durumuna da iyice bakmayı ihmal etmeyin.

• Atalanta kelebeği gördüğüm en ürkek kelebeklerden.Alt tarafı bir foto arkadaş nedir bu kadar naz anlamıyorum

Nikon D5000 + Sigma 150mm Macro + Dahili Flaş

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat

Yaban Hayat
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.