Şimdi Ara

Çeçenistan'a nasıl gidebiliriz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
10.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mümkünmü ? Askerden sonra dönebilirsem gitmeyi düşünüyorum ciddi ciddi.

• biri açıklasın ya şimdi çitizenin çıplak fotorafları diye başlık açsam keş 300 kişi geldiydi buna niye bakmıyonuz.
  • Çeçen Yardımlaşma Derneklerine git yardımcı olurlar.
  • savaşmak için mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlleinMann -- 4 Nisan 2012; 2:19:14 >
  • çeçenistanda ne işin var
  • Gidilir niye gidilmesin..
  • ben de marşlarından çok etkilendim gidip gezmeyi düşünüyorum
  • Bizzat bende gitmeyi planliyorum.

Önceligim islam ADINA

Sonraki AMACIM Mit Adina olabilir..

Çeçen yardim kuruluslarina bir sor. Ogrenirsen bi pm at banada
  • Çeçenistana yani başkent grozniye ulaşmak için önce pasaportla işe başlıyoruz daha sonra karadeniz artvin hopadan sarp sınır kapısına geliyoruz kimlikle 1 tl vererek pasaportsuz geçiyoruz daha sonra ver elini tiflis tiflisde bir gece dinlendikten sonra kuzey osetyaya doğru yani rusya hudutlarına doğru yol alıyoruz ister kendi aracınla ister dolmuşlarla yada otostopla hiç farketmez yalnız gümrükten araçsız bırakmıyorlar bisiklet dahi olsa olur osetyadan sonra inguşetyaya oradanda çeçenistana toplamda türkiye sınırından itibaren 500 km yol katedeceksiniz şunu belirteyim gerek çeçenistan gerekse osetya dağıstan ve inguşetya özerk cumhuriyetler ama dışarıda rusyaya bağlıdır bu yüzden sık sık rus kontrol noktalarına rastlamanız mümkün pasaportada rusya polisi bakmaktadır şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.