Şimdi Ara

Cayma Hakkı var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
6.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline ile abonelik sözleşmesi yapacağım.

Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmamam durumunda sözleşmeyi imzaladığım tarihten itibaren belli bir zaman içinde cayma hakkım var mı ?

• Evet, 7 gün içinde
  • Aklinizda olsun baska bir ISPden gecis yaparsaniz ve diger ISPye bir cayma bedeli oderseniz Superonline 150 TL lik kismi kendisi karsiliyor.
  • 150 tl gibi bir limit yok ister 50 ister 350 olsun karşılanır ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofahero

150 tl gibi bir limit yok ister 50 ister 350 olsun karşılanır ;)

Bu bilgi kesin mi acaba?Ben de uyduneti iptal edip geçeceğim yaklaşık 300tl cayma bedeli çıkıyor.

Ayrıca 7 gün içinde cayma hakkı sözleşme imzalandıktan sonra mı başlıyor yoksa hizmet verilmeye başlandığı tarihten itibaren mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R£!$ -- 7 Nisan 2012; 18:39:30 >
  • Sozlesme imzalandiktan sonra iki ay icerisinde Superonline'a cezayi bildirmen gerekiyor yoksa yararlanamazsin. Ayrintili bilgi icin 0850 222 0 222 numarali telefonu arayabilirsin.
  • Sözleşmeyi bugün imzalamıştım arayıp sordum belli bir sınır yokmuş.Bağlandığı gün uyduneti iptal ettireceğim.
  • varsa cihaz bedelini karşılamaz sadece internet ile ilgili ücreti karşılarlar bilginiz olsun. teledünya aboneleri buna özellikle dikkat etsinler.
  • O da taahhüt iptaline giriyor ama.Bugün iptal ettirdim 296 lira cayma bedeli çıktı.Modem ücreti 175 tl.Faturada 296 lira cayma bedeli gözükürse sorun olmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£!$

quote:

Orijinalden alıntı: fallofahero

150 tl gibi bir limit yok ister 50 ister 350 olsun karşılanır ;)

Bu bilgi kesin mi acaba?Ben de uyduneti iptal edip geçeceğim yaklaşık 300tl cayma bedeli çıkıyor.

Ayrıca 7 gün içinde cayma hakkı sözleşme imzalandıktan sonra mı başlıyor yoksa hizmet verilmeye başlandığı tarihten itibaren mi?

Hizmet verilmeye başlandığı tarihten itibaren hiç bir gerekçe göstermeden 7 gün içinde iptal edebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

Sozlesme imzalandiktan sonra iki ay icerisinde Superonline'a cezayi bildirmen gerekiyor yoksa yararlanamazsin. Ayrintili bilgi icin 0850 222 0 222 numarali telefonu arayabilirsin.

bu superonline adsl içinde dahilmi acaba?

ttnet adsl i superonline adsle geçireceğim o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

quote:

Sozlesme imzalandiktan sonra iki ay icerisinde Superonline'a cezayi bildirmen gerekiyor yoksa yararlanamazsin. Ayrintili bilgi icin 0850 222 0 222 numarali telefonu arayabilirsin.

Onu bilmiyorum açıkcası, ben direk fibere geçmiştim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: greenman

quote:

Onu bilmiyorum açıkcası, ben direk fibere geçmiştim

öğrendim sadece fiber içinmiş.

• ttnetten cayıp fibere geçtiğinizde sadece ttnetin cıkardığı en son fatura bedelini ödeyip ,yatırdığınıza dair makbuzu bayiiye götürünce cayma bedeli ödeniyor..Siz 350tl ödüyosunuz onlar size 350tllik fatura çıkarmıyor,ödeme planı bu şekilde.sözleşmeye imza atıp kurulum yapıldıysa fiberden cıkmanız biraz zor gibi...:) kurulum bedeli + modem ücreti + paket bedelindeki indirimler ödediğiniz zaman kurtulabiliyorsunuz...uydunet yada smile oldugu zaman kapatma işlemleri size ait ama cihaz ücretinin parasını süperonline ödemez bilginiz olsun..
    Tüm bu şartlar sadece fiberde geçerlidir,adsl konusu bildiğimiz adsl :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_HANN -- 29 Nisan 2012; 0:46:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.