Şimdi Ara

Polypad C-5900

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.478
Cevap
11
Favori
92.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: etemsea

quote:

Orijinalden alıntı: Genç FB 33

Arkadaşlar bunun işlemcisi 800 MHz mi yoksa 1000 MHz mi?

işlemcisi arm cortex a8
    işlemci hızı 1.2 Ghz biri şu videoyu paylaşsın size zahmet biri tv ye bağlayıp videoya çeksin yaw he

Hepsiburada.com'a memnun kalmazsak iade edebilir miyiz diye mesaj attım.
    Cevap bekliyorum. Olumlu cevap gelirse almayı düşünüyorum.

Bir de buradaki mesajdahttp://forum.donanimhaber.com/m_41355926/mpage_142/tm.htm#msglink_59657792 Onyo tabletleri önermişler.
    Öncelikle onları test etmeyi düşünüyorum.

Şuan dört tablet arasında kaldım; Onyolar, Polypad ve Novo 7 Elf.

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bunun işlemcisi 800 MHz mi yoksa 1000 MHz mi?

işlemcisi arm cortex a8
    işlemci hızı 1.2 Ghz biri şu videoyu paylaşsın size zahmet biri tv ye bağlayıp videoya çeksin yaw he

Hepsiburada.com'a memnun kalmazsak iade edebilir miyiz diye mesaj attım.
    Cevap bekliyorum. Olumlu cevap gelirse almayı düşünüyorum.

Bir de buradaki mesajdahttp://forum.donanimhaber.com/m_41355926/mpage_142/tm.htm#msglink_59657792 Onyo tabletleri önermişler.
    Öncelikle onları test etmeyi düşünüyorum.

Şuan dört tablet arasında kaldım; Onyolar, Polypad ve Novo 7 Elf.

kardeş gelen cevabı burda paylaşırsan çok iyi olur yani herhangi bir problemde ölü pixel teknik arıza gibi sorunlarda ürün iade edebilirmiyiz bunları sorduysan gelen cevabı vurdada paylaşabilirmisin iyi günler kimseden ses seda yok gibi biri video paylaşsa

• bende mobee s1200 almayı düşünürken c 5900 almaya karar verdim siparişi verdik bakalım gelsin bende yorum yaparım
    bu arada mini hdmi topkapı vatanbilgisayarda vardı yanlış hatırlamıyosam

ve hatta ürün bu
    http://www.vatanbilgisayar.com/Kablolar/s-link-slx-910-s-link-slx-910-hdmi-to-mini-hdmi-kilifli--gold-1,5m-kab/productdetails.aspx?I_ID=43886

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erreguay -- 11 Nisan 2012; 22:11:02 >
  • kıymetli arkadaslar ,

gece gece bir hıyarın araba alarmı 45 dakıkadır susmadıgından sinir krizi gecırmeyeyım dıye baslıga daldım ve tablete konsantre oldum .Sanırım yarın alacağım ,

Konuyu tamamen okudum ve sorulanlara,merak edılenlere su anda hakımım.Lakin ileride bu tablet hakkında bılgı edınmek ısteyenlere acıklama olsun dıye bır soru lıstesı hazırladım.Ürün sahibi arkadaşlar bu soruları cevaplarlarsa polypad talipleri için doygun bir başlık olacagını ummaktayım.

Tabletin özellikleri ,

cpu : arm cortex A 8 1.2ghz tek cekırdek samsung

gpu :dual mali 400 (galaxy s2 telefonlarda da kullanılmakta)

ram:1gb ddr3 -android 4 için hayati zira android ram katili bir os-sistem acılır acılmaz 450 mb ram dırek androıd tarafından kullanılıyor zaten.

Yazılabılır bellek : 4gb ,2gb ınternal olarak atanmıs gerıye kalan 2gb sdcard olarak kullanılmakta

harıcı bellek :32 gb kadar desteklenmekte

Ekran : 7 inch 5 nokta kapasitif 16:9 lcd ekran 180 ppi ,

baglantı ve yuvaları : wifi , mini hdmi , mini usb ,3.5mm kulaklık

bluetooth ve dahılı 3g yok.ancak memleketımızde satılan huwaeı 3g dongle ıle desteklenmekte.
    sensör : x,y,z 3 yonlu sensör ,acıklamada 4 yon yazdıgına bakmayın kartezyende z dogrusunun negatıf - bolumunu 4.yon olarak anılmakta.

kamera :0.3 mp dandırık ön kamera.
    işletım sıstemı .androıd 4.0 ics

Kabataslak ozellıklerden anlasıldıgı gıbı cıhaz populer her formattakı
    e-kıtap
    dokuman
    resım dosyası
    vıdeo dosyası
    ses dosyası
    desteklemekte burada androıd 4 e tesekkurler,

vıdeo performansı ıcın 1080p vıdeoları sorunsuzca oynattıgını kullanıcı arkadaslar belırtmısler bu nokta cıhazı tv ye baglamak ısteyenler ıcın kaygı gıderıcı bır ıfade ancak sırf veya cogunlukla tabletten vıdeo seyredecekler ıcın 1080p gereksız ve hafıza ısrafından baska bır sey degıl cunku ekran cozunurlugu zaten 1080p vıdeo detayını algılatmada yetersız kalıp pıksellerı yuvarlastıracaktır bu manada 720p hatta 480p cozunurluktekı vıdeolar hatta dvd cozunurlugu( 800x480 ıle bırebır uyusmakta) daha keyıflı ve doygun vıdeo ızlenımını saglayacaktır.

soru : vıdeo ıcın asıl kaygı edılmesı gereken ınternet uzerındekı vıdeoları akıcı bır sekılde acıp yurutebılmekte mıdır?
    Burada Flash vıdeolar kastedılmekte ,cunku cıhazın cpu ve gpu su en cok ınternettekı flash tabanlı uygulama ve multımedıa yuklu sayfalarda kasmakta.
    bunu sınayabılmek adına , cıhaz sahıplerı herkesce bılınenhttp://diziport.com sitesinde rastgele bir dizi acıp seyredebılırler mı??
    uygulama içinsewww.miniclip.com sıtesıne gıdıp te bır oyun baslatabılırler mı?

eger yukarıda bahsettıgım sıtelerde cıhaz kanırtmadan işin altından kalkabılıyorsa bu fıyatına gore gercekten harıkulade bır tablet ıle karsı karsıya oldugumuzun 1. gerekcesı olacaktır.

soru : baglantı yuvaları hakkında, usb ve mınıhdmı genısleyıcılerı ıcın bır cogunuz kablo olmadıgından hdmı kısmını deneyememıs ancak usb portundan oncelıkle 2.5 luk harıcı hdd baglayabılırler mı , burada cıhaz hem hdd ye enerjı verıp calısmasını ustlenecek hem de ıslemcı o boyuttakı hdd yuzeyını okumakla mesgul olacagından muhtemelen kasacak ,algılamada gecıkme yasayacaktır.Bunu zıyadesıyle kavramak ıcın lutfen hdd baglayın bakalım en ucra kosedekı dosyayı dahı gorebılıyor mu ve hdd de fılm mp3 ofıs belgesı ne varsa acın bakalım tablet ne yapacak??
    ayrıca usb portundan harıcı klavye veya mouse takıp dener mısınız?
    dıger taraftan flash usb belleklerın sorun olacaklarını sanmıyorum...

sensör: cıhaz sensorunu test etmek maksadıyla marketten sensorler calısan bır oyun ındırıp deneyebılır mısınız? bunun ıcın marble labırent mıydı neydı bır oyun vardı...

3d hızlandırma :bazı arkadaslar gameloft oyunlarını acmadıgını soylemekte , oyun ,program uygulama yuklerken tablet versıyonu mu yoksa cep telefonu versıyonu mu olduklarına dıkkat edınız ,cunku cogu oyun uygulama daha tablet uyumluluguna ve androıd 4 surumune uyarlanmıs ve desteklenmıs degıl ,bunun harıcınde kımı 3d oyunlar var kı sırf nvidia tegra ıcın ya da powervr chıpler ıcın desteklenmekte ,yanı tablette playstatıonın kullandıgı grafık kartı olsa dahı calıstırmaz , zaten markette uygulamanın uyumlu olup olmadıkları yukleme sayfasında ve ındırme esnasında belırtılmekte , ancak yıne 3d perdormansı deneme maksatlı marketten free sunulan gameloft oyunu sixguns ve shadowgun oyunlarını yukleyebılırler mı (herhangı bır populer oyun da olabılır)
    bakalım kasma yasayacak mı??

pil : 7 ınch ve işi gucu ram yemek olan androıd 4 yuklu bu tablette 4 saatın uzerınde vıdeo veya oyun calısabılmekteyse ,bu ıyı bır degerdır.
    ancak basıt bır ınternet kullanımı ve 6 saate yakın e-book calısabılıyorsa bu tatmınkar olacaktır.

toparlayacak olursak :
    1-3d performansı hakkında bılgı verır mısınız?
    2- yogun ve sade kullanım profıllerıne gore pıl surelerı ne kadardır?
    3-ınternet deneyımı acısından flashlı sıtelerde vazıyet nasıldır?flash destekleyen dolphın ve skyfıre browserları var ve opera ıle varsayılan tarayıcılardan daha hızlı daha performanslı olup flash desteklemekteler.
    5-ekran dokunmatıgı hakkında deneyımlerınız nelerdır,
    6-sensorler duyarlı mıdır?ekran otomatık dondurme ,veya oyunlardan anlasılabılecegı gıbı tabletı cevırmek egmek suretıyle uygulama oyun yurutmesı nasıldır,gecıkme ve algılamama var mı?
    7-donanım ozellıklerdın 2W hoparlöre sayılmakta bu da anca kendısıne yeter kullaklık taktıgınızda ses yukseklıgı ve kalıtesı nasıldır??

sorular bunlar kardesler bu tasaları gozonune alıp ta cevaplarsanız cıhazı satın almak ısteyen bızlere cok buyuk yararınız olacaktır.

Gule gule kullanın
    saygılarımla kıymetlı arkadaslar.
    not :ınternet dısında nerede satılır bılen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Melihhh86

http://www.hepsiburada.com/Liste/onyo-nanopad-maxx-tablet/productDetails.aspx?productId=bd761120&categoryId=29014004&intcamp=GununTeklifi

ARKADAŞLAR BU TABLET NASIL ACABA.HEPSİ BURADA DA 169 TL GÜNÜN FIRSATI

pil ömrü,ram ve ekran kalitesi vasat..

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

kıymetli arkadaslar ,

gece gece bir hıyarın araba alarmı 45 dakıkadır susmadıgından sinir krizi gecırmeyeyım dıye baslıga daldım ve tablete konsantre oldum .Sanırım yarın alacağım ,

Konuyu tamamen okudum ve sorulanlara,merak edılenlere su anda hakımım.Lakin ileride bu tablet hakkında bılgı edınmek ısteyenlere acıklama olsun dıye bır soru lıstesı hazırladım.Ürün sahibi arkadaşlar bu soruları cevaplarlarsa polypad talipleri için doygun bir başlık olacagını ummaktayım.

Tabletin özellikleri ,

cpu : arm cortex A 8 1.2ghz tek cekırdek samsung

gpu :dual mali 400 (galaxy s2 telefonlarda da kullanılmakta)

ram:1gb ddr3 -android 4 için hayati zira android ram katili bir os-sistem acılır acılmaz 450 mb ram dırek androıd tarafından kullanılıyor zaten.

Yazılabılır bellek : 4gb ,2gb ınternal olarak atanmıs gerıye kalan 2gb sdcard olarak kullanılmakta

harıcı bellek :32 gb kadar desteklenmekte

Ekran : 7 inch 5 nokta kapasitif 16:9 lcd ekran 180 ppi ,

baglantı ve yuvaları : wifi , mini hdmi , mini usb ,3.5mm kulaklık

bluetooth ve dahılı 3g yok.ancak memleketımızde satılan huwaeı 3g dongle ıle desteklenmekte.
    sensör : x,y,z 3 yonlu sensör ,acıklamada 4 yon yazdıgına bakmayın kartezyende z dogrusunun negatıf - bolumunu 4.yon olarak anılmakta.

kamera :0.3 mp dandırık ön kamera.
    işletım sıstemı .androıd 4.0 ics

Kabataslak ozellıklerden anlasıldıgı gıbı cıhaz populer her formattakı
    e-kıtap
    dokuman
    resım dosyası
    vıdeo dosyası
    ses dosyası
    desteklemekte burada androıd 4 e tesekkurler,

vıdeo performansı ıcın 1080p vıdeoları sorunsuzca oynattıgını kullanıcı arkadaslar belırtmısler bu nokta cıhazı tv ye baglamak ısteyenler ıcın kaygı gıderıcı bır ıfade ancak sırf veya cogunlukla tabletten vıdeo seyredecekler ıcın 1080p gereksız ve hafıza ısrafından baska bır sey degıl cunku ekran cozunurlugu zaten 1080p vıdeo detayını algılatmada yetersız kalıp pıksellerı yuvarlastıracaktır bu manada 720p hatta 480p cozunurluktekı vıdeolar hatta dvd cozunurlugu( 800x480 ıle bırebır uyusmakta) daha keyıflı ve doygun vıdeo ızlenımını saglayacaktır.

soru : vıdeo ıcın asıl kaygı edılmesı gereken ınternet uzerındekı vıdeoları akıcı bır sekılde acıp yurutebılmekte mıdır?
    Burada Flash vıdeolar kastedılmekte ,cunku cıhazın cpu ve gpu su en cok ınternettekı flash tabanlı uygulama ve multımedıa yuklu sayfalarda kasmakta.
    bunu sınayabılmek adına , cıhaz sahıplerı herkesce bılınenhttp://diziport.com sitesinde rastgele bir dizi acıp seyredebılırler mı??
    uygulama içinsewww.miniclip.com sıtesıne gıdıp te bır oyun baslatabılırler mı?

eger yukarıda bahsettıgım sıtelerde cıhaz kanırtmadan işin altından kalkabılıyorsa bu fıyatına gore gercekten harıkulade bır tablet ıle karsı karsıya oldugumuzun 1. gerekcesı olacaktır.

soru : baglantı yuvaları hakkında, usb ve mınıhdmı genısleyıcılerı ıcın bır cogunuz kablo olmadıgından hdmı kısmını deneyememıs ancak usb portundan oncelıkle 2.5 luk harıcı hdd baglayabılırler mı , burada cıhaz hem hdd ye enerjı verıp calısmasını ustlenecek hem de ıslemcı o boyuttakı hdd yuzeyını okumakla mesgul olacagından muhtemelen kasacak ,algılamada gecıkme yasayacaktır.Bunu zıyadesıyle kavramak ıcın lutfen hdd baglayın bakalım en ucra kosedekı dosyayı dahı gorebılıyor mu ve hdd de fılm mp3 ofıs belgesı ne varsa acın bakalım tablet ne yapacak??
    ayrıca usb portundan harıcı klavye veya mouse takıp dener mısınız?
    dıger taraftan flash usb belleklerın sorun olacaklarını sanmıyorum...

sensör: cıhaz sensorunu test etmek maksadıyla marketten sensorler calısan bır oyun ındırıp deneyebılır mısınız? bunun ıcın marble labırent mıydı neydı bır oyun vardı...

3d hızlandırma :bazı arkadaslar gameloft oyunlarını acmadıgını soylemekte , oyun ,program uygulama yuklerken tablet versıyonu mu yoksa cep telefonu versıyonu mu olduklarına dıkkat edınız ,cunku cogu oyun uygulama daha tablet uyumluluguna ve androıd 4 surumune uyarlanmıs ve desteklenmıs degıl ,bunun harıcınde kımı 3d oyunlar var kı sırf nvidia tegra ıcın ya da powervr chıpler ıcın desteklenmekte ,yanı tablette playstatıonın kullandıgı grafık kartı olsa dahı calıstırmaz , zaten markette uygulamanın uyumlu olup olmadıkları yukleme sayfasında ve ındırme esnasında belırtılmekte , ancak yıne 3d perdormansı deneme maksatlı marketten free sunulan gameloft oyunu sixguns ve shadowgun oyunlarını yukleyebılırler mı (herhangı bır populer oyun da olabılır)
    bakalım kasma yasayacak mı??

pil : 7 ınch ve işi gucu ram yemek olan androıd 4 yuklu bu tablette 4 saatın uzerınde vıdeo veya oyun calısabılmekteyse ,bu ıyı bır degerdır.
    ancak basıt bır ınternet kullanımı ve 6 saate yakın e-book calısabılıyorsa bu tatmınkar olacaktır.

toparlayacak olursak :
    1-3d performansı hakkında bılgı verır mısınız?
    2- yogun ve sade kullanım profıllerıne gore pıl surelerı ne kadardır?
    3-ınternet deneyımı acısından flashlı sıtelerde vazıyet nasıldır?flash destekleyen dolphın ve skyfıre browserları var ve opera ıle varsayılan tarayıcılardan daha hızlı daha performanslı olup flash desteklemekteler.
    5-ekran dokunmatıgı hakkında deneyımlerınız nelerdır,
    6-sensorler duyarlı mıdır?ekran otomatık dondurme ,veya oyunlardan anlasılabılecegı gıbı tabletı cevırmek egmek suretıyle uygulama oyun yurutmesı nasıldır,gecıkme ve algılamama var mı?
    7-donanım ozellıklerdın 2W hoparlöre sayılmakta bu da anca kendısıne yeter kullaklık taktıgınızda ses yukseklıgı ve kalıtesı nasıldır??

sorular bunlar kardesler bu tasaları gozonune alıp ta cevaplarsanız cıhazı satın almak ısteyen bızlere cok buyuk yararınız olacaktır.

Gule gule kullanın
    saygılarımla kıymetlı arkadaslar.
    not :ınternet dısında nerede satılır bılen var mı?

Hocam öncelikle merhabalar, değindiğiniz noktalar ürünü aydınlatmada genelolarak çok yeterli.

nacizane deneyimlerimi paylaşayım dedim.
    Öncelikle epeyce elimden düşürmeden kurcaladığım bir tablet,

sonuç olarak;
    artıları,
    1- malzeme kalitesi çok üst düzey. (kasa , plastik kalitesi, aksesuarlarvb. kesinlikle ucuz çin işi durmuyor.
    2- ekran çok kaliteli ve sorunsuz. son derece başarılı
    3- işlemci gerçekten güçlü, 1 gb ram pozitif depolama alanı yeterli, eğlence faktörü yüksek elde olması keyif veriyor.
    4- İcs işletim sistemi. kurulum ve restore çok çabuk yapılabiliyor. cihazla uyumlu çalışıyor.
    5- logitech nano alıcılı mouse bağladım sorunsuz çalışmakta.
    6- usb 1 tb harddisk bağladım sorunsuz çalışıyor ancak belirteyim ki benim harddiskim enerjisini adaptörden alıyor. usb'den değil.
    7- Belirtilen sitelerden miniclip'i denedim laptopunkinden daha yavaş yüklüyor ama açıp oynatabiliyor. Takılma yok ama yön tuşu olmadığından accelerometer ilk denediğim oyunda çalışmıyor. diğerlerini bilemem.( ancak site çok fazla flash barındırıyor. bunun da etkisi olabilir.)
    8-beklentileriniz yüksek değilse (ki olmamalı çünkü bir laptop değil) hemen her beklentinizi karşılayacaktır.

eksileri;

1-Bu ayarda bir cihazda daha yüksek çözünürlük olmalıymış , o zaman tadından yenmezdi.
    2-Bazı uygulamalar ics uyumlu değil sorun çıkabiliyor. (cihazın sorunu değil aslında)
    3-Kendi gözlemim İCS linux bazlı olduğundan windows cihazlarla wifi yi beraber etkin kullanamıyor. yani bu cihaz ve ics li cep telefonum wifi'yi ele geçirdi laptopum girmekte zorlanıyor. aynı şekilde laptopla uzun süre nette kalırsam sonrasında android cihazlarım çok zor bağlanıyor. Bu huawei ideos x5 ics wifi probleminin de ana nedeni (tabi bence.)
    4- Çok sevdiğim dolphin hd bu cihazda ekranı iyi kullanamıyor. opera'yı tavsiye ederim onunla da bazı sitelerde eklenti sıkıntısı yaşadım. Orjinal tarayıcı da yeterli.

Sorularınıza gelince;
    1- 3d performansı tamaen göreceli. ama oynatamadığı oyun görmedim ve son derece akıcı. Cut the rope, Air Attack HD, Angrybirds Rio vb. Ancak belirtmeliyim ki hiçbir gameloft oyununu yükleyemedim zira cihaz uyumlu değil diyor. Tabi bunlar yazılımla aşılacak durumlar. ( ics uyumu da olmayabilir.)
    2- Pil süreleri; sade kullanımda 2 gün kadar. yoğun kullanımda 1-1,5 gün kadar.
    3- Flash sitelerde sorun yok (dibine kadar sömürülmediğinde) dolphin hd'nin flashı istenilen uygulamada açma opsiyonu da kullanılabilir.
    4- Dokunmatik kusursuz( gerçek 5 nokta capasitive)
    5 Sensörlerle alakalı sıkıntı yaşayanlar olmuş, iphone kalitesinde ben sorun yaşamadım oldukça başarılı.
    6 Hoparlör bu cihazlarda olması gerektiği gibi. Çok bir şey beklemeyin ama işinizi de fazlasıyla görür. Kulaklık malzeme kalitesi10 üzerinden 6 alır performansı ise fena değil. 7-8 rahat alır.

sonuç olarak ben bu cihazları şu şekilde ölçerim: LAptopumu açmadan işlerimi yapabiliyor muyum? bu cihazla evet.

Çok yüksek beklentileri olmayan herkesi memnun edebilecek bir ürün.

umarım herkese faydalı olur. sorular olursa yanıtlamaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozyatagi341978 -- 14 Nisan 2012; 14:49:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anelka4411

http://www.pandawill.com/lyf1-advanced-tablet-pc-7-inch-android-40-1gb-ram-8gb-2160p-hdmi-black-p60782.html

8 gblığı çinden yoluyorlar. kargo bedava

gelde al şimdi burda ne kadar pahalı yaw aynı özelliklker hatta biraz daha fazlası daha ucuza demekki bunun fiyatı dahada düşecek ozamana kadar hem hataları giderilir hemde ucuzlar ozamana kadar biri tv ye de bağlar hem süper bir inceleme olur

• quote:

http://www.pandawill.com/lyf1-advanced-tablet-pc-7-inch-android-40-1gb-ram-8gb-2160p-hdmi-black-p60782.html

kesinlille fiyat avantaji var
    ama sahsi fikrim ben cesaret edemem elektronikte
    ya sorunlu cikarsa
    aradaki 100-150 lira icin deyermi iyi dusunmek lazim
    ama cine gitmisimdir o zaman baska demer oyle alirim garantisiz ama calisan bisi alirim

• quote:

quote:

gelde al şimdi burda ne kadar pahalı yaw aynı özelliklker hatta biraz daha fazlası daha ucuza demekki bunun fiyatı dahada düşecek ozamana kadar hem hataları giderilir hemde ucuzlar ozamana kadar biri tv ye de bağlar hem süper bir inceleme olur

O zamana kadar fiyatı düşmeyeceğine teminat verebilirim. Çünkü vergilerdi zarttı zurttu fiyatı indirmezler. Hatta artar bile şu an indirimli hali 287 tl. Teknosada 380 tl.

• http://www.youtube.com/watch?v=yWp3UTuPNGY&feature=g-upl&context=G2eee0dbAUAAAAAAAAAA

C5900ün TV ye bağlanmasını gösteren bir video .hd görüntü, menü geçişleri vs.. merak eden buyursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: android101

http://www.youtube.com/watch?v=yWp3UTuPNGY&feature=g-upl&context=G2eee0dbAUAAAAAAAAAA

C5900ün TV ye bağlanmasını gösteren bir video .hd görüntü, menü geçişleri vs.. merak eden buyursun.

kardeş eline canına parmaklarına tabletine televizyonuna sağlık saolasın kardeş allah razı olsun kaç gündür bu videoyu bekliyordum hele şükür paylaştın iyi günlerde kullanasın süper bişeymiş gidip alacağım işallah konuya daha mesaj yazmayacam ki ürün bitmesin kardeş tekrardan çok saolasın alırsam bende burda artık soruları cevaplarım

• quote:

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=yWp3UTuPNGY&feature=g-upl&context=G2eee0dbAUAAAAAAAAAA

kardeş eline canına parmaklarına tabletine televizyonuna sağlık saolasın kardeş allah razı olsun kaç gündür bu videoyu bekliyordum hele şükür paylaştın iyi günlerde kullanasın süper bişeymiş gidip alacağım işallah konuya daha mesaj yazmayacam ki ürün bitmesin kardeş tekrardan çok saolasın alırsam bende burda artık soruları cevaplarım

bende çok beğendim tv performansını,halen kabloyu alamadım ne yazıkki,kablo siparişi veriyim internetten bari ,,bu arada hepsibur..da kampanya stokları bitmiş haberin ola

• quote:

Orijinalden alıntı: hulki21

quote:

quote:

bende çok beğendim tv performansını,halen kabloyu alamadım ne yazıkki,kablo siparişi veriyim internetten bari ,,bu arada hepsibur..da kampanya stokları bitmiş haberin ola

ürün tüm dünyada tükenmiş şaka şaka hakketten hb de bitmiş ama şu işe bak yaw biz araştırıyoruz bize kalmıyor neyse yeni ürün bekleyecez belki o 200 liralıkda türkiyeye gelir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hulki21

quote:

quote:

ürün tüm dünyada tükenmiş şaka şaka hakketten hb de bitmiş ama şu işe bak yaw biz araştırıyoruz bize kalmıyor neyse yeni ürün bekleyecez belki o 200 liralıkda türkiyeye gelir

http://www.hepsiburada.com/Liste/polypad-c-5900-4gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd761110&categoryId=29014004&SKU=BD761110

ürün yine stokta(sınırlı) ve aynı fiyatan(298 lira),düşünen arkadaşlar için haber veriyim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hulki21 -- 20 Nisan 2012; 14:19:03 >

• ben de bu ürünle onyo haipad smart plus veya premium arasında kaldım hangisini önerirsiniz? bir de bu cihazı aldığımda turkcell vınn taktığım zaman direk çalışır mı? internette baktığım kadarıyla huawei usb takmak gerekir filan yazmışlar çözemedim nedir bu huawei usb modem? yardımcı olursanız eğer ben de almayı düşünüyorum bir de bunun işletim sistemi 4.0 onyo premiumun ki 3.0 ne fark vardır aralarında?
    edit: bu videodaki gibi mi bağlıyoruz turkcell vınn'ı?

http://www.youtube.com/watch?v=S511L5fphCk&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeLLaT_1905 -- 12 Mayıs 2012; 17:53:30 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.